Şimdi Ara

Tüm PS3 performansları (stabilite) aynı mıdır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: drake_1988

gt5 proda update yaptıktan sonra specIII olduktan sonra
    dag olan pıstte barız bı sekılde gorulebılır fps dususu yasadım

Videoyu orada çekeceğim kısmet olursa (GT5P nin bütün update leri yapılmıştır)
  • bende de "The darkness" oyununda frame düşmesi yaşanıyor.Daha yeni başladım oyuna.Sanırım iyi optimize edilememiş.Yoksa tek bende mi frami düşüyor.Tabi sürekli değil bazı sahnelerde düşüş oluyor.
  • input lag olmasın o yaşadığın?

ekran nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

input lag olmasın o yaşadığın?

ekran nedir?

Input lag le, frame düşmesi arasında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu merak ettim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: spex

quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

input lag olmasın o yaşadığın?

ekran nedir?

Input lag le, frame düşmesi arasında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu merak ettim?

ikisinde de akıcılık etkileniyor ve bunu göz farketmiyor mu?
  • donanım farkı olmadığını söyleyen arkadaşlara söylüyorum:

son çıkan 80 gb lık CECHK serisinin tüm donanımı diğerlerinden farklı. tüm donanım 65 nm mimarisi ile üretiliyor artık. hatta duyduğum kadarıyla bd rom bile eskilerden farklı.
  • walla yalan yok bende gt5p oynarken, özellikle yarışa en arkadan başlana yarışlarda ilk viraja 6-7 araba sıkışınca çok bariz yavaşlamalar oluyo. önceleri sıcaklıktan mı oluyo acaba deyip ps3 ü odanın ortasına gayet havadar bir yere aldım, ps3 ü açar açmaz soğukken yarışa girdim ama gene aynı fps düşmeleri ve hafif kasılmalar oluyo.

yukarıda bi arkadaş bahsetmiş özellikle spec III den sonra olmaya başladı bu durum.

yani devamı 60fps ile oyanarken, göz o akcılığa alışmışken artık kaça düşüyosa bayağ rahatsız ediyo ve bunu farketmemek imkansız.

ama başka bir oyunda herhangi bi fps düşmesi ile karşılaşmadım, patlamalar ve yoğunluğun çok olduğu sahneler dahil.
  • farklılıklar yaşanabilir. bildiğim kadarıyla yeni modeller çıktıkça ufak tefek değişikliklerle çıkıyorlar. örneğin birkaç çeşit blu-ray okuyucu var ps3 de kullanılan. aynı zamanda medya kaynaklı problemlerde olabiliyor. mesela bende iki motorstorm vardı bir oyun akıcıyken öteki oyun çarpışmalarda kare kare ilerliyordu.
  • Ps3'ün gücü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Ps3'ün gücü...

Tüm PS3 performansları (stabilite) aynı mıdır?

Bu resim bu lafa tam uydu..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.