Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.158
Cevap
87
Favori
730.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SON GÜN TELEKOM :) Netim bitmiş olmasına rağmen 3g 20mbps ile eve sömürmeye devam 4g De alamadım bu hızı şuan :)
    TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Turkcell uyandı artık, yok o çatır çatır 90, 100, 150 Mbit sınırsız net. :D Kaç yıldır Turk Telekom nasıl uyanamadı hala buna ya. Sisteminde kim ne açıklar var Allah bilir. Biraz anlasak bütün şebekenin içinde cirit atarız herhalde. :D
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Yıllardır ekmeğini yiyom hiç uyanacak gibi bi halleri yok 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Turkcell çok iyiydi kapanmasaydı açıklar herkese yaydılar youtube'da 2 kuruş para kazanmak için paylaştılar sonra kapandı ara sıra deniyorum turkcell ve türk telekom ile ama daha bulamadım dediğiniz gibi azıcık bilgimiz olsa buluruz hemen :)
  • Turkcell

Note 8

Akasya AVM Zemin Kat

• TT

Burdur

ip7+

• Vodafone

Tonya/ Trabzon

Turkcell yaz başından beri dalga dalga bütün açıkları kapattı. :D Tek bir Goller Cepte açığı kaldı sanırım ama onu da kapattılar TL düşümü oluyor diyen vardı. :)
  • asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım test için teşekkür ederim. Diğer operatörlere göre hız düşük ama bence gayet yeterli hız. Zaten diğer operatörlerde hız çok yüksek olduğu için 3g de kullanıyorlar. 100 mb olsa da bu kotalarla çok önemli değil. Genel çekim nasıl Vodafone trabzonda

• quote:

Orijinalden alıntı: m398

Arkadaşım test için teşekkür ederim. Diğer operatörlere göre hız düşük ama bence gayet yeterli hız. Zaten diğer operatörlerde hız çok yüksek olduğu için 3g de kullanıyorlar. 100 mb olsa da bu kotalarla çok önemli değil. Genel çekim nasıl Vodafone trabzonda

Rica ederim genel olarak vodafone ıyi ama hiç çekmeyen yerlerde var.3g ve 4g olmayan yerler de çok.yaptigim hız testi ilçeye deki baz istasyonundan . Bizim ordaki baz istasyonundan 55 mbps yı enfazla gördum. Bizim orda iki baz istasyonu var 5 köy bu istasyonlardan yararlanıyor. Arti şalpazarı ilçesi var bize komşu ordaki köylerde bu istasyonlardan faydanalabiliyor olabilir çünkü dağın basında bu istasyonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_genc6134 -- 25 Ocak 2018; 2:24:15 >
  • Hocam ben Bursa ve Gemlik i Vodafone için yeniden haritalamaya devam ediyorum NPERFTEN bakanilirsiniz

• Kapsamacı arkadaşlar gitti mi ne😄

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Hep aynı yerde olduğum için kapsama ile uğraşmıyorum artık. Gittiğim geldiğim yolları kapsadım Turkcell için. 2 yıl idare eder buradaki veriler. :D
  • Turkcell'in odamda verdiği hız telefon galaxy s6 baz istasyonuda kuş bakışı 1.5km kule band 3 20+10mhz bağlı

Demekki band 1 den 20 mhz daha yayın yapsalar 200-300 ler havada uçuşacak. Şuan bile Band 3 30mhz in yanında band 20 ye bağlı olsam 200'ü geçer telefon 2 taşıyıcılı olduğundan deneyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dmrl -- 29 Ocak 2018; 6:0:3 >

Boş işler onlar nasılsa siliniyor Telekom’a devam

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telefonun hangi band üzerinden iletişim kıracağına nasıl hükmediyorsunuz?

Silinmiyor, sadece nPerf siliyor; diğerleri silmiyor. CellMapper en iyisi, işe yarar baz istasyonu bilgisi de gösterip kaydediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Hocam bu telefonun hangi band üzerinden iletişim kıracağına nasıl hükmediyorsunuz?

Telefonunuza bağlı. Samsung'ların bazılarında *#0011# menüsünden bu ayar yapılabiliyor. Qualcomm modemli cihazları da rootlayarak Network Signal Guru programı ile bant seçimi ve teknoloji türü seçimi yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Turkcell yaz başından beri dalga dalga bütün açıkları kapattı. :D Tek bir Goller Cepte açığı kaldı sanırım ama onu da kapattılar TL düşümü oluyor diyen vardı. :)

vodaofnedada çok sınırsız kullanan var :(
  • TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

1. Vodafone

2. Turkcell Vınn

Aynı noktada ki sonuç. Turkcell hattimda 40-50 leri rahat görüyordum, bu sonuç benide saşırttı. :)

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.