Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (647. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes yazsın arkadaşlar ptt'ye şikayet etsin singapur postla ilgili. bu nedir ya. şimdi düşünüyorum sıkıntı ptt'de ise diğer kargolarım nasıl geldi? çin-hong kong-hollanda postası hepsi geldi. acaba singapur postta mı sıkıntı var anlamış değilim. ama içimden bi ses yarın veya perşembe bizim kargolar gelecek diyor...
  • Terör olaylari yüzünden gümrük denetimleri sıkılasti mi acaba türkiyede? Cok yavas ilerliyor ürünlerin tr deki işlemleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    terörden dolayı da olabilir. uluslararası pim'e gelen kargolarım hep aynı gün bulunduğum şehre sevk edildi. sıkıntı havalimanında gibi
  • ugur55sag U kullanıcısına yanıt
    8 şubatta verdiğim takipsiz siparis hala gelmedi.Postaci mi caldi diye düşünüyorum ama bizim burdaki postaci takipsiz kargomu bile 3 kat yukarı çıkıp zile basıp teslim ediyor. Bu arada Zapalsdan bedava ürün aldim 31 aralikta ama 1 i geldi digeri gelmedi. Ümidi kestim zaten zapalsdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Terör olaylari yüzünden gümrük denetimleri sıkılasti mi acaba türkiyede? Cok yavas ilerliyor ürünlerin tr deki işlemleri.

Ben basta ondardir dedim ama geçen hafta diğer bütün postalarim geldi CN post swiss post üstelik hepsi direk geldi bekleme vs olmadı swiss toplamda 7 günde geldi aldım kargolandi 7gunde geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    senin yine takipsizmiş 1 haftada gelen takipli singapur 20 gündür gelmeyince insan fıttırıyor tabi singapur postu kara listeye ekledim artık. china post bile daha çabuk geldi
    RF207854256CN satici bunu 22 sinde kargoya verdi. 25 inde yani 3 günde cinden çıktı. Simdi bunu bekliyorum bakalim ne zaman gelecek diye.

RF199608199CN bak buda benim. emsal olmaz ama çinden çıktıktan 15 gün sonra geldi. ondan 5 gün önce hong kong geldi. hollanda postası onlara göre jet zaten 10 günde geldi... bu arada hepsini aynı gün aldım. 1-2 gün aralıklarla da çinden ayrıldılar...
    Aslında ayri ayri gelmesi iyi olmuş seninkilerin. Hepsi birden topluca gümrüğe gelseydi gumruktekiler suphelenirdi belki ticari mi bu ürünler diye.

• ürünler 10-15 dolarlık hepsini toplasan 100 dolar ederdi ama yarısı geldi zaten dediğin gibi. SİNGAPUR POST GEL ARTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  • Selam arkadaşlar ben bike discount de sitesinden alışveriş ile 74 euroluk ürün alacağım fakat 20 euro kargo ücreti var ve fiyat 95 euro oluyor. Bu fiyat 75 i açtığı için gümrükte herhangi bir takılma olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekbiumursanmaz

Selam arkadaşlar ben bike discount de sitesinden alışveriş ile 74 euroluk ürün alacağım fakat 20 euro kargo ücreti var ve fiyat 95 euro oluyor. Bu fiyat 75 i açtığı için gümrükte herhangi bir takılma olur mu?

Kargo ücreti dahil edilmiyor 75€'luk gümrük sınırına.
  • Kayıtlı 2 posta hala ptt işlem yapmadı şubatta siparis verdiğim mallarda daha elime ulaşmadı hepsi aynı zamanda geldiyse kötü 100 doları geçiyor

• bilgilendirme amaçlı olsun eski postları takip etmemiş arkadaşlar için sweden post ile siparişim geliyordu, aksiyon kamera + ekstra 1 pil 14 martta isveçe vardı, 19nda sistemde Türkiye'ye giriş yaptı gözüküyordu ama ptt de hiç bir güncelleme olmamıştı. Bugün 30 martta ptt takip sitesinde Türkiye'ye giriş kaydı yapıldı arkadaşlar biraz sabredin pilli ürünlerde sanırım terör olayları yüzünden sıkı denetim var bu yüzden sorun olabiliyor. Sadece sabırla bekleyin benim öneririm bimere de yazmayın bence.
  • Bilgilendirme yapsalar iyi olurdu hiç bişey demiyorlar dün aradım sistem guncelleniyo dediler malların süresi dolacak

• hangi siteden aldiniz bilmiyorum fakat bir cogunda saticiya mesaj atip koruma suresini uzatabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali express 60 gün olan var 39 gün olan var bakacaz artık

• Barkodlu gelen mallar barkod numarası önceden gonderiliyormus sonrada mallar gönderilip gerekli işlemler yapılıyor çinden ne zaman gümrük işlemleri biterse o zaman uçakla geliyor mallar

• Yaktın bizi singapur post. Pttden cvp alan varmı? en kötü sikayetvar yazarız.
  • İl/İlçe Merkez Adı Tarih Saat İşlem
    Sweden (Yurt Disi)/- - 29/02/2016 00:00:00 Receive item from customer (Otb)
    Sweden (Yurt Disi)/- - 16/03/2016 11:36:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)
    Sweden (Yurt Disi)/- - 16/03/2016 17:00:00 Send item abroad (EDI-received)
    Turkey/- - 30/03/2016 07:49:52 Receive item at office of exchange (Inb)
    Turkey/- - 30/03/2016 10:48:45 Send item to customs (Inb)
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 30/03/2016 10:48:45 Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı

HADİ BAKALIM !
  • 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.