Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
27.436
Cevap
692
Favori
1.550.116
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
Giriş
    268 Mesaj

geçmiş hocam, gelince 60 kuruş ödeyip görevliye alabilirsiniz.

3 24/03/2016 09:19:18 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    4 25/03/2016 17:16:46 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - -
    5 25/03/2016 17:58:26 PTT İşyerine Girdi Torbaya Eklendi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 26/03/2016 08:15:44 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 26/03/2016 09:07:23 PTT İşyerine Girdi Alıcı Merkez Torbayı Açtı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 26/03/2016 09:22:52 PTT İşyerine Geldi İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

Gümrük kalabalık heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PimpJuice -- 28 Mart 2016; 17:22:33 >
    |
    |
    hyasing40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    57 Mesaj
    Arkadaşlar bana da bir yardımcı olur musunuz. Ebaydan ilk alışverşimi yaptım. 25 şubatta cep telefonu kılıfı aldım 11 dolara. Dhl global mail ile yollandı. En son hareket 1 martta görünüyor. Takip no GM275116718000037354 bu şekilde. 1 aydır harekette bir değişiklik yok. Sorun var mı. Tecrübeli dostlar bilgi verirseniz sevinirim. Bu kargo ne durumda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Takilacak bisey yoktu hocamda bu gumruk isi insani geriyor 1200 gram olmus bide paket sanki ne koydularsa anlamadim bakalim bi gelsin ins

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    PimpJuice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    arkadaslar, bunlar napti ya? benim paket kayip olmus ola bilirmi? :/
    Bu mesaja eklenen görseller:

Martingale

ilk defa bi paket rüyama girdi konteynırına kadar buldum
    |
    |
    Bu nasıl bir iş ben anlamıyorum bu ürünlerin hepsi Türkiye'ye giriş yaptı ama hiçbiri Ptt'nin sitesinde gözükmüyor hiçbiri Ptt'nin sistemine yansımıyor.Bu adamlar bir haftadır kargoları ne diye bekletiyorlar??? İnsan açıklama yapar açıklama yapan da yok bekliyoruz öyle zamanla yarışıyoruz adamların umrunda değil.

Hocam sizin paket Trabzon da PTT nin gümrük servisinde bekliyor. Gümrük memurunu bekliyor. İlgili servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.
    |
    |
    meriiiii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

kardeş bence çinlilerde bir durum var ben dahil bir kaç kişinin kargosu güya güvenlik taramasından geri döndü diye gösterilip 2-3 gün bekletilip öyle yollandı gibi gözüküyor ki 10 gün önce uçakla yola çıkmış gibi gözüküp girişi yapılıyor bu ürünlerin minumum
    |
    |
    hxuxsxaxm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum çinlilerle alakası yok ülkemize gelmiş ürünler arrival yazmış bunlar ptt'nin sistemine düşmüyor ve sadece sg post'ta böyle bir olay var.
    |
    |
    Turuncuakutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum sende sg post'larda son durum ne?
    |
    |
    ugur55sag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hala bi gelişme yok. ptt'ye bimere her yere yazdım. anasını satayım aynı gün yola çıkan chinapost hong kong post ve hollanda post çoktan geldi bu singapurlar hala aynı. harbiden benimde rüyama girdi kargo. acaba uçak düştü de bize ayak mı yapıyo dicem de herkeste aynı durum var. ptt atatürk havalimanı şubesine ulaşabilsem sağlam sövücem
    |
    |
    hxuxsxaxm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ya cok tsk ederim... simdi güncellestirilmis... icinde aslinda kosmetik ürünü var? paket aliciyami gidiyor? biraz saskinim su an..

|
    |
    murat can 2616 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hiçbirimi ulaşmaz arkadaş

Rg ile başlayan kargo çoğu hiçbirinde takip yok.

|
    |
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Teğmen
    237 Mesaj

Göründüğü kadarıyla alıcıya gidiyor. Normalde kozmetik yasaklı ürün.
    |
    |

"Gönderi depodan çıkartıldı" dedikten 10 gün sonra Trabzon a gelmiş. Benimki de şu an böyle yazıyor.

|
    |

aynen... bencede aliciya gidiyor... hayir, koymuslar vergi.. bi bekliyelim...

sizdedemi yasak ürün var? @leeco

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meriiiii -- 29 Mart 2016; 13:57:40 >
    |
    |
    Bahsedilenler: leEco , murat can 2616 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ptt´ye mail attinizmi?
    |
    |
    OSMANLI TEAM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de sim kartsız tablet var. 185 dolar. Galiba fiyatını belirleyemediler. İki defa fatura ve dilekce yi mail attım. "Gönderi depodan cıkartıldı" dan sonra nasıl bir güncelleme geliyor.

|
    |
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.