Şimdi Ara

Tüm Dh mutlaka baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya beyler Cafelerden premium alınca şimdi char a bi zarar gelme ihtimali varmı bana kesin bi cevap lazım bıktım artık bu Dc yemekten ya

Bilen varsa lütfen söylesin

• HAYIR HİÇBİR SORUN OLMAS HİÇ OLMADI ŞİFREİ DEİŞ ALDIKTAN SONRAAA HEA BİDE NOT:GİDİP UFAK TEFEK ADAMLARDAN ALMA:D
  • Gizli soruyu bilsem hiç durmyaıp alıcam
  • OLUM GİZLİ SORUSUNU BİLMEDİN ÇARA NİE PRE ALION:D
  • Sevgili cezaoguz07 ; Eger ßir Cafeden Premium Aldıysan $unun 3 Sebebi Vardır

1.Premium Aldığın Cafenin Makinalarında Trojan Vardır

2.Eğer ßa$ka Cafede Oynuyorsan Ordan Trojan Yemiş Olabilirsin Yada Evinde Makinan Varsa Ordan

3.Oyundan Kaynaklanan Telekom Hataları Yüzünden Dc oLuyorsundur

ßen Senin Yerinde Olsam ßütün İtemlerimi ßa$kha Chara Aktarırım ..

Saygılarımla Shape0fMyFeaR
  • quote:

Sevgili cezaoguz07 ; Eger ßir Cafeden Premium Aldıysan $unun 3 Sebebi Vardır

1.Premium Aldığın Cafenin Makinalarında Trojan Vardır

2.Eğer ßa$ka Cafede Oynuyorsan Ordan Trojan Yemiş Olabilirsin Yada Evinde Makinan Varsa Ordan

3.Oyundan Kaynaklanan Telekom Hataları Yüzünden Dc oLuyorsundur

ßen Senin Yerinde Olsam ßütün İtemlerimi ßa$kha Chara Aktarırım ..

Saygılarımla Shape0fMyFeaR

Yorumun için saol kanka ama ben oyunda çok dc yıyorum demedim yanlıs anlamıssın serwer a tıklarken gırıo ya dc oluosun ya pre sizken ondan bıktıgım için cafeden pre alınca bi sorun olurmu dıyorum?
  • ewet beyler bu böle olmaz bende bir cafeden premium almayı düşünüyorum eve geldiğimde şifreyi değiştirirsen pek bi zarar gelmez bence ama senin gizli soru bilmiyorsan hiç ona premium alma yeni bi tane kasmanı tavsiye ederim soyulmadan itemlerini başka bi çara aktarmanı tavsiye ederim....
  • ben ztn şu an pre almadım cafeden ama almayı düşünüyorum onun bi zararı olurmu dıyrum gizli soruyu bilmeyip te char a bi zarar gelirmi ?
  • sizin söylediğinize göre o zamn char kesin gider yani öyemi almıyımmı sizce?
  • o zmn ne bekliyon başka char aç kas ona pre al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.