Şimdi Ara

Tüm Cinemaximum'larda Her Gün, Her Seans, 2D ve 3D Gösterimlerinde Geçerli Sinema Biletiniz 10TL! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
23
Favori
6.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla 4 adet bilet için görüştük. Parayı gönderin biletiniz hazır dedi. Parayı gönderdim seansa gireceğimi de belirtmeme rağmen tam 2 saatten uzun süredir ortada kod falan yok. Sinemaya cebimden para ödeyip girdim. 40 liramda gitti. Umarım korktuğum şey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnafim35

Arkadaşla 4 adet bilet için görüştük. Parayı gönderin biletiniz hazır dedi. Parayı gönderdim seansa gireceğimi de belirtmeme rağmen tam 2 saatten uzun süredir ortada kod falan yok. Sinemaya cebimden para ödeyip girdim. 40 liramda gitti. Umarım korktuğum şey olmaz.

aman hocam neler söylüyorsunuz? şu an ben de bekliyorum 3 adet için.
  • Telefon numarasi olan var mi beyler? Plan program mahvoldu.

• Yarın öğlene kadar beklicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 27 Ocak 2016; 9:16:51 >
  • Mickey kullanıcısına yanıt
    3 adet almak isterim değerli kardeşim. Enpara yada Ziraat hızlı olur. Teşekkür ederim.

Dolandırıcı olduğunu sanmıyorum arkadaşın zira yeni değil ancak ummadığı bir aksilik olabilir.

• edit: biletler alındı çalıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosark -- 31 Ocak 2016; 0:08:54 >
  • Dün akşam üstü son alışverişle ilgilenirken(sanırım cosark adlı arkadaşım ile) halihazırda biraz ateşim vardı ancak müşterilerimi mağdur etmemek adına herhangi bir eylemde bulunma gereksinimi duymadım. Kod için ödeme yapıp ve kod almayı bekleyen müşterilerin kodunu gönderdikten sonra eczane veya acile giderim diye hesap etmiştim ama bilgisayarın başında bayılmışım. Geceyi de hastanede geçirdim yaklaşık 1-2 saat önce taburcu oldum ve şimdi eve döndüm. Tepkinizi anlıyor ve yerden göğe kadar hak veriyorum ancak foruma giriş yapmayan(son giriş tarihinden anlaşıldığı üzere) bir kullanıcının mesajlarınızı görmesini veya cevaplandırmasını beklemek pek mantıklı değil.(kendimi haklı göstermeye hakkım yok ancak dolandırıcı ithamında bulunmadan önce birazcık gerekli araştırmayı yapıp yazsaydınız keşke ama olsun yine de canınız sağolsun, tepkinizde herşeye rağmen haklısınız.)

Mağdur ettiğim insanlardan burda hepinizin önünde özür diliyorum. Bunun telafisini yapacağıma şüpheniz olmasın.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Gönderdiği biletler kullanılmış çıktı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 6 Şubat 2016; 17:05:38 >
    çok geçmiş olsun. valla bana internet problemin olduğunu o yüzden gönderemediğini söylemiştin hocam. hasta olduğunu söyleseydin ona göre davranırdık.
    ARKADAŞLAR 6 ADET KOD GÖNDERDİ MİCKEY. BU AKŞAM DENEYİP SİZLERE KODLARIN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI AKTARACAĞIM.

Edit: kodlar calisti. Kendisine hem gecmis olsun diliyor hem de tesekkur ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosark -- 30 Ocak 2016; 0:59:33 >
  • Bugün 2 bilet alındı,sorunsuzca kullanıldı,teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey

Dün akşam üstü son alışverişle ilgilenirken(sanırım cosark adlı arkadaşım ile) halihazırda biraz ateşim vardı ancak müşterilerimi mağdur etmemek adına herhangi bir eylemde bulunma gereksinimi duymadım. Kod için ödeme yapıp ve kod almayı bekleyen müşterilerin kodunu gönderdikten sonra eczane veya acile giderim diye hesap etmiştim ama bilgisayarın başında bayılmışım. Geceyi de hastanede geçirdim yaklaşık 1-2 saat önce taburcu oldum ve şimdi eve döndüm. Tepkinizi anlıyor ve yerden göğe kadar hak veriyorum ancak foruma giriş yapmayan(son giriş tarihinden anlaşıldığı üzere) bir kullanıcının mesajlarınızı görmesini veya cevaplandırmasını beklemek pek mantıklı değil.(kendimi haklı göstermeye hakkım yok ancak dolandırıcı ithamında bulunmadan önce birazcık gerekli araştırmayı yapıp yazsaydınız keşke ama olsun yine de canınız sağolsun, tepkinizde herşeye rağmen haklısınız.)

Mağdur ettiğim insanlardan burda hepinizin önünde özür diliyorum. Bunun telafisini yapacağıma şüpheniz olmasın.

Daha önce defalarca kendisinden kod almıştım. Bir kaç seferinde, daha ödemeyi yapmadan kod gönderdi. Eğer bu mesajları daha önce görseydim elimden geldiğinde arkadaşlara sıkıntı olmayacağını söylerdim.

Geç oldu ama geçmiş olsun hocam.

• Son derece dürüst hızlı ve güvenilir bir satıcı mickey..bir arkadasımın tavsiyesi ile tanıştım geçen hafta 4 kod aldım..alışverişe devam edeceğim. Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki bilet daha alindi, hic birinde sorun cikmadi.

Gonul rahatligiyla alisveris yapabilirsiniz. Tesekkurler
  • Michey adli arkadastan kod aldim okadar sorun problem cikmadi.bu arada gecmis olsun

• Geçmiş olsun öncelikle
    Bende çok kez arkadaştan kod aldım hatta parayi göndermeden kodları verdiği bile oldu. Kendisi gayet güvenilir bir arkadas gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz

• pazar günü istinyepark - imax e 4 kişilik bilet aldım, sorunsuzca izledik, teşekkür ederiz.
  • arkadastan bende kod aldım cok memnun kaldım saolsun 10 numara bır arkadas
  • Merhaba 4 adet bilet alacağım Marmara forumda bugün kullanabilirmiyim hangi hesaba kaç tl göndereceğim

• Problem yasayan kisiler lutfen problemlerini Sorunlu Alisverisler'de anlatsin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.