Şimdi Ara

Tüm Cinemaximum'larda Her Gün, Her Seans, 2D ve 3D Gösterimlerinde Geçerli Sinema Biletiniz 10TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
23
Favori
6.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Bu ay(03/01/2018-03/31/2018) Kadınlar Gününe özel Tüm Cinemaximum'larda(PREMİUM DAHİL!) Her Gün, Her Seans, 2D ve 3D Gösterimlerinde Geçerli Sinema Biletleri 10TL!

Tüm Cinemaximum’larda Her Gün, Her Seans, 2D ve 3D Gösterimlerinde Geçerli Sinema Biletiniz 10TL'dir.

İşlem yapmadan önce ödeme talep edilecektir, ödeme almadan ilgili kupon kodları hiçbir koşulda gönderilmemektedir. Ödeme kanalları arasında size uygun bir banka yoksa Finansbank ATM'lerinden kartsız işlem yaparak ödeme yapabilirsiniz. Cep telefonu veya WhatsApp üzerinden satışım kesinlikle yoktur. Tüm satışlar forum üzerinden mesajlaşma kanalı ile yapılır. Kafanıza takılan herhangi bir soru varsa tüm kullanıcıların aydınlanabilmesi adına özel mesaj yolu ile değil konu üzerinden sorunuzu açık ve net şekilde belirtmenizi rica eder, iyi forumlar dilerim.

Çoklu / toplu alımlarda herhangi bir indirim yoktur.
    1 adet sinema bileti kupon kodu 10TL'dir, 100 adet sinema bileti kupon kodu 1000TL'dir.

[•] Kuponunuz Türkiye’nin tüm Cinemaximum’larında haftanın her günü standart(2D) ve 3D gösterimli dilediğiniz sezon filmine giriş sağlar. 3D gözlük ücreti kupon tutarına dahildir, ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.
    [•] Kuponunuz kiosklardan, telefon ile yapılan rezervasyonlarda ve satın alımlarda, özel film gösterimleri ve gala gösterimlerinde geçerli değildir.
    [•] Kuponunuz Zorlu sinemasının 2 VIP, Akasya sinemasının 3 VIP salonlarında ve tüm salonların IMAX, MPX, D-BOX, GOLD CLASS, 4DX gösterimlerinde geçerli değildir!
    [•] İstinye Park AVM Cinemaximum, Kanyon AVM Cinemaximum, Zorlu AVM Cinemaximum, Akasya AVM Cinemaximum ve City's AVM Cinemaximum salonlarında 2D ve 3D gösterimlerinde geçerlidir. *Bu salonlar Premium Salon olarak adlandırıldığı için bu salonlarda kullanılacak olan kuponun ücreti 10TL'dir.
    [•] PNR (Kupon) kodu iade ve iptali yapılmayacaktır.
    [•] Kuponunuzun sağladığı sinema bileti yerine geçecek PNR kodu 1 kişilik ve 1 girişliktir. Paraya çevrilemez ve kaybolması durumunda Cinemaximum sorumluluk kabul etmez.
    [•] Kuponunuzu kullanırken Cinemaximum gişe görevlisine PNR (Kupon) kodunuzu iletmeniz gerekmektedir. Böylece üzerinde seans saati, tarih, salon, koltuk numarası ve film bilgileri bulunan sinemaya giriş biletinizi teslim alabilirsiniz.
    [•] Yaş sınırı olan filmlerde Cinemaximum kimlik ibrazı isteyecektir, geçerli yaş kategorilerinde olmayanlar kuponu kullanamayacaktır.
    [•] Son kullanım tarihi: 30 HAZİRAN 2018
    [•] Ödeme kanalları: AKBANK - FİNANSBANK(ENPARA) - KUVEYTTÜRK(SENİN BANKAN) - TÜRK EKONOMİ BANKASI(CEPTETEB) - İŞ BANKASI - GARANTİ BANKASI - YAPI VE KREDİ BANKASI(NUVO) - ZİRAAT BANKASI
    [•] Ödeme kanalları dışında farklı bir ödeme yöntemi(paypal, mobil ödeme vb.) yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickey -- 11 Mart 2018; 19:7:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam 4 adet popcorn menü kodu almak istiyorum, "ödeme almadan ilgili kupon kodları hiçbir koşulda gönderilmemektedir" yazmışsınız, referansınız da yok, nasıl işlem yapacağız?
  • İşlem yapmayacağız. :)

• referansı olan arkadaşlara kullandıktan sonra ödeme şeklinde yaparsanız güvenip alabiliriz.
  • larenuf kullanıcısına yanıt
    böyle bir durum söz konusu dahi olamaz hocam, tavrım açık ve nettir.

• Popcorn alındı. İlk başta arkadaştan ufak da olsa şüphelerim vardı ama gerçekten işini layıkıyla yapan dürüst sağlam bir karaktare sahip bir arkadaşımız (dh'de az rastlanır). Hayırlı bol kazançlar dilerim arkadaşa..
  • arkadaştan 1 senedir alışveriş yapıyorum hic bir zaman sorun olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kod aldim gecen sorunsuz yaron bi 5 tane daha alma planim var hayirlisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet popcorn menu aldim ve sorunsuz kullandim.

• Satan arkasimizdan bircok kupon aldim ve sorunsuz kullandim. Ben kendisine kefilim.

• Her ihtiyacım olduğunda tereddüt etmeden bilet aldığım bir arkadaş.
    Hem ilgili hem kibar, aklınıza takılmadan tüm işlemleri hallediyor.
    Çok teşekkür ederim hocam. Tekrar alışveriş yapmak umudu ile.
  • 2 adet popcorn menu aldım, haftasonu kullandım ve bir sorun yaşamadım. Güvenilir satıcı olduğu için teşekkürler.
  • Poopcorn kuponu Premimum sinemalarda(zorlu,kanyon,akasya vb.) da geçerli mi?(her yerde geçerli yazılmış biliyorum ama teyit almak adına soruyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evver kullanıcısına yanıt
    konu içersinde şöyle bir ibare yazmıştım Evver hocam;

quote:

Orijinalden alıntı: Mickey
  • Popcorn menü Fitaş İstanbul, MarkAntalya ve Next Level Ankara salonlarında geçerli değildir.
  • ______________________________

• 4 adet Bilet+Popcorn kuponu aldım ikisini sorunsuz kullandım. Kalan İkisini bu hafta kullanacağım.
    Teşekkür ederim
  • ÜStad popcorn menü kodlarının geçerlilik süresi nedir ? Duruma göre 10-15 adet alım yapabilirim.
  • göktürk kullanıcısına yanıt
    merhaba Göktürk hocam, sinema giriş ve popcorn menü kodlarının son kullanım tarihleri aynıdır;
  • Son kullanım tarihi: 31.12.2015
  • ______________________________

• 30 Tane rezerve yapalım hocam, sizde telefon numaram varmıydı ? @Mickey Tel no öm atarmısınız bilet içinde görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göktürk -- 23 Haziran 2015; 17:49:31 >
  • 30 Adet Sinema kodu ve Popcorn menü kodu için sipariş geçildi, arkadaştan 3-4 üncü alışverişim ve yine sorunsuz işlem.
    Kendisine teşekkür ediyorum, haftaya bir 30 lu alım daha yapacağım.
    Saygılarımla.

Edit:08.07.2015 24
    Adet daha Sinema kodu ve 24 Adet Popcorn kodu satın alındı.
    Sorunsuz alışveriş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göktürk -- 8 Temmuz 2015; 15:20:28 >
  • MİCKEY dostumuz 3 ay gecsede unuttugum bilet kodumu verdi helal olsun sözünün eri dürüst bir karrdesşimiz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.