Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler bende düşünüyorum bu arada internetten hesap açinca imza filan gerekmiyor mu yoksa kurye ile sözleşme imzalattılar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: md4483

Teşekkürler bende düşünüyorum bu arada internetten hesap açinca imza filan gerekmiyor mu yoksa kurye ile sözleşme imzalattılar mi
    adresinize özel kurye geliyor orada belgeyi imzalıyorsunuz.
  • md4483 M kullanıcısına yanıt
    Ankara da iseniz bu konuda yardımcı olabılırım

• Ankara da yaşayıp mevduatı için yüksek oran almak isteyen bana ulaşabılır

• Halkbank 32 günlük %23.5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İCBC 32 günlük 23,70ten 24,20ye yukseltti. burgan 25,50 den 25e cekti. diğer bankalarda da düşüşler devam ediyor.
  • Genelde şuan hepsi düşük gösteriyor bakalım umarım enflasyonda aynı oranda düşer yoksa TL durduğu yerde eriyor bilginiz olsun.
  • Arkadaşlar TEB'den ihtiyaç kredisi kullandım. Yalnız benden 600 TL ekspertiz ücreti kesmişler. Müşteri temsilcisi şube ile görüşmemi söyledi.

Bildiğim kadarıyla ekspertiz ücreti taşıt ve konut kredilerinde var. Ben ihtiyaç çektim neden böyle bir kesinti olmuş olabilir ?
  • Konu açtım ama bakan yok , birde buraya yazayım. Belki bir hayırsever vatandaş çıkarda erinmez hepsini okir ve bana cevap yazar.

Arkadaşlar oturduğum dairemi 400.000tl ye sattım ve şuan elimde 300.000TL nakit param kaldı ve cuma gününden beri ziraat bankasında vadesiz hesap da duruyor.

Ben bu parayı iyi faiz veren bankaya yatırmak istiyorum ama nasıl yapayım bilmiyorum. Bu parayı toplu şekildemi yoksa üçe bölüp 3 ayrı bankaya mı yatırsam daha iyi olur? Ve acaba e mavduat değil de normal şubeden mevduat hesabına yatırsam aynı e mevduat gibi yüksek faiz alabilirmiyim? E hesapların güvenliğine pek güvenmiyorum Herhangi bu hack bilmem ne olabilir mi ? Sonuçta sanal ortamda gerçekleşiyor tüm banka işlemleri.

E mevduat yatırırsam güvenlik önlemlerini kendim belirleyebilirmiyim ? Mesela hesabı eft havaleye kapama alışverişe kapama hiçbir şekilde işlem yapılmasına kapatma imkanım var mi? Sadece para çekmek istediğim zaman gidip bankadan bizzat çekmek istiyorum bu memkün mü e mavduatlarda?

Parayı hangi bankaya hepsini toplu şekildemi bölerek mi ne şekilde yatırayım bu konuda fikirlerinizi yorum olarak belirtirseniz çok memnun olurum.

Altı üstü 300.000tl bukadar problem yapmaya gerek yok diye düşününler olabilir, bu parayı 1 gecede harcayan insanlar var dışarıda ama benim için bu para büyük para bu yüzden dikkatli davranmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Genelde şuan hepsi düşük gösteriyor bakalım umarım enflasyonda aynı oranda düşer yoksa TL durduğu yerde eriyor bilginiz olsun.
    hala dediğimin arkasındayım. hadi bakalım merkez bankası desinki oo bankalar mevduat faizlerini düşürüyor bende düşüreyim bu sefer, zaten yüce PADİŞAHIMIZ da böyle istiyor. hadi hodri meydan , varsa o erkeklik hepimiz göreceğiz el mi yaman bey mi yaman! o faizler dü-şe-mez!
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Konu açtım ama bakan yok , birde buraya yazayım. Belki bir hayırsever vatandaş çıkarda erinmez hepsini okir ve bana cevap yazar.

Arkadaşlar oturduğum dairemi 400.000tl ye sattım ve şuan elimde 300.000TL nakit param kaldı ve cuma gününden beri ziraat bankasında vadesiz hesap da duruyor.

Ben bu parayı iyi faiz veren bankaya yatırmak istiyorum ama nasıl yapayım bilmiyorum. Bu parayı toplu şekildemi yoksa üçe bölüp 3 ayrı bankaya mı yatırsam daha iyi olur? Ve acaba e mavduat değil de normal şubeden mevduat hesabına yatırsam aynı e mevduat gibi yüksek faiz alabilirmiyim? E hesapların güvenliğine pek güvenmiyorum Herhangi bu hack bilmem ne olabilir mi ? Sonuçta sanal ortamda gerçekleşiyor tüm banka işlemleri.

E mevduat yatırırsam güvenlik önlemlerini kendim belirleyebilirmiyim ? Mesela hesabı eft havaleye kapama alışverişe kapama hiçbir şekilde işlem yapılmasına kapatma imkanım var mi? Sadece para çekmek istediğim zaman gidip bankadan bizzat çekmek istiyorum bu memkün mü e mavduatlarda?

Parayı hangi bankaya hepsini toplu şekildemi bölerek mi ne şekilde yatırayım bu konuda fikirlerinizi yorum olarak belirtirseniz çok memnun olurum.

Altı üstü 300.000tl bukadar problem yapmaya gerek yok diye düşününler olabilir, bu parayı 1 gecede harcayan insanlar var dışarıda ama benim için bu para büyük para bu yüzden dikkatli davranmak istiyorum.

Parayı tek bankada tutarsanız daha yüksek faiz oranı alma şansınız olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler cevap için diğer tüm yazdıklarım hakkında da fikriniz var mi acaba?

• berlin007 kullanıcısına yanıt
    Ben müsait bir zamanımda sorularınıza cevap vereceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Konu açtım ama bakan yok , birde buraya yazayım. Belki bir hayırsever vatandaş çıkarda erinmez hepsini okir ve bana cevap yazar.

Mevduat faizleri 100.000-500.000 arasında aynı bence 101.000 tl olarak 3 ayrı bankaya bölüştürün.hemde devlet garantisi olmuş olur.banka batacağından değilde ne olur ne olmaz.

Hesabı para çıkışlarına kapattırabilirsin.

• Arkadaşlar kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum, bu icbc ve burganbank güvenilir mi? Yani bu bankalar en yüksek mevduat vermesi , bizim gibi bireysel müşteriler için risk unsuru taşır mı? Ya da şöyle sorayım hergün duyduğumuz ve bilinen bankalar neden hep daha düşük orandan verir, tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: Droya

Ben müsait bir zamanımda sorularınıza cevap vereceğim.
    Tamam hocam şöyle kapsamlı detaylı bir bilgi süper olur.

• labidu kullanıcısına yanıt
    Kimisi tek hesap da kimisi bölerek yatır diyor karar veremedim ama anladığım kadarı ile toplu yatırırsam daha yüksek faiz alacam galiba. E mevduat da hesap dan para çıkışını kapatma mevzusuda güzelmiş teşekkürler.

• Bugün burganda 91 gün vadeli %25 faizle bağladım. 1 aralık itibariyle stopaj %15e cıkacak yanlış bilmiyorsam extra 2 ay oradan bi kazanç oluyor böyle. 32 günlük gidilse daha fazla kazanç olabiliyor ama önümüzdeki 2-3 ay bu enflasyon düşürme olayı yuzunden faizlerin biraz daha geri çekileceğini düşünüyorum. merkez bankası faiz düşürmesede bankalar sağolsunlar ufak ufak aşağı gidiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Bugün burganda 91 gün vadeli %25 faizle bağladım. 1 aralık itibariyle stopaj %15e cıkacak yanlış bilmiyorsam extra 2 ay oradan bi kazanç oluyor böyle. 32 günlük gidilse daha fazla kazanç olabiliyor ama önümüzdeki 2-3 ay bu enflasyon düşürme olayı yuzunden faizlerin biraz daha geri çekileceğini düşünüyorum. merkez bankası faiz düşürmesede bankalar sağolsunlar ufak ufak aşağı gidiyorlar.
    Bu mantıktayım... sanırım bende 3 aylık bağlıcam.
  • Ankara da yaşayıp yüksek faizle mevduatını bağlamak isteyenlere yardımcı olabılırım

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.