Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Backspace7

EnPara yine bi artis yapti

0-100.000 - 19,25

100.000-500.000 - 20,50

500.000 üstü - 21,00

oranlar 32 gunluk içindir.
    Daha düşük faizden milleti hemen bağlamak için yapılmış olabilir.

İki gün sonra yapılacak açıklamada faiz arttırımı olacağı haberini önceden almış olabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Daha düşük faizden milleti hemen bağlamak için yapılmış olabilir.

İki gün sonra yapılacak açıklamada faiz arttırımı olacağı haberini önceden almış olabilirler mi?

Alıntıları Göster
    Bu en az %21 i goruruz demek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti Bankası
    32 Gün
    50.000TL
    %20 aldım.

Not: ÖB değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

Bu en az %21 i goruruz demek mi?

Alıntıları Göster
    Şahsi görüşüm, eğer faiz arttırımı gelecekse en az 250 puan gelir daha üstü de muhtemeldir. 250'nin altı piyasaya işlemez zaten.
    Eğer 250 gelirse, 32 gün için en az %21,50 görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Garanti Bankası
    32 Gün
    50.000TL
    %20 aldım.

Not: ÖB değil.
    Eski musteri olarak mi aldiniz bu orani? Oyleyse iyi vermişler valla. Garanti ve yapi kredi eski musteriye cok cimri cunku

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Evet, yaklaşık 4 senedir Garanti müşterisiyim. Hatta hesabı direkt mobil bankacılıktan e-vadeli olarak açtım yani müşteri temsilcisiyle bile görüşmedim. Demek ki her müşterinin mobil bankacılığında farklı oranlar gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Evet, yaklaşık 4 senedir Garanti müşterisiyim. Hatta hesabı direkt mobil bankacılıktan e-vadeli olarak açtım yani müşteri temsilcisiyle bile görüşmedim. Demek ki her müşterinin mobil bankacılığında farklı oranlar gözüküyor.
    uygulamadan e vadeli hesap açmaya girip oranları görüntüle dediğimde 25000-50000 17,00 oran görünüyor. şanslısınız gerçekten.
  • Beyler stopajlar %5 e düştü mü sizde?
  • Burgandaki müşteri temsilcim bugün itibariyle 25 oran verebildiğini söyledi 200k ve 32 gün içinde. Pazartesi vade dönüşüm o güne kadar daha da artacak gibi görünüyor dedi. Ek olarak merkez bankasının 300baz puan artış yapacağını düşünüyolarmış

• ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    Faiz artışı bir çare değil. Günü kurtarmak, büyük ihtimalle faiz artıracaklar ama bu da doların gazını ancak bir süre alır, sonra yine bugünkü değerleri görürüz. Dış borçlarımız çok yüksek, eylül ekim ayları çok kritik. Üretimimiz çok az, dışa bağlılığımız çok fazla, topraklarımızda yetişen ürünleri bile birileri rant sağlasın diye dışarıdan alır olduk. Köklü firmalar iflas ve iflas erteleme aşamasında. Tairihin en büyük ekonomik krizimindeyiz ama hala inkar ediyoruz. Yolun sonu ne yazıkki, bağıra bağıra geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Beyler stopajlar %5 e düştü mü sizde?
    1 eylulden beri %5 zaten

• quote:

1 eylulden beri %5 zaten

Alıntıları Göster
    Hocam benim hala %15 bankayı aradım bize %5 diye bilgi gelmedi diyor. (bahsettiğim başka banka İNG değil)
  • quote:

Hocam benim hala %15 bankayı aradım bize %5 diye bilgi gelmedi diyor. (bahsettiğim başka banka İNG değil)

Alıntıları Göster
    vade yenilenmediyse %15 olabilir bvenimde 32 gunluk 5 gun sonra yenilenecek %15 ama gunluk olana attıgım para %5 ve 32 gunluk olanda vade yenilenince guncellenecek. siz baska yetkili filan varsa onunlada konusun ayın 1i itibariyle gecildi cunku.
  • quote:

vade yenilenmediyse %15 olabilir bvenimde 32 gunluk 5 gun sonra yenilenecek %15 ama gunluk olana attıgım para %5 ve 32 gunluk olanda vade yenilenince guncellenecek. siz baska yetkili filan varsa onunlada konusun ayın 1i itibariyle gecildi cunku.

Alıntıları Göster
    Şundan olabilir mi ben hesabı geçen ay açtım o zaman bu kararname çıkmamıştı?
  • quote:

Şundan olabilir mi ben hesabı geçen ay açtım o zaman bu kararname çıkmamıştı?

Alıntıları Göster
    Tama işte dediğim ile aynı olay. siz hesabı gecen ay actınız ozaman stopaj 15ti vade yenilenmeden değişmez. bu ay vadeniz yenilenince eger uzun sureli yapmadıysanız %5ten hesapnacak.
  • quote:

Tama işte dediğim ile aynı olay. siz hesabı gecen ay actınız ozaman stopaj 15ti vade yenilenmeden değişmez. bu ay vadeniz yenilenince eger uzun sureli yapmadıysanız %5ten hesapnacak.

Alıntıları Göster
    Tamamdır çok sağolun
  • quote:

Alıntıları Göster
    3 aylık süre içinde açılan bütün hesaplara(1 yıl ve üzeri dahil) vade sonunda ,stopaja iskonto uygulanacaktır...Bilmediğimiz konuda yorum yapmasak....Malum yurdum insanı bayılır,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expertadvisor -- 13 Eylül 2018; 10:55:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

3 aylık süre içinde açılan bütün hesaplara(1 yıl ve üzeri dahil) vade sonunda ,stopaja iskonto uygulanacaktır...Bilmediğimiz konuda yorum yapmasak....Malum yurdum insanı bayılır,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya......

Alıntıları Göster
    bilmemek ayıp değil. ben bildiğimi paylaştım yanlışşa duzeltirsiniz ne var ki bunda. en azından sizin gibi ukalalık yapmadım bildiğimi paylaştım. bilmişlik taslamak için yapmadım.

• net ve sade bicimde aylik / gunluk oran tablolari ve hesaplama araclari icin

https://mevduatlar.com/
  • piyasa kapalı olmasına rağmen tahteravalli gibi hareket ediyor kurlar,alım satımlar devam ediyor,zaten bir 1.700.-kişi varki 30.-dk halkbank'ı soymaya çalıştı,bunların kıçlarında dolarmetre var gece gündüz yatmazlar,birde godomanlar var al-satlarla piyasanın canına okuyorlar,bu karakterlerin acilen takibe alınması gerekiyor,çok yüklü şekilde döviz-alım satımı yapan piyasa yamyamlarına bir dur demek lazım..
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.