Şimdi Ara

Tuknet IPTV erişim sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
27
Cevap
0
Favori
2.786
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TürkNet >> Tuknet IPTV erişim sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1188 Mesaj

Bende çalışıyor ve bu seni neden bu kadar rahatsız ediyor çözemedim hocam neden insanlar sorun yaşasın istiyorsun Bu arada iptv ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar varsa telegramdaki iptv grubuna girin bu sıralar dünyadaki xtream muhabbetinden çoğu patladı yeni serverlada sistemlere geçiyorlar orada belki yardımcı olacak birilerini bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 25 Eylül 2019; 14:39:37 >
    |
    |
    turuncu_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i5 8500 - RX 590 8GB - 16 Gb Ram - Samsung 480 SSD +1 TB HDD - Steelseries 300 Dota 2 Edition - Motospeed Keyboard
  • Binbaşı
    1091 Mesaj

Ben biri problem yaşasın istemiyorum. Problem yaşayan kesimin, yaşamayan azınlık kesim tarafından çelmelenip, problemin yok sayılmasından rahatsızım. Bu problemi yaratan Turknet'in sürekli aklanma çabasından rahatsızım.
    |
    |
    Nuroxy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Netgalaksi kullanıyordum ve iptv'de sorun yaşıyordum, netgalaksi kullanan diğer arkadaşlarda aynı durumda şikayetçi idi. Ben netgalaksi kullanırken kardeşime ait turknet dsl kullanıcı adı ve şifresi ile deneme şansım oldu ve arada bariz fark vardı. Bu sebepten dolayı turknete geçtim. iptv yayını ilede alakalı olabilir ama ben şuan memnunum bulunduğum bölge sıkıntılı 12mbps üzeri hız verilmiyor normalde ama ben vdsl pakette 17mbps dowload 2.4mbps upload alıyorum, 2.4mbps uploadıda sadece dlink modemde alabiliyorum, diğer marka modemler 1.5mbps civarında kalıyor.

Sonuç olarak iptv işi malesef değişkenlikler gösterebiliyor, bölgenizdeki santrale, kullanılan servere, iss'ye hatta modem göre bile.

Netgalaksi baya sıkıntılıymış bu haline iyi dediğinize göre...
    |
    |
    A.Bozoğlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her şeyde en hızlı türknet. Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu aralar ben vlc kullanırken donma sv olduğunda otomatikman sıradakı değilde başka bir kanala atıyor.

Sorun çözümü bilen var mı?
    |
    |

Hocam ben 33.5 mbps ile aynı sorunları yaşıyorum. Sizin server hangi ülkede biliyor musunuz? Belki bulunduğu ülkelerle bağlı birşey olabilir? Benimkisi Hollanda'da.
    |
    |
    okanbbv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.