Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: runo kral Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.482.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

Orijinalden alıntı: Nancy Ajram

Beyler merhaba babam emekli ve görünen tek gelirimiz 1000 Liralık emekli maaşı.

30 bin için 36 ay vade kredi çekelim diyoruz. Aylık taksitler 1100 falan oluyor. Bu şartları sağlayacak şekilde kredi alabileceğimiz banka var mı acaba? Toplam geri ödemesi 40 bini geçmemeli bir de

1000lira geliri olan birine sen olsan 1100TL aylık taksit ödemeli kredi verir miydin?

bunun cevabı hayırsa, bankanın vereceği cevapta hayır olur.

en fazla taksit ödemesi 650-700TL olur.

Bu yeni kredi ve kredi kartı düzenlemelerinde, artık aylık kredi, kredi kartı ödemelerinin toplamı aylık maaşının yarısını geçemeyecek. Yani 1000 tl gelir gösterebilen biri ancak aylık 500 tl ödeyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

30 bin için 36 ay vade kredi çekelim diyoruz. Aylık taksitler 1100 falan oluyor. Bu şartları sağlayacak şekilde kredi alabileceğimiz banka var mı acaba? Toplam geri ödemesi 40 bini geçmemeli bir de

1000lira geliri olan birine sen olsan 1100TL aylık taksit ödemeli kredi verir miydin?

Peki aile fertlerinin geliri ilave olsa?
    Yani taksitlendirme de sadece krediyi çekenin geliri mi göz önünde bulunduruluyor?

Bu arada cevap için sağ olun

kefil olarak diyorsunuz yani, tabii kefil olursa olur

mesela babanızdan yeni kanuna göre 500TL aylık ödeme alırlarsa kalanı kefile yazarlar. 650-700TL kefile yazıp o şekilde alma ihtimali var. tabii hem babanızın siciline bakarlar hem kefilin.

• Nancy Ajram kullanıcısına yanıt
    Emekli maaşını aldığı bankadan maaşının 10 katına kadar kefilsiz alabilir diye biliyorum. Kefil ile belki verirler. Önce maaş bankanıza sorun sonra diğerlerine sorun bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki aile fertlerinin geliri ilave olsa?
    Yani taksitlendirme de sadece krediyi çekenin geliri mi göz önünde bulunduruluyor?

Bu arada cevap için sağ olun

kefil olarak diyorsunuz yani, tabii kefil olursa olur

mesela babanızdan yeni kanuna göre 500TL aylık ödeme alırlarsa kalanı kefile yazarlar. 650-700TL kefile yazıp o şekilde alma ihtimali var. tabii hem babanızın siciline bakarlar hem kefilin.

Anladım, teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Emekli maaşını aldığı bankadan maaşının 10 katına kadar kefilsiz alabilir diye biliyorum. Kefil ile belki verirler. Önce maaş bankanıza sorun sonra diğerlerine sorun bence.

Teşekkürler ama 10 kat az işte

• Merhaba arkadaşlar

Kardeşim sigortalı özel sektör çalışanı,6 aydan fazla süredir sigortası var ve gelir bordrosu mevcut ayda 1100 lira.
    5 bin lira 24 ay ihtiyaç kredisi çekmek için 1 ay önce finansbank ve garantiye başvurmuştuk finansbank bugüne kadar ne hesabı ne kredi kartı olmadığı için kredi puanı düşük olduğunu söyledi ve kefil istedi,garanti bankası da kredi kartı yok kredi puanı düşük dedi ve kredi vermedi ve kredi kartı çıkarmasını tavsiye ettiler.

Kardeşim garanti bankasından bonus kredi kartı çıkarttı hala çalışıyor sigortası ve gelir belgesi mevcut.
    Sürekli bankalardan reddedilip puanı düşürmek istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyiz hangi bankaya gitmeliyiz yardıma ihtiyacım var.
    Bilen arkadaşların cevaplarını bekliyorum acil.
  • Kredi falan çekmeyin bekleyin çok yükseldi oranlar.şuan parası olana mevduatta yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Beyler şöyle bi sorum olucak.

Bankadan 24 ay vadeli 15 bin lira kredi çekildi diyelim. Elimize geçen toplu para ile bu borcun bi kısmını kapatmak istediğimizde prosedür nedir? 10 binlirasını kapatmak istersem nasıl bi yol izlenir?

10bini kapatıp geriye kalan 5 binlik kısım yine 24 ayda ödenecek şekilde taksit tutarımı düşürülür? Yoksa vadesinide kısaltabilirmiyiz?

Nedir bunun yolu?

Ayrıca günümüz şartlarında en mantıklı kredi çekilecek banka neresidir? İşbankasına sordum 15 bin lira çekildiğinde 17bin küsür ödenecek. Alacağım para 14800 civarı bişey. 2 binden fazla bi faiz ödemem olacak. İş bankasından çekilir mi? Yoksa başka bankalarda daha uygun seçenekler bulabilirmiyiz?

He bide oluda diyelim 2-3 ay sonra faiz oranları değişti. Düşük faiz oranına geldiğinde krediyi yeniden yapılandırma gibi bi durum olabiliyomu?

Arkadaşım aldığın ödeme planında her ay faizli kalan bakiye tutarı vardır.bu tutara hangi ayda bakarsan kapa tutarın o olur.tabi baktığın aydan önceki ayın taksitlerini ödemiş olman şartı ile.

ayrıca ara ödeme yapıp ödeme plan değişikliği yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

Kredi falan çekmeyin bekleyin çok yükseldi oranlar.şuan parası olana mevduatta yarar

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

quote:

quote:

Bu yeni kredi ve kredi kartı düzenlemelerinde, artık aylık kredi, kredi kartı ödemelerinin toplamı aylık maaşının yarısını geçemeyecek. Yani 1000 tl gelir gösterebilen biri ancak aylık 500 tl ödeyebilir.

benim şu anki ödeme maaşımdan fazla ancak ödeyecek durumum var ve herhangi bir kartımda da herhangi bir limit yok gayet normal çalışıyor

• arkadaşlar
    kredi kartından 3000 tl nakit avans çekmek mantıklımıdır? (vade 2-3ay)

Örnek ödeme tablosu
    Tutar 1.000 TL 1.000 TL 1.000 TL
    Taksit sayısı 3 6 9
    Taksit tutarı 349,62 TL 181,09 TL 121,98 TL
    Ücret 42 TL 42 TL 68,25 TL
    Toplam ödenecek 1.090,87 TL 1.128,53 TL 1.166,05 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 12 Şubat 2014; 11:45:55 >
  • arkadaşlar merhabalar;

kredi kartı borçlarımı kapatmak için
    8000 tl 36 ay vade ile kredi çekmek istiyorum. Hangi bankayı tavsiye edersiniz Şubat 2014 itibaiyle?
    Şimdiden teşekkür ederim.

Şuan netten sorgulama yaptıgım zaman yapı kredi ve ıng bank ve ziraat gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westernblew -- 16 Şubat 2014; 18:57:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

arkadaşlar merhabalar;

8000 tl 36 ay vade ile kredi çekmek istiyorum. Hangi bankayı tavsiye edersiniz Şubat 2014 itibaiyle?

Tavsiye niteliğinde;
    Tavsiye niteliğinde;

Borcu borçla kapatmak ne kadar doğru bilmiyorum ama önce kredi kartlarınızı kapattırın sonra ödeme falına geçin.İşler çıkılmaz hale gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

arkadaşlar merhabalar;

Tavsiye niteliğinde;
    Tavsiye niteliğinde;

Borcu borçla kapatmak ne kadar doğru bilmiyorum ama önce kredi kartlarınızı kapattırın sonra ödeme falına geçin.İşler çıkılmaz hale gelmesin.

yok hocam zaten uzun süredir kredi kartlarını kapattığım için kullanmıyorum. Ödeme konusunda tavsiyeniz nedir ?

Şimdiden teşekkürler.

• peki ben ayrı bir soru sorayım, arabayı değiştirmek üzere 7bin lira para çekeceğim 12 ay vadeli. üzerimde nakit var fakat bunu harcamak istemediğim için vadeli ödemek istiyorum.

kredi kartı limitim 13bin tl. sizce karttan mı çekeyim yoksa tüketici kredisi mi alayım direk?
  • Berry1925 B kullanıcısına yanıt
    Elinizde hangi kredi olduğuna bağlı. Paraf, işbank, yada garanti ise karşılaştırma yapın bunların şuan kampanyaları var. ama kredi çekerseniz kafadan 200-250 tl dosya masrafınız olacak. Bu başlı başına bir kayıp bu kayıbı atmden nakit ile kıyaslamada birerbir yakalıyorsanız atmden taksitli çekin çünkü krediler artık eskisi hızlı onaylanmıyor. Benim 25000 tl lik kredi kartım olmasına rağmen 1 gün sonra onay bilgisi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melmur

Elinizde hangi kredi olduğuna bağlı. Paraf, işbank, yada garanti ise karşılaştırma yapın bunların şuan kampanyaları var. ama kredi çekerseniz kafadan 200-250 tl dosya masrafınız olacak. Bu başlı başına bir kayıp bu kayıbı atmden nakit ile kıyaslamada birerbir yakalıyorsanız atmden taksitli çekin çünkü krediler artık eskisi hızlı onaylanmıyor. Benim 25000 tl lik kredi kartım olmasına rağmen 1 gün sonra onay bilgisi geldi.

onay süreci mühim değil aciliyetim yok. 7bin kredi kolay alırım fakat ekonomi bakımından hangisi daha sağlıklı olur onu merak ediyorum. 7bin çektiğimde masrafı ne olur ki en fazla kredi kartından.
  • Arkadaşlar ufak bir meblağ denizbanktan kredi çektim. Kredi için hesap açıldı, sonra kredi başvurusu vs. Adresime herhangi bir belge gönderilir mi?

• Arkadaslar belki isinize yarar garanti facebookda kampanya yapmis genckredi diye 18-30yas arasi 36ay vadeli 30bin kadar 1.09 250masraf sigorta ve diger giderler 550tl imis ben basvurdum 1ay icinde belirledikleri subeden kullanabilirsiniz diye mesaj geldi isinize yariyabilir

• a_king kullanıcısına yanıt
    Hocam, anladığım kadarıyla, adresinize herhangi birşey gelmesin istiyorsunuz. Adresinize gelebilecek iki şey var. Bunlardan biri hesap ekstresi, ikincisi ise ödeme emri/icra kağıdı. Müşteri hizmetlerini arayarak, mail adresinizi verin ve hesap ekstrelerinizin mailinize yollanmasını isteyin. (eğer normalde ekstre yolluyorlarsa). İkincisi için, ödemelerinizi düzenli yaptıktan sonra, eve birşey gelmez...
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.