Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.194
Cevap
875
Favori
2.489.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziraat Bankasın'dan Dijital Kredi kısmı görebilen var mı? Emekliler için dijital kredi kısmı kaldırdılar sanırım, Tüketici Kredi başvuru demiyorum.
  • Akbanka ilk günlerde telefondan talep bırakmıştım erteleme için. Az önce kontrol ettiğimde ertelendiğini gördüm. Açıkçası benim işime geldi şartlar. Aşağıda özet geçeyim bilgi için.

Kredi tutarı: 75000TL
    Oran: 0.99
    Vade: 57 ay

Eskisi:

Toplam geri ödeme: 106368TL
    İlk taksit: 2702TL (08 nisan vadesi)
    Sonraki taksitler: 1818TL

Yenisi:

Toplam geri ödeme: 107259TL
    İlk taksit: 5412TL (08 haziran vadesi)

Yani sonuç olarak cebimden 891TL fazla çıkacak ama kısa vadede 926 TL az taksit ödeyeceğim hazirana kadar. Açıkçası benim işime geldi sayılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 gün geçti hala 10 bin TL kredi için cevap gelmedi ayrıca bu 1000 TL'lik yardım için devlet emekli olanlara vermiyor sanırım bütün emeklilerin evi olduğunu düşünüyorlar herhalde. Babam emekli fakat ev kira gelen emekli maaşı olduğu gibi kiraya gidiyor adam mecburen yine çalışmak zorunda kalıyor e şimdi birde 65 yaş yasağı var çalışamıyor da yani emekliler yaşamasın düşüncesindeler herhalde bakalım umarım 10 000 TL çıkarda krediyle de olsa bir şekilde geçimi sağlarız. Kredi çeker yine krediyi öderiz devlette sağolsun..
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Aegon.com sigorta hesapla sayfasından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halkbank 20.000tl, 466tl geri ödeme 60 ay ile çekildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Akbanka ilk günlerde telefondan talep bırakmıştım erteleme için. Az önce kontrol ettiğimde ertelendiğini gördüm. Açıkçası benim işime geldi şartlar. Aşağıda özet geçeyim bilgi için.

Kredi tutarı: 75000TL
    Oran: 0.99
    Vade: 57 ay

Eskisi:

Toplam geri ödeme: 106368TL
    İlk taksit: 2702TL (08 nisan vadesi)

Yenisi:

Toplam geri ödeme: 107259TL
    İlk taksit: 5412TL (08 haziran vadesi)

Yani sonuç olarak cebimden 891TL fazla çıkacak ama kısa vadede 926 TL az taksit ödeyeceğim hazirana kadar. Açıkçası benim işime geldi sayılır.
    3 ay eksiden taksit verseniz daha az masrafi olurdu

• Akbank için erteleme talebinde bulunanlar bir kontrol etsinler kredilerini ikinci bir onay alınmaksızın ertelenme onaylanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

Akbank için erteleme talebinde bulunanlar bir kontrol etsinler kredilerini ikinci bir onay alınmaksızın ertelenme onaylanmış.
    Erteletme çok mantıksız 10 bin kredi çekseniz 1 yıllık faizi daha az

• Akbank benim krediyide ertelemis onay almadan. Faizli elbette.

• Benim akbank kendi ertelenmiş.984tl idi aylık taksidim. İlk taksit 2070tl demiş haziran 11 için. Temmuz 2.taksit aynı kalmış 984tl diye. Sıfırdan vermiş krediyi. İyi de bunlar 3 ay ertelemiyormu? Normalde temmuz da ödemem gerekmiyor mu. Zaten ertelenmese 2 ayda ben 2k taksit ödemiş olacaktım. Bu nasıl erteleme?

• juve212 J kullanıcısına yanıt
    Tam tersi öncelik emeklilerin gibi duruyor annemle babamın maaş aldıkları bankanın sitesine girince başvuru yapmamız için bir ekran açıldı yani onlar sunuyor bu teklifi emeklilere..

• GYKA G kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın arkadaşım. 1 Nisan da başvuru yaptım hala değerlendirme de yazıyor! Siz Nasıl yaptınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twonokta kullanıcısına yanıt
    Kredi için doğrudur fakat 1000 TL'lik yardım için yazmıştım. Kirayı karşılamasa da ufakta olsa destek olmuş olurdu.
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    hocam vakıfın 4500 e yaptığı 900 e düşüyor . peki prosedür nasıl oluyor önce siteden alıp bankaya mı gidiyoruz yoksa bankaya gidip bankadan mı yapmalarını istiyoruz
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Pardon ben kredi için yazdın sanmıştım atlamışım o kısmı.Başvuru yaptınız mı peki bu 1000 TL yardım parası için emeklileri kapsamadığını nereden öğrendiniz acaba..

• 3 ay oteleme anladığım kadarı ile hangi faiz oranı ile çekmişsen o krediyi yine o oranda yapıyor ve temmuz da başlıyor...vakıfbank şuan çok iyi o konuda

• Arkadaşlar merhaba Akbank bana yeni odeme plani atmis sigorta ucreti kesmis internet şubesinden iptalini bulamadim bunu nasil alabilirim

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

• Bireysel temel ihtiyaç kredi için başvurup olumlu ya da olumsuz dönüş alan oldu mu ilk başvuru tarihinde mesaj attım halen dönüş olmadı bana

• tugays77 kullanıcısına yanıt
    İnternet şubesine girin sigorta menüsünde iptal seçeneği var. Bir bakın bulamazsanız yazın bana diğer yöntemini anlatayım

• ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Hocam Vakıf olduğu için şubeye gitmenizi isteyecektir. Ama önce şube ile mümkünse telde görüşüp uzlaşmaya ya da mevcut poliçenizde sadece HAYAT sigortası mı ona bakın. Bazen maluliyet ve/veya işsizlik gibi kriterler olabiliyor. Umarım gitmeden çözebilirsiniz.
    Maluliyet ekleyince o 900 atıyorum 930 TL oluyor vs poliçeniz ona göre düzenleniyor.
    Poliçeyle birlikte şubenize talep iletiyorsunuz, o sigorta geçerli oluyor ve mevcut sigortanız iptal olur bedeli size iade oluyor.
    Ek: Bu yeni sigortanın da 14 gün cayma hakkı vardı sanırım, bir sorun olursa iade edebiliyorsunuz.
    Bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.