Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • analiz: fed 50 baz puan faiz indirdi, diğer merkez banalarınında faiz indirmesi bekleniyo. şu anda kredilerdeki bi miktar yükselişin sebebi doların yükselmesi ve bizim serbest piyasada faizin bi miktar yükselmesi. bugün bizdede bi miktar düştü. 19 martta mb toplantısı var 0,25-0,50 faiz indirmesi bekliyo piyasalar. kredi çekecekler bu tarihleri beklerse daha düşük kredi çekebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt
    MB 0.25 yada 0.50 indirim yaparsa ihtiyaç kredisi oranlari kaç seviyelerine düşer hocam tahmini

• Fedin faiz indirimi doları biraz frenleyecek.
    Krize girmeyi bekleyen piyasalar inşallah rahatlar.

• Garanti bankasından sigortayi geri alabilen oldu mu?

• Cuma günü Vakıfbank skylimitten kredi kullandım.0,98 den 60.000 tl ve 2.212 TL hayat sigortası kesti.Ben de aynı gün Aegon sigortadan 1.073 TL ye yeni bir sigorta yaptırdım ve cuma günü gidemediğim için dün bağlı olduğum şubeye giderek sigortamı iptal ettirmek istediğimi ve yerine Aegondan yaptırdığım sigortayı kullanmak istediğimi söyledim.Bu arada yanıma Vakıfbankın yapmış olduğu sigorta poliçesini de aldım ve iptal edebileceğimi gösteren maddeyi de fosforlu kalemle işaretleyerek gittim.Bankadaki müşteri temsilcisi aldı evrakları eline evirdi,çevirdi,inceledi ve daha önce hiç böyle bir işlem yapmadığını söyleyerek bir kaç telefon görüşmesi yaptı ve benden yeni yapmış olduğum poliçeyi mail olarak göndermemi istedi ve bir de dilekçe yazmamı talep etti.Bunları yaptım ve bankadan ayrıldım.Ve bugün param iade edildi.Bir günde iade edilmiş oldu sigorta ücreti.Vakıfbanktan sigorta iadesi almak isteyenler için umarım yol gösterici olur diye paylaşmak istedim.

• Bugün Akbank mobilden 1.03 oran, 42 ay vade 50 bin tl çektim. Sigortayı internet bankacılığından iptal ettim, anında yattı hesaba. Şimdi sigorta yaptırmak zorunda mıyım? (Aktif farklı bir kredim var, onun sigortasını iptal ettirmemiştim)

• kartal2003 kullanıcısına yanıt
    Aegon dan hangi sigortayı ve teminatlarla yaptırdınız hocam? Kredi vadesi kadar oluyor değil mi?

Daha iyiymiş aslında ben de yüksek fiyat olduğu için iptal etmek üzere bankalar birliği hakem heyetine müracaat ettim bekliyorum şu an aegon ya da farklı firmadan tekrar yqptırcam muhtemel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2003

Cuma günü Vakıfbank skylimitten kredi kullandım.0,98 den 60.000 tl ve 2.212 TL hayat sigortası kesti.Ben de aynı gün Aegon sigortadan 1.073 TL ye yeni bir sigorta yaptırdım ve cuma günü gidemediğim için dün bağlı olduğum şubeye giderek sigortamı iptal ettirmek istediğimi ve yerine Aegondan yaptırdığım sigortayı kullanmak istediğimi söyledim.Bu arada yanıma Vakıfbankın yapmış olduğu sigorta poliçesini de aldım ve iptal edebileceğimi gösteren maddeyi de fosforlu kalemle işaretleyerek gittim.Bankadaki müşteri temsilcisi aldı evrakları eline evirdi,çevirdi,inceledi ve daha önce hiç böyle bir işlem yapmadığını söyleyerek bir kaç telefon görüşmesi yaptı ve benden yeni yapmış olduğum poliçeyi mail olarak göndermemi istedi ve bir de dilekçe yazmamı talep etti.Bunları yaptım ve bankadan ayrıldım.Ve bugün param iade edildi.Bir günde iade edilmiş oldu sigorta ücreti.Vakıfbanktan sigorta iadesi almak isteyenler için umarım yol gösterici olur diye paylaşmak istedim.
    Kredi çekerken halden anlayan paket adı altında ücrette çıkıyor onu alabıldınız mı

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Aegon dan hangi sigortayı ve teminatlarla yaptırdınız hocam? Kredi vadesi kadar oluyor değil mi?
    Aegon dan telefon aracılığı ile aynı vadede ''kredi hayat sigortası'' yaptırdım.Aslında Vakıfbankla aynı şartlarda olan poliçe 870 TL tutuyordu ama ben maluliyet maddesini de eklettim ve 1.073 TL ödedim.Telefondaki arkadaş zaten sürekli bu işlemleri yaptıkları için oldukça bilgiliydi.Bana maluliyete gerek yok zaten Vakıfbankın yaptığı poliçede de yok dedi ama ben yinede ekletmek istedim.Tek şart Vakıfbank peşin olarak alıyor o yüzden biz de poliçeyi peşin kesmek zorundayız dedi.Zaten bankaya gittiğimde de müşteri temsilcisi hemen ona baktı ve peşin mi kestirdiniz diye sordu.
  • oasisi O kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam farklı bir yerden yaptırmanıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Kredi çekerken halden anlayan paket adı altında ücrette çıkıyor onu alabıldınız mı

Alıntıları Göster
    Hayır onu almadım.Açıkçası sormak da aklıma gelmedi.Ama onuda alırız diye düşünüyorum çünkü aldıkları para yasal bir ücret değil.
  • galipgelir35 G kullanıcısına yanıt
    Sigorta ödemelerini aldınız mı acaba?

Ben sigortayıda halden anlayan paketinde iadesini aldım.Sizde alırsınız.3000tl ödeme yaptı bana Vakıfbank 2 hafta önce.

• geçen sene ziraatten kredi çekmiştik babamın adına, 17000 lira yerine 15750 vermişler. sanırım sigorta ücreti adı altında çekilmiş. şimdi de baktım 150-200 lira arası bi sigorta borcu hesaplanmış ama bu tekrar kredi için mi bilmiyorum. bu ücretleri geri almanın bir yolu var mı? teşekkürler.
  • Arkadaşlar bugün türkiye finansa gittim 60 ay 0.98 oran 50000 tl ye aylık 1166 tl ödeme var 260 lira dosta 463 lira sigorta çıkardılar merkez bankası 0.50 baz puan indirmiş personel az bi miktar daha düşebilir dedi. Krediyi tanımladı 1 ay içersinde çekmem gerekiyor. Vakıfbanka sordum maaş müşterisiyim oradada 0.99 oran verdiler ama hayat sigortası fahiş bi ücret artı ferdi kaza ve halden anlayan paket zorunlu dediler türkiye finans uygun gözüküyor

• Arkadaşlardanda şekerbanktan ihtiyaç kredisi çekenler oldu 100000 tl 0.95 oran sigorta ve dosya masrafı 750 tl ödemiş arkadaş bilginiz olsun 0.95 36 aya kadar şekerbankta

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Toplamda ne kdr surdu geri odeme?

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Ben sigortayıda halden anlayan paketinde iadesini aldım.Sizde alırsınız.3000tl ödeme yaptı bana Vakıfbank 2 hafta önce.
    hocam

vakıfbank'tan konut kredisi kullandık
    sigortayı iade almamız için nasıl ilerlememiz gerekiyor ?
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    90gün sürüyor başvurduktan sonra.Ben 11 kasımda başvurdum 7 şubatta sonuçlandı.15şubat gibi aldım üretim tamamını.Biraz uzun sürüyor ama alıyorsunuz her türlü.

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.