Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu garanti bankasindan hayat sigortasi iptali yapabilen varmidir.varsa nasil yapabildigini anlatabilirmi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Garanti Bankasından 75.000 TL 60 ay 0,99 faiz oranı ile kullanmış olduğum kredi için GarantiBBVA Sigorta 2.196 TL sigorta primi çıkartmıştı. Kredi sigortası hemen yapılmıştı. Pazartesi günü AEGON sigorta ile yapmış olduğum görüşme sonrasında 1,350TL sigorta primi çıktı bu tutarı kredi kartı ile 6 taksitle ödedim, ödeme makbuzu ve sigorta poliçesini hemen e-posta adresime gönderdiler, Kredi kullandığım şubeye dilekçe yazarak, dilekçe ek'inde poliçe ve prim tahsilat makbuzu ile müracaat ettim. Bugün GarantiBBVA'dan yapılan kredi sigortası iptal edildi, sigorta primi kesintisiz olarak hesabıma iade edildi.
  • Tarcinbey bey :). Bravo size gercekten. simdi dilekce orneginide istesek ayip olurmu acaba :)

• tarcinbey T kullanıcısına yanıt
    Aynısını bugün ben yaptım bakalım yarın para gelecek mi.

• tarcinbey T kullanıcısına yanıt
    Örnek dilekçeyi paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yumyyumy Y kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim

• gertt G kullanıcısına yanıt
    Sonuç aldığımda burdan paylaşım yaparım

• 50 60 bin para dolarami baglamak ? Altinami ? Euroyami ? Vadeliye mi baglamak mantkli 4 5 ay ?

• 2019 yılında altın %25
    Dolar %16 değerlenmiş

Uluslararası kuruluşların;
    Dolar 2020 yılında 6.60,
    2021 yılında 7.20 olacak beklentisi var.

Hesabınızı yapıp siz karar verin.

• Müşteri temsilcisi de dahil her yerden iptal için başvurdum. Bakalım neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarcinbey

Garanti Bankasından 75.000 TL 60 ay 0,99 faiz oranı ile kullanmış olduğum kredi için GarantiBBVA Sigorta 2.196 TL sigorta primi çıkartmıştı. Kredi sigortası hemen yapılmıştı. Pazartesi günü AEGON sigorta ile yapmış olduğum görüşme sonrasında 1,350TL sigorta primi çıktı bu tutarı kredi kartı ile 6 taksitle ödedim, ödeme makbuzu ve sigorta poliçesini hemen e-posta adresime gönderdiler, Kredi kullandığım şubeye dilekçe yazarak, dilekçe ek'inde poliçe ve prim tahsilat makbuzu ile müracaat ettim. Bugün GarantiBBVA'dan yapılan kredi sigortası iptal edildi, sigorta primi kesintisiz olarak hesabıma iade edildi.
    Aegondan yaptırmış olduğun sigorta da maluliyet şartı varmı hocam bende garantiden kredi kullandım fibaemekliliğe poliçeyi gönderdim maluliyet şartı eklemişler o şekilde yapalım kabul etmeyebilirler dedi sizde durum nedir

• Vefat ve daimi maluliyet var, hem garantide hem aegonda.
  • garantiden 0,99'dan 100.000 tl 60 ay kredi çektim. 2.515,93 TL sigorta çıktı. bunun dışında başka bir kesinti yapılmadı. elime 97484 TL geçti. garanti masraf almıyor sanırım.

aegon için internetten mi başvuru yapıyorsunuz? aegonun poliçe içeriği ile garantininki aynı oluyor mu?
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    borç transfer kredisi mi çektin?
  • Selam arkadaşlar bu findeks notunu 1692 sen 1700 e nasil çekerim kısa sürede ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

50 60 bin para dolarami baglamak ? Altinami ? Euroyami ? Vadeliye mi baglamak mantkli 4 5 ay ?
    4 5 ay icin vade daha iyi bence. doviz alis satis farki ve dolardaki vergi zarar ettirebilir

• Hafta bitiyor akbank hala indirmedi faizi

• TearsOfdewiL T kullanıcısına yanıt
    TÜRKİYE GARANTİ BANKASI
    …………………………… ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE
    ………………………..

Bankanızın, ……………………No’lu müşterisiyim, …...12.2019 tarihinde ……………………………….. Hesap numaram ile 75.000 TL 60 ay taksit ile 0,99 faiz oranı ile bireysel kredi kullandım.
    Kredim ile ilgili olarak, ………………………. poliçe numarası ile ……..-KREDİ HAYAT SİGORTASI YAŞA ÖZEL POLİÇESİ, Şubeniz tarafından yapılmıştı.
    Bahse konu sigorta poliçesinin –ÜRÜNE AİT GENEL ve ÖZEL ŞARTLAR fıkrasından yer alan , “Sigortanın başladığı tarihten itibaren 30 günlük süre içerisinde kredinin kullanıldığı Banka Şubesine başvurularak sertifikadan cayma hakkı” bulunduğu belirtilmektedir. Ben de süresi içerisinde söz konusu sertifikamdan cayma hakkımı kullanarak poliçemin iptali talep ediyorum. Söz konusu poliçemin yerine ek’li ……………………………. Poliçe NO’lu AEGON KREDİ HAYAT SİGORTASI yaptırdım. Söz konusu sigorta ile ilgili olarak tahsilat makbuzu da yazımın ek’inde gönderilmektedir.
    Bu nedenle Şube Müdürlüğünüz tarafından yapılmış olan Hayat Sigortası poliçemin iptal edilerek yerine AEGON emeklilikten yaptırmış olduğum poliçenin işleme konulması ile, Garanti Hayat Sigortası poliçemin iptali ile oluşarak prim tutarının Şubeniz nezdinde bulunan …………………….. Hesabıma aktarılması hususunda gereğini arz ederim. …..12.2019

……………………………….

• levmond kullanıcısına yanıt
    Kredi sigortası poliçesine maluliyet eklenerek yapılmış, ( Kredi masrafı 393,75 TL eklemeyi unutmuştum.) Bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_41

2019 yılında altın %25
    Dolar %16 değerlenmiş

Uluslararası kuruluşların;
    Dolar 2020 yılında 6.60,
    2021 yılında 7.20 olacak beklentisi var.

Hesabınızı yapıp siz karar verin.
    Guzel bilgi ozaman altin zamani bu senede

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.