Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 35 bin çekeceğim 12 eylülde dahada düşecek muhabbeti var bekleyimmi? Bu seferde dahada çok çıkacak diye korkuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Doğru var.. Ben mobil uygulama üzerinden iptal için yazdım..

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Eylül ve Ekim gibi denildi ama.. Dolar yine Ateşlendi.. Ayrıyeten Büyük ihtimalle İstanbul ve Ankara karışacak. Sebebi Kayyım..
    Bence Eylülü bir görün bakalım.. Sonra karar verirsiniz..

• Arkadaşlar ihtiyaç kredisi yapılandıran yok mu. Çok yüksek oranlarda cektik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Eylül ve Ekim gibi denildi ama.. Dolar yine Ateşlendi.. Ayrıyeten Büyük ihtimalle İstanbul ve Ankara karışacak. Sebebi Kayyım..
    Bence Eylülü bir görün bakalım.. Sonra karar verirsiniz..
    Başvuru yaptım bakalim isbankasindan devlet bankaları vermiyor saten kredim olduğu için. 30 bin 24 ay 1.65 den 750 tl yakın masraf

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Başvuru yaptım bakalim isbankasindan devlet bankaları vermiyor saten kredim olduğu için. 30 bin 24 ay 1.65 den 750 tl yakın masraf

Alıntıları Göster
    Aylık ödemeleriniz ne kadar bende Akbank'tan 35 bin 24 ay çektim faiz biraz yüksek 2,06 aciliyeti vardı birazda ondan oldu..
  • Twonokta kullanıcısına yanıt
    1530 civariydi

• mmm26 M kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi tahsis ücretinde bir iade söz konusu oldu mu sizde benden 200 TL aldılar onun içinde..
  • arkadaşlar çekilen kredi için hangi bedelleri alabiliyoruz, hayat sigortası ve avivasa 2 ayrı sigorta bedelini geri alabilirmiyiz? akbank için.

• quote:

Orijinalden alıntı: OMREG

arkadaşlar çekilen kredi için hangi bedelleri alabiliyoruz, hayat sigortası ve avivasa 2 ayrı sigorta bedelini geri alabilirmiyiz? akbank için.
    Dün akşam aradım iptali söz konusu bile olmaz dedi Akbank müşteri hizmetleri Avivasa'yı daha aramadım öğleye doğruda onlara soracağım bakalım yukarda bir arkadaş 800 TL'lik poliçeyi 240 yaptırdığını yazmıştı bende olmadı maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Dün akşam aradım iptali söz konusu bile olmaz dedi Akbank müşteri hizmetleri Avivasa'yı daha aramadım öğleye doğruda onlara soracağım bakalım yukarda bir arkadaş 800 TL'lik poliçeyi 240 yaptırdığını yazmıştı bende olmadı maalesef..

Alıntıları Göster
    THH başvursak sonuç alabilirmiyiz.

• quote:

THH başvursak sonuç alabilirmiyiz.

Alıntıları Göster
    Oraya başvurmadan halletmek istiyorum bakalım nasıl yapıcaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Alıntıları Göster
    kredi çekiminden ve hayat sigortası yapıldığından sonra 30 gün içerisinde sigorta şirketi değişikliği kabul oluyor, 30 gün içinde cayma hakkınızı kullanıyorsunuz yani, dilekçe ve yeni poliçe ile mail atıp yada şubeye gittiğinizde 1 hafta içinde iade etmeleri gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: Destny

kredi çekiminden ve hayat sigortası yapıldığından sonra 30 gün içerisinde sigorta şirketi değişikliği kabul oluyor, 30 gün içinde cayma hakkınızı kullanıyorsunuz yani, dilekçe ve yeni poliçe ile mail atıp yada şubeye gittiğinizde 1 hafta içinde iade etmeleri gerekir

Alıntıları Göster
    Aegeon firmasını arayıp teklif aldım Akbank kredi verirken daha sonra sorun çıkartır kredi vermede diye vazgeçmek zorunda kaldım..Dediğiniz gibi işlemler oluyormuş hocam önce poliçeyi yaptırıp sonradan iptal ediyormuşuz..

genel merkez numarasını aradım
    arayıp hayat sigortamı iptal ettirmek istiyorum çünkü dışarda 250 tlye buldum oradan yaptıracağım dedim. Kendileri daha düşük teminatlı yakın meblağ bir sigorta ile değiştirdi
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    QNB FİNANSBANK ALTINDA Şube olarak ENPARA İNTERNET ŞUBESİ Aegon da yapılabilir canlı yardım da Enpara ya sordum aşağıdaki şartlar olunca oluyormuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alemist kullanıcısına yanıt
    Başvurudan sonra Aegon müşteri hizmetleri beni aradı ve aynen şunu dedi:

Bizler Enpara'ya poliçe yapmıyoruz çünkü Enpara 'Daimi Maluliyet' istiyor. Bizim poliçemiz sadece 'Vefat Teminat'lı olduğu için Enpara tarafından kabul edilmiyor.

Ama bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

• quote:

arkadaşlar çekilen kredi için hangi bedelleri alabiliyoruz, hayat sigortası ve avivasa 2 ayrı sigorta bedelini geri alabilirmiyiz? akbank için.
    Geçen hafta Akbank direkt ten 18500 çektim . 673 lira Sigorta aldı. Aynı gün Aegon dan aynı poliçeyi 128 liraya yaptırdım . Ertesi gün Herhangi bir Akbank şubesine gittim . Poliçemi iptal etmek istiyorum dedim. 1 dk da para geri hesabıma yattı . Aegon dan yaptırdığım sigortayı almadılar bile . Aslında poliçeyi incelediğimizde Akbank da 163 lira vefat teminatı tutuyor ama kalan büyük rakam sakatlık ve maluliyet diye bir teminat . O yüzden çok rakam çıkıyor . Gerek yok hiç . Aegon bu işi çözmüş .

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.