Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

6 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 7 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz 1 Android )
8.362
Cevap
471
Favori
1.124.128
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL
Giriş
    115 Mesaj
    Tüketici kredilerinde dosya masrafı hariç hepsi geri alınır çünkü hiçbiri zorunlu değil. Konut kredilerinde expertiz ve dosya masrafı hariç alınır. Nasıl alinir son iki sayfada yazdim bir cok kez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam krediyi iptal için 15 gün filan gibi bir süre olacak hocam, git krediyi iptal et o durumda iade etmeleri gerekir, ardından git ziraat bankasından çek, bir defa düştüm hataya çektim vakıfbanktan bir daha zirast bankası dışında tövbe kredi çekmem.

|
    |
    Lene kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

10 bin için 933 tl mi aldı? Eğer öyleyse çok iyiymiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    necmettin44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5300 Mesaj

Acil Bi ihtiyaç için çektim.. Büyük ihtimalle 5-6 Taksite kalmaz Kapatırım..Biliyorum Erken kapamada Hayat sigorta primi iade ediliyor.. Daha önce 5 BİN çekip kapattım..
    Valla Enpara kolayıma geliyor ya.. Ne zaman sıkışsam kredi hemen hesaba yatıyor.. Ziraat falan uğraşamam.. Tüm para akışlarım işlemlerim Tek banka üzerinden yaparım..Faydasını da görüyorum..
    Diğer Bankalar uğraştırıyor ya.. Yok bodro.. Yok şubemize gelin. VS. Uğraşamam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    seeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: seeder

Hocam krediyi iptal için 15 gün filan gibi bir süre olacak hocam, git krediyi iptal et o durumda iade etmeleri gerekir, ardından git ziraat bankasından çek, bir defa düştüm hataya çektim vakıfbanktan bir daha zirast bankası dışında tövbe kredi çekmem.
    Toplam masraf 115 tl aylık taksit 933 12 ay. @Mmilliacar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necmettin44 -- 18 Ağustos 2019; 21:5:54 >
    |
    |
    Arkadaşlar kredi çektikten sonra hangi banka olursa olsun 30 gün içinde hayat sigortanızı başka yerden yaptırıp bankadan iptalini isteme hakkınız var. Ben 3 kredi çektim en yüksek 820 lira teb bankası hayat sigortası yaptı iadesi asla olmaz denildi ama sadece mail atarak iptal ettirdim. Yeni yaptırdığım sigorta da 109 liraydı. Bu hakkınızı kullanmayı unutmayın

• Yüzbaşı
    423 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seeder

9 ağustosta vakıfbanktan çektiğim krediyi yarın cayma hakkından faydalanarak iptal edersem herhangi bir faiz ya da ceza öder miyim?

Ayın enparalısı olunca 1.66 hocam

|
    |
    kambinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj
    Acil bilgiye ihtiyacim var arladaslar, kredi faizleri dusmeden once kredi kartimdan nakite avans cekmistim, bunu guncel oranla tekrar duzenlenme durumu var mi? Tesekkurler.

Orijinalden alıntı: allmylife

9 ağustosta vakıfbanktan çektiğim krediyi yarın cayma hakkından faydalanarak iptal edersem herhangi bir faiz ya da ceza öder miyim?

Alıntıları Göster
    Faiz mutlaka alinir bence yoksa basvur faize koy 15 gun sonra vazgec. Bu iş sektör olurdu.

|
    |

Yok diye biliyorum.. Nakit avans Faiz oraları, evet yakın zaman da %2.15 den %2.00 a Düştü..
    Tekrar Bi yapılandırma olur mu hiç görmedim..
    Siz bence en iyisi Bankaya danışın bir.. Konu içinde yazan görmedim çünkü..

|
    |
    otopark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kullandığınız kadar günlük faizi alırlar hocam. Ancak sigorta ve masrafı iade etmeleri gerekiyor.

|
    |
    allmylife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Refiktekke

Tüketici kredisi için 1,49 oranı iyi mi ? Yoksa 12 eylülü bekleyip toplantıdan sonra mı kredi çekmek mantıklı ?
    Ben Eylül’ü bekleyeceğim. Kademeli düşüş söz konusu olabilir

|
    |
    Bahsedilenler: Refiktekke
  • Yüzbaşı
    966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

Arkadaşlar kredi çektikten sonra hangi banka olursa olsun 30 gün içinde hayat sigortanızı başka yerden yaptırıp bankadan iptalini isteme hakkınız var. Ben 3 kredi çektim en yüksek 820 lira teb bankası hayat sigortası yaptı iadesi asla olmaz denildi ama sadece mail atarak iptal ettirdim. Yeni yaptırdığım sigorta da 109 liraydı. Bu hakkınızı kullanmayı unutmayın
    nasıl iptal ettirdiniz
    nereye mail attınız

Hocam ageon üzerinden online kredi hayat sigortası yaptırdıktan sonra bana attıkları poliçeyi dilekçe ile teb bankasına mail attım 5 gün içinde iade oldu. Qnb ile de şubeye gittim poliçe ve dilekçeyi elden teslim ettim 1 gün sonra parayı iade aldım.

|
    |
    freeheart44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    605 Mesaj
    Hayat sigortası bence kötü bir şey değil. Özellikle krediniz yüksekse olmasında fayda var bence.

Orijinalden alıntı: iskocya

Hayat sigortası bence kötü bir şey değil. Özellikle krediniz yüksekse olmasında fayda var bence.
    Kredi kullananın ölümü halinde, eğer bir mal varlığı yoksa hayat sigortası yapmamak kötü. Ama evin araban var, 50 bin çektin, atıyorum ev eşyalarını yenileyeceksin. Zaten olası bir sıkıntıda karşılanır malvarlığından. Yani boşa giden para bence.
    quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Kredi kullananın ölümü halinde, eğer bir mal varlığı yoksa hayat sigortası yapmamak kötü. Ama evin araban var, 50 bin çektin, atıyorum ev eşyalarını yenileyeceksin. Zaten olası bir sıkıntıda karşılanır malvarlığından. Yani boşa giden para bence.

Alıntıları Göster
    İyi de mal varlığı niye krediye gitsin?

Orijinalden alıntı: iskocya

İyi de mal varlığı niye krediye gitsin?

Alıntıları Göster
    Banka sonuçta tahsilat yapacak. Eğer nakit yoksa satıp ödeyecek mirasçıları. Neden boşuboşuna sigorta gitsin ki, aynı mantık.
son dakika
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.