Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AmunG , AmunG , kaplanyy , weSt` , oziie , SturmpioneeR Daha Az
6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
16.196
Cevap
875
Favori
2.489.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamu bankalarımda oranlar kişiden kişiye değişmiyor ama özel bankalar fiyatlama(kişiye özel kredi oranı sorgulaması) yaparak oran belirliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEBe kaç bine kadar taşıyorsunuz diye sormayı unutmayın.
    (Belki 20 bine kadar borçları kapsıyordır belki 50 bine kadar)
    Bir teb size kredi verirken oluşacak masrafları da hesap ederek karlı olup olmayacapuna karar verin.

• Findeks notum 1,284
    0 borç var.tek kredi kartı var.
    Kredi notu en yüksek kaç oluyor?

Ve nasıl yükseltebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakifbank tam soyguncu oldu. Zorla paket satmak nedir ya ! 1000 tl masraf alıyor 24 bine. Hakem heyetinden alabiliyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_41

TEBe kaç bine kadar taşıyorsunuz diye sormayı unutmayın.
    (Belki 20 bine kadar borçları kapsıyordır belki 50 bine kadar)
    Bir teb size kredi verirken oluşacak masrafları da hesap ederek karlı olup olmayacapuna karar verin.
    şimdi gittim görüştüm, aynı tutarı aynı vadede TEB'e sordum 300tl fark çıktı, ilgilenen kişide boşuna yapmayın gerek yok dedi. internet üzerinden hesaplama yapınca 5000tl kârlı çıkıyorum bankaya gidince 300tl anlaşılan bu işler tamamen yalan dolan.
  • enpara krediden hayat sigortası kesti , iptali için mail attım , olumsuz dönerlerse hakem heyetine başvurucam , daha önce geri alan varmı , hangi yolu izldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylcm

enpara krediden hayat sigortası kesti , iptali için mail attım , olumsuz dönerlerse hakem heyetine başvurucam , daha önce geri alan varmı , hangi yolu izldiniz
    Normal sigortadan haric hayat sigortasımi kesiyor? Ben kredi hesaplıyorum karşıma sadece sigorta prim tutari çıkıyor.

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz sigorta primi hayat sigortası

İhtiyaç kredisi bağlantılı hayat sigortası prim
    tahsilatı ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buz_Adam32.

Vakifbank tam soyguncu oldu. Zorla paket satmak nedir ya ! 1000 tl masraf alıyor 24 bine. Hakem heyetinden alabiliyor muyuz ?
    5 ay once 1.54 den cekmıstım 20 bın tl 300 400 tl masraf cıktı sımdı yapılandırıym dedım yenıden 1.49 faızden aynı sekılde 800 tl falan otomatık sıstem paket atıyor aslında hakem heyetıne basvursak alırız soyle ki masraflar kredi tutarının binde beşini geçemez binde 5 kesıntı yapablır banka
  • Kredi faiz oranını ve verilebilecek krediyi öğrenmek için bankaya başvurduğumuzda kredi notu düşer mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet düşer fazla sık yapmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus is BACK

Findeks notum 1,284

En çok 1900 oluyor.
    Yükseltmek için. 2 3 kredi kartı olup her ay yada 2 3 ayda bir harcama yapıp odemen gerekiyor.
    Ya da aynı şekilde 1 2 kredi ödeyip puani yukseltebilirsin.
    En az 2 3 bankayla çalışman lazım.
    Bir de maaşin yüksekse puanin genelde yuksekten başlar.
    Eger bir yada daha fazla ödeme geciktirdiysen hemen ciddi anlamda puanini düşürüyorlar ve yükseltmek çok zor oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus is BACK

Findeks notum 1,284

En çok 1900 oluyor.
    Yükseltmek için. 2 3 kredi kartı olup her ay yada 2 3 ayda bir harcama yapıp odemen gerekiyor.
    Ya da aynı şekilde 1 2 kredi ödeyip puani yukseltebilirsin.
    En az 2 3 bankayla çalışman lazım.
    Bir de maaşin yüksekse puanin genelde yuksekten başlar.
    Eger bir yada daha fazla ödeme geciktirdiysen hemen ciddi anlamda puanini düşürüyorlar ve yükseltmek çok zor oluyor

• Teşekkür ederim

• Bugün 1.76 dan 8 Bin çektik bakalım.. Acil durum nedeni ile.. Şimdi hayat sigortası iade alabilirmiyim ona uğraşacam. İnşallah iade olur...

Banka Enpara *

• Sorgulamak için sisteme kredi başvurusu yapmış olarak görünüyorsun ve kredi almadığında sistem sanki sana kredi çıkmamış/red yemişsin gibi algılıyor. Kredi notunun düşme sebebi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylcm

enpara krediden hayat sigortası kesti , iptali için mail attım , olumsuz dönerlerse hakem heyetine başvurucam , daha önce geri alan varmı , hangi yolu izldiniz
    Sorunun cevabını daha önce bu konuda açıklamıştım bakabilirsin enpara için yapılcaklar
    https://forum.donanimhaber.com/kredi-hayat-sigortasi-kesin-iptali--138702805#138879158
  • Enpara ya uygulama üzerinden. Hayat sigorta İPTALİ için yazdım.. Geri dönüşü bekliyorum.. Sonrasında E - devlet üzerinden girişimlere başlıyacağım...Hayırlısı Bakalım..

• Arkadaşlar 18000 çekmiştim Halkbank tan 1.75 ten 4 ay oldu şimdi bu kredi faiz bana avantaj sağlar mı ? Ne yapmalıyım?

• Eylül ayı gibi daha da düşüş olabilir gibi faizlerde, bir ppk toplantısı daha var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STMUS -- 8 Ağustos 2019; 13:53:56 >
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.