Şimdi Ara

Tuhaf takıntıları olanlar !!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: caglar19694

Yolda hep nedense tedirgin yürürüm. Araba filan geliyorsa arkadan durup geçmesini beklerim, bir iki kişi geliyorsa dönüp bakarım yavaş yürürüm geçsinler diye

Hocam sizinki biraz şey korkusuna giriyor sanırım

Bende gece yürürken arkamdan biri geliyormuş gibi hissederim. Mesela gece evin kapısını anahtarla açarım kendimi çok seri şekilde içeri atarım arkamdan birl enseme vuracakmış gibi hissediyorum

Biraz öyle olabilir. Evde kimse yoksa gece filan kendi kendime değişik şeyler düşünüyorum sonrada o sesi duyuyorum sanki, ışıkları yakıp evi kontrol ediyorum Oturuyorum tekrar geliyor aklıma yine düşündüğüm şeyin sesi duyuyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Yolda hep nedense tedirgin yürürüm. Araba filan geliyorsa arkadan durup geçmesini beklerim, bir iki kişi geliyorsa dönüp bakarım yavaş yürürüm geçsinler diye

Hocam sizinki biraz şey korkusuna giriyor sanırım

Bende gece yürürken arkamdan biri geliyormuş gibi hissederim. Mesela gece evin kapısını anahtarla açarım kendimi çok seri şekilde içeri atarım arkamdan birl enseme vuracakmış gibi hissediyorum

Biraz öyle olabilir. Evde kimse yoksa gece filan kendi kendime değişik şeyler düşünüyorum sonrada o sesi duyuyorum sanki, ışıkları yakıp evi kontrol ediyorum Oturuyorum tekrar geliyor aklıma yine düşündüğüm şeyin sesi duyuyorum

Sıyırmışız sanırım

• birde sey var mesela dükkanı benım kapatmam istendi kilidi taktım fln hersey tamam gider bir daha kontrol ederim aynı sey evin kapısını kitlerken veya arabanın kapısını kitlerkende gecerli.genelde babama veya anneme yaptırırım bu ıslerı emın olmak icin.biraz arıza var galiba bende
  • portakal soyunca nedense sağ elimi yıkarken sol elimi yikamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Hiç bir yakının öldüğünde ciddi şekilde suçluluk duydun mu ya da birisi öldüğü zaman korkar mısın?

suçluluk değil de ya ruhu odama gelirse filan diye korkarım
    dün yine öyle oldum ışığı kapatıp yatağa uçarak girdiğimi hissettim resmen
  • *Biraz simetriklik takıntısı var ama çok az.
    *Ocağı kapattığm zaman defalarca kontrol ederim tekrardan.
    *Bir şeye karar veremedim mi ortamda sayılabilen nesneleri sayarım yapıcam yapmıcam diye. (Gecen yerdeki seremikleri saymıstım.)
    edit:Kaslar konusunda takıntılıyım hep duzeltırım falan. Sanırım Bakırköy Beni Çağırıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F6724416F -- 22 Ocak 2013; 14:24:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrwone

quote:

Hiç bir yakının öldüğünde ciddi şekilde suçluluk duydun mu ya da birisi öldüğü zaman korkar mısın?

OKB'ye yatkınlık var ama bu OKB olduğun anlamına gelmiyor.
  • quote:

quote:

quote:

okb dediğin OKB Obsesif Kompülsif Bozukluk sanırım
    benim onun haricinde başka takıntılarım da var şu an aklıma gelmiyor yapınca geliyor aklıma
    fakat bu ruh meselesi bende öğrenci yurdunda başladı
    sonra 2 sene ışıksız yatamadım banyoya tek giremedim büyük sorunlarım oldu
    ve sonra dedim ki bu ne biçim bir durum böyle devam edemez dedim çok az bi düzelme oldu inşallah tamamen düzelirim

• quote:

quote:

quote:

mesela hayalet zombi ruh filan dersem kafamda döner durur sürekli onu düşünürüm
    sonra kendi kendiem derim ki ama dedemin ruhundan korkmuyorum filan sol tarafıma döner yatarım kalbim çok hızlı atıyor diye sayarım dakikada kaç atıyor örneğin 90 atıyorsa 120 sayarım taşikardim var derim bunu bir sene boyunca tekrarladım ve hafif taşikardi oldu bende şimdi bunu düzeltmek için uğraşıyorum okbden ziyade panik atak da olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

sonra kendi kendiem derim ki ama dedemin ruhundan korkmuyorum filan sol tarafıma döner yatarım kalbim çok hızlı atıyor diye sayarım dakikada kaç atıyor örneğin 90 atıyorsa 120 sayarım taşikardim var derim bunu bir sene boyunca tekrarladım ve hafif taşikardi oldu bende şimdi bunu düzeltmek için uğraşıyorum okbden ziyade panik atak da olabilir

Olabilir yalnız yatkınlığın olması hasta olduğun anlamına gelmiyor, abartmayalım istersen. Hastalık diyebilmek için yaşamını büyük oranda etkilemesi lazım, böyle bir durum varsa psikiyatrdan randevu alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: çakma hitman

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

İcimden iddiaya tutusurum. Arkadan gelen araba beni gecmeden onumdeki elektrik diregine ulasmak gibi. Veya alarm calana kadar suyu bitirmek gibi. Buzdolabinin agzi kapanana kadar siseyi alip dolaba koymak gibi.

Bir de dolapta her sey cifttir benim. Mp3'un sesi cift rakamlarda. Tv'nin sesi de cift rakamlarda olmali.

Ha bi de uzerime yag dokunce tuz dokerim o sayilir mi

idda olayı bendede var :D

Oh be yalnız degilmisim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olabilir yalnız yatkınlığın olması hasta olduğun anlamına gelmiyor, abartmayalım istersen. Hastalık diyebilmek için yaşamını büyük oranda etkilemesi lazım, böyle bir durum varsa psikiyatrdan randevu alabilirsin.

yok hayatımı çok etkilemiyor
    psikolojik olarak kötü bir dönem geçiriyorsam filan çok etkileniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

kedi kesiyorum elimde değil huy edindim.

bu yaptıın çok ayıp dostum
  • Kaşık, çatal, para filan ısırıyordum. Şuan bıraktım.

Bazen yaptığım garip el hareketi var.

Bunlar sorun değil kendi irademle bıraktım ama yolda yürürken garip yürüyorum. Mesela 3 kişi yürüyoruz ben en sağdayım sürekli sola doğru kayarak gidiyorum. İki kişi önde, ben arkada öne geçmek için herşeyi yapıyorum.
  • bende de simetri var.Hemde çok ilerde yamuk bir şey görsem sokakta,evde hiç üşenmeme düzeltilecek bir şey düzeltirim :)
  • Aynı sorun bende de vardı. 2 sene doktora gittim sürekli lustral verdi. Doktor pek çözüm olmadı. Tek yapman gereken Dokunmayacaksın başka şeylere odaklanacaksın ben öyle kurtuldum
  • Kitaplık düzenleme,Yayınevine,yazara veya türüne göre olmalı
  • benim her sene değişiyor takıntılarım şimdide ne yaparsam yapayım kaşlarımı kaldırıyorum kendimi kontrol edemiyorum
  • 3.kattaki komşumuzun kayın biraderi bugün elvankentte 3 gardiyanı öldürmüş 4.kişi kadın ve ağır yaralı şidmi gel de uyu uyuyabilirsen
    düşündükçe bile fena oluyorum yaa gencecik adam ne sorunu vardı acaba şimdi üçüncü kata da çıkamam artık ben
  • o eşitlik sorunu bendede var psikoloğa gitmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.