Şimdi Ara

Tudor Gonderilmemeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dursun ozbek yonetiminin alacağı teknik direktor tudordan da kotü olacak
    Tudora verdiğimiz tazminat bedeline yazık olacak
    tudorun gondermenin anlamı yok bu yonetimin getireceği adam yine başarısız olacak
    göndermediğimizde en azından tazminat bedeli kasamızda kalır

Dursunun td seçimleiri
    hamza kovuldu
    denizli geldi
    riekerink geldi
    tudor geldi

her gelen gideni arattı

tudordan sonra gelecek adam ile yine beter olacağız

dursun gidene kadar başarı yok

• Ölümü görüp, sıtmaya razı olmak deyimini bizlere yaşayan aziz ve de pek muhterem Dursun Özbek başkanımıza teşekkürü bir borç bilir, başarılarının devamını dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tudor Gonderilmemeli
  • aynısını yazmıştım yağlı suratın istikrarlı olduğu tek konu bi öncekinden kötü hoca bulup getirmesi hiç saşmadı, bülent korkmaz gelirse şaşırmam

adam gibi başkan olsa puel hocamı alıp gelirdi
  • Lucescu çok yaşlandı. En son Zenit'e bile iş yapamadı. Eğer gelirse de başarısız olduğu anda bu takımı ben kurmadım diyip kaçar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Tudor Gonderilmemeli

Tudor bence de kesinlikle gönderilmemeli ama her başarısızlıkta şu adama sarmak yemin ederim büyük acizlik. Sırf Galatasaray için de değil, ahmak spor gazetelerinin gazına gelip artık ahı gitmiş vahı kalmış adamdan medet ummak komik.
  • prandelli acil olarak tudor un danışmanı pozisyonuna getirilmelidir.
    muhteşem ikiliden ortaya çıkacak enerji ile açık ara şampuan oluruz.
  • Serbest olan teknik direktörler :https://www.transfermarkt.com.tr/trainer/verfuegbaretrainer/statistik

Özbek'in şu listeden biriyle anlaşma ihtimali, Lucescu ile anlaşma ihtimalinden daha az.

Ayrıca ahı gitmiş vahı kalmış dediğin adam ülkeye gelirse Şenol Güneş diz çöküp elini öper.

@1881
  • Ben varım kardeş ben varım..

Tudor Gonderilmemeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Lucescu çok yaşlandı. En son Zenit'e bile iş yapamadı. Eğer gelirse de başarısız olduğu anda bu takımı ben kurmadım diyip kaçar.

Alex Ferguson 70 yaşını devirdiğinde MANU'nun başındaydı hala.

Kime göre, neye göre yaşlı ?
  • Bence tudor gitmeli dun gece basinla it dalasina girdi istifa etsem hosuna gidecekmi diyor cogu soruyuda gecistirip kacamak cevaplar verdi GS da bedel odemenin vakti geldi ama bu kim olur bilemem

• Yılmaz Vural boşta işte onu alın, keşke bize gelseydi.
  • Gönderilmese sezon ortasinda gönderilecek. Kacar yolu yok. 1 sezondur takimi calistiriyor 1 tane hücum organizasyonu yok. Yok iyi kostular, yok iyi mücadele ettiler. Bu kafayla gitsin olimpik maraton takimi yönetsin.

Galatasaray tarihinin (evet 100 küsür yillik tarihin) gördügü en vasifsiz teknik direktördür Tudor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Tudor Gonderilmemeli

Gideyim konusayim sizin icin isterseniz 4 metro durak uzak benden evi
  • galibiyet yüzdesi en yüksek td olduğunu bilmiyordum ilginç bilgi ama dengeciler saldırır sana dikkat et çok yanlış zamanda gönderdik adamı ama umut sevdası olmayaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

galibiyet yüzdesi en yüksek td olduğunu bilmiyordum ilginç bilgi ama dengeciler saldırır sana dikkat et çok yanlış zamanda gönderdik adamı ama umut sevdası olmayaydı iyiydi

Bu da gol istatistiği. bu adamı savunuyoruz diye linç yiyoruz işte

Tudor Gonderilmemeli

• Adamı savunmuyorsun, adamın bir kere başına gelmiş başarıyı savunuyorsun. Başarılı diye savunacaksan adamın bütün kariyerini ortaya serer nerede ne yapmış neler başarmış bunları aktarırsın, kariyeri senin gösterdiğin o başarı oranında genele yaygın ise ortaya çıkıp bu adam başarılı diyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Adamı savunmuyorsun, adamın bir kere başına gelmiş başarıyı savunuyorsun. Başarılı diye savunacaksan adamın bütün kariyerini ortaya serer nerede ne yapmış neler başarmış bunları aktarırsın, kariyeri senin gösterdiğin o başarı oranında genele yaygın ise ortaya çıkıp bu adam başarılı diyebilirsin.

Siz su olayi anlamiyorsunuz

Hamza gitti galatasaray daha mi iyi oldu daha mi kotu oldu

Biz hamzanin gonderilmesi yanlisdi diyoruz

Arkadasi bilmem de hamza iyi td demiyorum

Ben sonuca bakarim hamzali takim ile hamzadan sonra takim arasinda negatif yonde fsrk var

• Hamza Hamzaoğlu oyuncu da istememişti. Çok da dengeli bir adamdı

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

galibiyet yüzdesi en yüksek td olduğunu bilmiyordum ilginç bilgi ama dengeciler saldırır sana dikkat et çok yanlış zamanda gönderdik adamı ama umut sevdası olmayaydı iyiydi

Bu da gol istatistiği. bu adamı savunuyoruz diye linç yiyoruz işte

Tudor Gonderilmemeli

Türkiye kupasında balçova, amed spor, karşıyaka, kastamonusporlu gruplarda 2 senede 40 gol attık zaten bunları hesaba katıp teknik direktör mü savunuyorsun sen? çık başka bir argümanla savun böyle savunma mı olur? senin mantığınla kulübün gelmiş geçmiş en başarılı hocası hamza. ne Terim ne Lucescu ne Gerets hey yavrum Hamzaya bak sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive -- 21 Temmuz 2017; 21:37:0 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.