Şimdi Ara

150 Bin'e Ne Önerirsiniz Benzin ? Dizel ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
4.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dizel otomatik bulunmuyor HRV lerde.Benzin otomatik(1.5 iVTEC) bulunuyor ki onlarda makyajlı kasalar led far,cam tavan, ek iç donanımlar gibi farklıkları mevcut.3008 kullanma şansım olmuştu fakat 150bin TL 3008 1.2 e motora vermezdim.Burada kişinin beklentileri/ihtiyaçları kısmı öne çıkıyor belki sizin işinize gelebilir.HRV seçenek artsın dersenizde 2016 ve 2017 modeller bütçenize uyumlu olur diye düşünüyorum.
  • Hybrid C-HR alternatifler arasına alabilirsiniz.
  • Kendi aracım 2017 model 3008 1.2 PureTech 130hp eat6 tam otomatik Active Sport Pack.
    Son 10.000 km deki ortalamam 6.4 litre (Bu değer ş.dışı ve ş.içi ne kadar kullanılacağına göre değişir. Benim Şehir içi kullanımım İş-Ev arası git gel 15 km. Şehirdışı 2 haftada bir rahat 200-300 km yol yapıyorum.)
    mtv si 430.50 TL (6 Aylık)
    Bu unsurlar 3008 ile Tucson'dan daha ekonomik bir seçenek gibi duruyor.
    Lakin Tucson benimde bu aracı alırken baktığım ve beğendiğim bir araç çok yaktığını duyduğum için cesaret edememiştim.
    Tucson daha kaslı gibi duran bir araç 3008 ise daha spor. Beğeninize göre
    H-RV hakkında çok bir fikrim yok.

Hangisini alırsanız kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre67z

Zonguldak'da Tucson Sehir içi benzinde 75 Krs yakiyor. Arac rahat ve özellik bakinindan tatmin edici bir araç. 3008 cok narin bir arac gibi duruyo 3 4 suv gibi bakamiyorum. yilda 30 bin guzel bir km bence dizel bakmalisin Nissan QQ 2017 2018 Sky Pack 1.6 dizel alabilirsin 10 20 binde ikinci el sifir ayarinda olur neredeyse. en az makul olabilecek bu gözumde. Gecen sene bende bu yoldan geçtim suan QQ alindi memnnuz pişman olmadik şükür ama tucson cidden icine binince yanina gidince al.beni diyor benzinli olmasa duşunmeden al derdim
    75 kuruş mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıt acisindan en mantikli olan 3008 1.2 puretech. Diğerleri üzer. Hatta tuscon ağlatır. :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

yaptığın hesabı zaten sonradan bende fark edip yaptım @zotacing
    neyse , sonuç olarak 150 bin tl fiyat bandına düzgün bir dizel yok 10-12 bin tl içinde kötü bir dizel almak istemiyorum , ama 150 bin'e düzgün bir dizel varsa tavsiye edersen sevinirim
    Başkan herkese öneriyom sanada önerem
    Kia sportage turbo gdi exclusive
    Koltuk soğutmaya kadar dolu lpg takilabiliyor 177 hp

• dün gece ki 35 kuruş sonrası dizel tarafına bakmaya da başladım CrosslandX güzel göründü gözüme , cam tavan'da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

dün gece ki 35 kuruş sonrası dizel tarafına bakmaya da başladım CrosslandX güzel göründü gözüme , cam tavan'da var
    Crossland X B suv olduğu için iç hacim üzebilir. Grandland X'e bakabilirsiniz.
  • melangee M kullanıcısına yanıt
    Grandland X dizel’i o fiyat segmentini aşıyor , o kadar gücüm Yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllık 30bin km’de benzinli araç üzer. Dizel almak çok daha mantıklı.

• Benzin otm tucson iki gun kullandim 12.5 lt ortalama gosterdi istanbul ici gazada oturmadim hic siz yapin hesabini. Zj 5.2 grand cherokee 23lt gaz tuketiyorum ayni guzergahta . Tucson gereksiz yakan bir arac . Arabayi ulasim araci olarak goruyorsan dizel alacaksin keyif icinse benzin. Benzin fetişligine gerek yok normal binekte

• Ikinci elde 150-160 bandina ikinci el 3008 dizel otomatik var. alan arkadas 150 bine sifir 1.2 3008 benzin otomatik filan mi buldu yoksa?

• daha karar veremedim , bu gidişle araçsız kalacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drjacob -- 20 Eylül 2019; 11:57:40 >
  • seamewe5 S kullanıcısına yanıt
    cam tavanlısını buldum benzinli , dizel de cam tavan işine girince 200 'den aşağı yok neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Başkan herkese öneriyom sanada önerem
    Kia sportage turbo gdi exclusive
    Koltuk soğutmaya kadar dolu lpg takilabiliyor 177 hp

Alıntıları Göster
    soğutma var mıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

soğutma var mıydı

Alıntıları Göster
    Ayıb ettiy

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Hocam benzinli cam tavanli otomatik 1.2 nerde var 150 ye??

• seamewe5 S kullanıcısına yanıt
    dizel de yok benzinli de gerçi crosland x ve 2008 var ama onlar da benim tipim değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drjacob -- 20 Eylül 2019; 14:17:34 >
  • Focus 3.5 Dizel az km yapmış araç bulabilirsiniz.(1.5 dizel olan motor daha iyi olur) Çok iyi araç. Dua edersin.👍👍

• yksln kullanıcısına yanıt
    yani yanlış anlaşılmasın ama o fiyat'ı ford 'a vermem tercih mevzusu diyelim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.