Şimdi Ara

TTNET Zyxel Vmg3312-B10B Vdsl modem yeni yazılım (güncel 31 Ekim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
12
Favori
115.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam dostum.

Sorununun çözümü Kullanma kılavuzu dokümanın yedinci sayfasında anlatılıyor.

Ağ Ayarı->Genişbant->Yeni bir WAN Arayüzü Ekle adımlarını izlediğinde yeni bağlantı bilgilerini gireceğin alan açılacak. Burada aşağıdaki ekran görüntülerini takip edersen @ttnet kilidi kalkıyor.
     TTNET Zyxel Vmg3312-B10B Vdsl modem yeni yazılım (güncel 31 Ekim)

• quote:

Orijinalden alıntı: levradus

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

İki tane var bende, buradan indirebilirsiniz:

Ekleme: Bir tane daha buldum, üç oldu.
    https://cloud.mail.ru/public/KpNM/RuTMfajz7

sen kralsin zyxel ise les, 6 surumunden 7ye gecirdim bir cihazi sanirsin ki 10 yil once ki versiyona downgrade yaptim.

kurtardin bizi

👍

bendekide 7 sürümü uzaktan modeme erişim sağlayamıyorum. 6 dönmek için özel birşey yapmak gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 1 Nisan 2017; 19:14:45 >

• Arkadaşlar eski sürümü olan varmı. Linkler pert

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürün yoksa sıkıntı olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Arkadaşlar eski sürümü olan varmı. Linkler pert

Elimdeki 2 eski sürümü yükledim. İlkinde telnet aktif geliyor, diğeri ise stabil çalışan ve özellikleri fazla kırpılmamış son sürüm.

http://www.dosya.tc/server8/mmudku/100AAPP2D0.rar.html
    http://www.dosya.tc/server8/mmudku/100AAPP6D0.rar.html

• Umut U kullanıcısına yanıt
    Hat modu seçiliyor mu

• quote:

Hat modu seçiliyor mu

Hayır
  • quote:

Hat modu seçiliyor mu

Hocam Hat modu ne işe yarıyor? Fast path dediklerimi oluyor bunu modemden nasıl anlayabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 29 Mayıs 2017; 15:58:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat
    Hocam Hat modu ne işe yarıyor? Fast path dediklerimi oluyor bunu modemden nasıl anlayabiliyoruz?

Hat modu ayarlarında ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2 ya da Annex A,B,M gibi değerleri ayarlayabiliyorsun. Sizin bahsettiğiniz farklı birşey. Onu ancak santralden ayarlatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut -- 29 Mayıs 2017; 16:25:28 >
  • Bazen internet hattında sıkıntı yaşabiliyorun boyle zamanlar 3g jet modem yada cep telefonu uzerinden bu modemle interneti dağıtmak mumkunmudur?
  • Arkadaşlar bir iki gündür durduk yere resimdeki gibi bir uyarı almaya başladım sebebi ne olabilir.

Nasıl cozerim.

• arkadaşlar bir userscript yazdım. bununla gelişmiş ayarları değiştirebilirsiniz.
    modemin ayar sayfasındayken Greasemonkey veya Tampermonkey menüsünden show XDSL config komutunu veriyorsunuz.
    https://greasyfork.org/en/scripts/19019-zyxel-vmg3312-improved
  • Elimde aynı modemden var. Netspeede başvurdum. Modemi netspeette direkt kullanabilir miyim?

• palio1.6 P kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:52:17 >
  • Guest-A3C0D62FB G kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:52:14 >
  • @matrix52 denediğiniz için teşekkür ederim. nasıl olmuş?

başka hangi sayfalar eksik, söylerseniz eklemeye çalışırım
  • Çalışma için teşekkürler. show xDSL statistics komutunu nereden çalıştırıyoruz? Firefox 57 üzerinde greasemonkey 4.1 kullanıyorum. Script aktif olmasına rağmen böyle bir ifade göremedim
  • Guest-A3C0D62FB G kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:52:10 >
  • versiyon 2.4'ü denermisiniz, tr064 eklendi ve login problemini çözmeye çalıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A3C0D62FB -- 24 Aralık 2017; 23:31:34 >
  • bu makine ne yaptıysam benim harddiski görmedi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.