Şimdi Ara

TTNET YURT DISI CIKISLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ttnet yurtdıışı çıkışlarında sorunmu var ben test sonuclari berbat cikiyor net 8 mgbt bugun hizlar artmıştı tr siteleirnde hiz testi 6 7 mgbt cikior speedtest de 2 3 cikiyor ve ping 80 civari

• TR siteleri derken onlar da zaten hizmeti ookla'dan alıyorlar...

http://www.speedtest.net/

Bu adresten hız testini İstanbul'da iseniz İstanbulu seçerek yapar mısınız ? İstanbu'un üzerine gelince 3 tane de seçenek var lütfen her birini uygulayın bakalım ne çıkacak...
  • Bende de durum aynı. Genel bir sorun var.
  • feci yavaş bugün
  • Arkadaşın bahsettiği gibi hız testlerinde tutarsızlık mı var sizde de ?
  • İnternet felç şu anda, bütün siteler yavaş açılıyor.

Lan yazıklar olsun haram olsun TTnet, senin vereceğin hizmet olmaz olsun, ne utanma ne arlanma var, Allah sizi bikdiği gibi yapsın...
  • Demek sadece ben yaşamamışım bu sorunu. Gerçi şimdi sorun yok ama yarım saat kadar önce speedteste falan baktığımda hız 0.45 civarıydı. Tekrar baktığımda 4.5 mbit çıktı, sonra tekrar düşük çıktı. Bir süre bazı sitelere giremedim.
  • Cidden yeni aya girildi denk gelmesi tesadüf müdür değil midir...
  • Arkadaşlar modemden MTU ayarını değiştirdiniz mi? Eğer öyleyse tekrar varsayılan değere getirip deneyin.

Bu arada ben geçen ay AKK'ye yakalandığımdan beri pingde sorun yaşıyorum. Bugün yeni aya başladık hız tekrar eski haline döndü, ping ise hala düzelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hope_umut

Arkadaşlar modemden MTU ayarını değiştirdiniz mi? Eğer öyleyse tekrar varsayılan değere getirip deneyin.

Bu arada ben geçen ay AKK'ye yakalandığımdan beri pingde sorun yaşıyorum. Bugün yeni aya başladık hız tekrar eski haline döndü, ping ise hala düzelmedi.

Sanırım bugün biraz genel bir problem var internette... Daha ziyade pinglerde...
  • arıza devam ediyor
  • mucro M kullanıcısına yanıt
    6 senedir devam eden nasıl bir arızaymış bu yav?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.