Şimdi Ara

TTNET Yalanını herkes görsün!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes bilsin diye başımdan geçen olayı anlatacağım!
    1-2013 Eylülde Hipernet(24 mbit) bağlattım.
    2-2014 Haziranda nakil aldırdım ve hızım köy yeri olduğu için 8 mbite düştü.
    3-2 Ay sonra önceki yere nakil yaptırdım.Ama hızım 8'de kaldı.TTNET bulunduğum yerde Hipernet olmadığını iddia etti.2 Ay önce vardı dedim.Mümkün değil dendi.
    4-Eylül 2014'te taahhütüm bitti ve iptale gittim.Niye iptal ediyorsunuz soruna yukardakileri anlattım.
    5-İl merkezinde birkaç yere yönlendirmemin sonucunda Hipernet yok dendi.Ben de Ultranet(16 Mbit) aldım.Bu süre zarfında Hipernet gelirse geçebildeceğim söylendi.
    6-Bir ay sonra modemimi kontrol ettğimde hattımın 90 mbit'e kadar desteklediğini gördüm.(Yani Hipernet vardı)
    7-Müşteri hizmetlerini aradım Hipernete geçmek istiyorum dedim.Mümkün değil dendi.paketinizde öyle bir hal yok dendi.
    8-İl'e müşteri hizmetlerine gittim.Eğer hipernete geçersem taahhütün bozulacağını ve ceza ödeyeceğimi hayretler içinde öğrendim.
    9-Bir kez daha Ttnet'in yalan ile dolan ile insanları kandırdığını gördüm.Verdim veriştirdim ve oradan ayrıldım

Herkes TTNET'i iyice tanısın diye bu yazıyı yazdım.Saygılarımla...Bir ttnet mağduru!

• Çalışanlar bilgisiz olduğu için malesef bu tür şeyler sık meydana geliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.