Şimdi Ara

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.163
Cevap
72
Favori
480.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet aldım ve bu modemi taktılar. Ben bu modemi değiştirebiliyor muyum piyasada satılan bir modem alsam oluyor mu? Bulunduğu oda hariç herhangi bir yerde internete bağlanamıyorum 5 metreden sonrasını görmüyor bunun sebebi nedir?
  • Evet değiştirebiliyorsunuz ama wifi konusunda rahatsızsanız ince ayar yapmayı deneyin oda olmazsa kendinize bir router alın iyi çeken bir modem almak isterseniz yüksek bir fiyat ödemek durumunda kalabilirsiniz
  • AirJET A kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğiniz bir router var mı peki
  • Bunu önerebilirim Tomato firmware kurunca alabileceğin en f/p ürüne dönüştürürsün

https://www.amazon.com/gp/product/B075GYWPCJ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2L5ZNQ7MRVUTW&psc=1
    Pek bilmiyorum açıkçası router tam olarak ne oluyor modeme mi takacağım tam olarak nasıl olacak
  • Routerı elindeki modeme takınca modemin olayı sadece interneti routera yollamak olacak ve bütün interneti router üzerinden yöneteceksin bunun Modem/Router versiyonuda var ama 850 tl den başlıyor bu yolla dahada ucuza getirirsin ve custom firmware kurabilirsin olurda cihazlardan biri bozulursada diğeri elinde kalır yani hertürlü avantajlı
    Anladım türkiyeden alabileceğim max 300 tl lik bir router önerebilir misiniz. Bir de ben masaüstü pc için kablolu internet kullanıyorum router ı aldığımda kablolu olarak kullanmak için routerdan bilgisayarıma mı takacağım modemle işim bitiyor mu tamamen?
  • Tr de o fiyata alabileceğin fazla seçenek yok TP-Link Archer C2 yada Asus RT-AC53 alabilirsin ama custom router kuruluyormu bunlara bılmıyorum ve attığım routerın yanından bile geçemezler ve oda 350 tl cıvarında bir fiyata sahip bence onu almalısın ve modemle işin bitiyormu sorusuna gelicek olursak onun ayarları var istersen onuda kullanırsın yada komple wifi özelliklerini ve diğer ayarlarını kapatıp sadece interneti modeme aktarıcak cihaz olarak kullanabilirsin ve gene söylüyorum attığım routeri almalısın bu fiyata o özellikleri vericek başka cihaz yok
  • Modemi kullanan kisi arttikca modem çok isinmaya basliyor. Bu normal midir baya isiniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VM119:208 Uncaught ReferenceError: clientlocal is not defined
    at doSave (<anonymous>:208:28)
    at HTMLInputElement.onclick ((index):1) bu nedir ya bi ayar yapacaz giremedik gitti
  • Bu modemi aldım. Elime ulaşmadı. Hangi ayarları yapmalıyım kontrolde nelere dikkar etmeliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkt'an bu modeli satın aldım.

Yazılım Versiyonu:0.9.1 0.1 v0077.0 Build 160928 Rel.60688n
    Donanım Versiyonu:TD-W9970(TR) v2 00000000

V2 olması ne demek anlamadım ve bulamadım.
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    Bu modem TP-Link orjinal modemidir TTNET versiyonundan bağımsızdır.
    Yazılım güncellemelerinihttps://www.tp-link.com/tr/download/TD-W9970.html adresinden temin edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feramor

Bu modem TP-Link orjinal modemidir TTNET versiyonundan bağımsızdır.
    Yazılım güncellemelerinihttps://www.tp-link.com/tr/download/TD-W9970.html adresinden temin edebilirsiniz.
    Hocam bu arada Youtube'da ilgili video altına yorum olarak da yazdım ve birisi doğruladı ve şu Wifi/Wps düğmesi çalışmama sorunu hala çözülebilmiş değil. Sentim midir Kuralkan mıdır ne karın ağrısıysa 5 para etmez insanlardan ibaret ki destek bile veremiyorlar mesajlarınıza. Bir firma fw güncellemesi ile eskiden çalışan Wifi butonunu niye bozar anlamak mümkün değil. Önemli Not: Modem revizyon sürümü v1.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Firmware Versiyonu:17.12.27.01005
    Donanım Versiyonu:TD-W9970 v3 00000001

Bende her iki tuşta çalışıyor.
    Wifi - 1 sn basılı tutunca (Hem kapattım Hem açtım)
    WPS - 1 kaç kere denedikten sonra çalıştı (4-5 sn basılı tuttum) (WPS ayarşarı kısmında şöyle bir ayar var - WPS Basma Tuşu Etkin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: feramor

Firmware Versiyonu:17.12.27.01005
    Donanım Versiyonu:TD-W9970 v3 00000001

Bende her iki tuşta çalışıyor.
    Wifi - 1 sn basılı tutunca (Hem kapattım Hem açtım)
    WPS - 1 kaç kere denedikten sonra çalıştı (4-5 sn basılı tuttum) (WPS ayarşarı kısmında şöyle bir ayar var - WPS Basma Tuşu Etkin)
    V1'i bozdu o zaman basiretsiz adamlar.

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar benim nette çok fazla kopma oluyor ve Steam'dan oyun indiremiyorum telefonun güncellemesi gelmiş mesela güncelleme yapmıyor, güncellemeyi indirmiyor. Ancak VPN veya telefonu bilgisayara bağlayıp telefonun netini kullanarak indirebiliyorum ilginç bir şekilde. Bir de PUBG oynuyorum voice chat çalışmıyor yani arkadaşlarım ile haberleşemiyorum. Modemin arayüzünden port açtım ancak portchecker gibi bir siteden baktığımda port kapalı gözüküyor. Türk telekom'u aradım port açmalarını söyledim, bana TP-Link mh ile görüşmemi söylüyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OziiX -- 27 Haziran 2018; 1:36:1 >
  • Bu modemde bende de var. Evdeki cihazlar bir süre sonra wifi den kopuyor ve tekrar bağlanması için modeme reset atmam gerekiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler
  • Modem CPU kullanımı hep 54-60 falan normal mi?

• swordguy S kullanıcısına yanıt
    Benim arayüzde CWMP kısmı yoktu telnetten yapabildim teşekkürler bilgi için :)
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.