Şimdi Ara

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
72
Favori
480.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinkoz

Önceki sayfalarda verilen root şifresiyle artık giriş yapamıyorum. Sizde de mi durum aynı ? Daha önce giriş yapabiliyordum.

Modem versiyonum :

TD-W9970 v3 00000001
    Firmware : 16.09.30.01005

Kullanıcı Adı : root
    Şifre : tTn3+Z@!Sr0O+

bu root girişiyle artık modeme ulaşamıyorum. Yeni root girişini bilen var mı?

hocam burda bir arkadas paylasmıstı v3 içindi o bulursam atarım buraya kendi arşivimede kaydetmiş olurum :)

merhabalar şifre budur

( @programmer_onur )bu arada o işlemi nasıl yapıyorduk hocam kısaca yazabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmandrill -- 6 Haziran 2017; 16:26:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu modemden aldım bugün
    Firmware Versiyonu:17.01.20.01005

firmware güncellemesi yapılamıyor sanırım bu versiyonda.

cihazın sadece wan portu gigabit sanırım. o portu lan olarak kullanabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 6 Haziran 2017; 22:1:6 >
  • akn için mtu ayarı yapabiliyor muyuz bu modemde?
  • w8960n model için bağlantı sayısını sınırsız olarak nasıl ayarlayabilirim? modem arayüzüne bakındım fakat bulamadım.
  • Ikinci eline 100tl istiyorlar.benim modeme ihtiyacim var cok para vermek istemiyorum. Gidip ttnetten mi alayim.hic sormadim hangisini kac tl ye veriyorlar. Yoksa n11den mi bakayim bi destek???

• quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Ikinci eline 100tl istiyorlar.benim modeme ihtiyacim var cok para vermek istemiyorum. Gidip ttnetten mi alayim.hic sormadim hangisini kac tl ye veriyorlar. Yoksa n11den mi bakayim bi destek???

100 liraya alınır ama 200 liralara çıkılınca ASUS'lara bakabilirsiniz.
    Biz ayda 7'liraya taksitle geldiğinden ttnetten alıp geçtik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Ikinci eline 100tl istiyorlar.benim modeme ihtiyacim var cok para vermek istemiyorum. Gidip ttnetten mi alayim.hic sormadim hangisini kac tl ye veriyorlar. Yoksa n11den mi bakayim bi destek???

100 liraya alınır ama 200 liralara çıkılınca ASUS'lara bakabilirsiniz.
    Biz ayda 7'liraya taksitle geldiğinden ttnetten alıp geçtik.

Sahibinden de bunun antensiz 9970v3 diye bi urununu 50 60tl ye satiyorlar. Benim onceki airties206 dan cok cektim ve omru doldu.zyxel asus tp link birisi olacak ama hangisi belirsiz...

• Arkadaşlar Türk.Net'e geçtim. Türk.Net internetinizde herhangi bir sorun yok diyor. Ancak wireless olarak doğru düzgün verim alamıyorum. Hız çok dalgalanıyor ve oyunlarda ping çok değişken. Aşağıda modemin durum özetini koyuyorum. Ne yapmam gerekiyor. Sorun modem kaynaklı mı? Onu da anlamıyorum.
  • dewardeg8 D kullanıcısına yanıt
    down da snr değeri 8 düşük bir rakam bu sıkıntı cıkartıyordur hızı 64mbps ye sabitlettirin bence düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TD-W9970 v1 son firmware sürümü elinde olan var mı benimki 15.03.17.01002

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slitheen

TD-W9970 v1 son firmware sürümü elinde olan var mı benimki 15.03.17.01002

Benimki de aynı donanım ve aynı firmware. Son V3 firmware'nin uyumlu olduğu iddia ediliyor ama yüklemedim.

@Elmandrill Hocam root şifresi bende olmadı. Galiba sadece v3 için geçerli.

• Sonunda 24 mbit olan tarifemi akn sonrası 16 mbit hız alabilmek için 35 mbitlik tarifeye yükselttim(Geçen ay 5 6 kere aramama rağmen hattınız desteklemiyor port açılması lazım gibi bahanelerle yükseltmemişlerdi ne olduysa haziran ayında ilk aramamda yükselttiler) ancak 2-8 arası 34.xx mbit hız almama rağmen diğer saatler yine 24 mbitlik paketin akn sonrası hızı olan 8 mbit hız alıyorum.

Kaç kere arayıp görüştüm arıza kaydı bıraktım dönüş yaptılar akn sonrası hızınız 16 mbit olarak ayarlandı bi sorun görünmüyor diyorlar. 8 mbit hız geliyor dediğimde yine saçmalamaya başlıyorlar yok modem değiştirme imkanı varsa değiştirip deneyin yok dns değiştirip deneyin yok alacağınız hız max. 16 mbit'e kadar bu düşüş gösterebilir vs.vs.

Adamlara diyorum ben 2-8 arası paketim dahilinde neredeyse kayıpsız olarak 34 mbit hız alırken diğer saatlerde 24 mbit kullanıyormuşum gibi hızım 8 mbit'e düşüyor bunu 1 hadtadır çözemediniz, cevap aynı biz yine kontrol sağlayıp size dönüş yapalım. Çıldırmamak elde değil. Bu sorunu yaşayan var mı arkadaşlar.

• Bizim modem de 17.01.20.01005 sürümüne geçmiş. Root dan girip belirtilen ayarları yaptım Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 17.01.20.01005 yazılımına nasıl güncelleyeceğim
  • getta G kullanıcısına yanıt
    Bendeki modem otomatik geçiyor, 9970v3. Siz bu konuda verilen yazılımı root girişinden yada güncelleme kısmı hala açıksa direk kullanıcı girişinden yazılımı göstererek yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Bendeki modem otomatik geçiyor, 9970v3. Siz bu konuda verilen yazılımı root girişinden yada güncelleme kısmı hala açıksa direk kullanıcı girişinden yazılımı göstererek yapabilirsiniz.

konudaki yazılım nerede kendim yapayım
  • ottmn kullanıcısına yanıt
    Haziran'da geçiş yaptıysanız Temmuz'da düzelebilir.
    Böyle birşey kesin olabilir diyemem ama belki sistem AKN sonrası hız kontrollerini aylık periyodda yapıyordur.
    Siz yine takip edin tabi belli de olmaz.
    Son yazılımı veren olamadı daha sanırsam, önceki sayfalarda bi önceki yazılımı bulabilirsiniz.

• Quattro kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam ancak yaptığım görüşmelerde şu an 16 mbit almanız gerekli dediler sürekli,bi türlü düzelmeyince eski tarifeme geçtim iyice mahvettiler şu an 1.5 mbit hız geliyor. Çıldırtmak için uğraşıyorlar sanırım. Paket değişiklik talebi öncesi hiçbir problemim yokken şu an internetim sürünüyor yoğun saatlerde kullanılmaz hale geliyor.

Saat 02:00 ı geçmesine rağmen 1.5 mbit ping uçmuş durumda şaka gibi. Aralık ayında taahhüdüm bitiyor Aralık ayını iple çekiyorum Türknet'e geçmeyi düşünüyorum TTnetin verdiği bu modem ile Türknet sorun çıkarmaz sanırım.
    aynı cevabı bende arıyorum hocam. yardım edecek kimse yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.