Şimdi Ara

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
72
Favori
480.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaslar bende tplink tdw9970 w3 var cihaz dsl ısıgı yanmıyor yedek modem var sıkıntısız calsıyor bunda cok denmeler yaptım resetledim koruma olmus olabşlr diye reset bile attıgımda butun ısıklar birden yanıyor dsl harici sadece power ve wifi ısıgı yanıyor.cop mu oldu yoksa yazılım ile duzeltilebilir mi.yazılmılarıda denedim malese hata veriyor

• Beyler az önce modeme yeni fw yüklediler.

Model:W9970 v1

Fw sürümü:
    21.12.01.01006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Aralık 2021; 11:30:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

TD-W9970 v3 için birşey yok suan

• onada geldi yakın zamanda modemine yüklenir büyük ihtimal şuanlık root vb her şey kapalı bir çok açığı kapatmışlar eski root yöntemide çalışmıyor dsl yazılımıda güncellenmiş sanırım yeni yazılımla birlikte maks kapasite hızı 3 mbit daha fazla gösteriyor. eğer root hesabının gitmesini istemiyorsanız cmwp yi acilen kapatın aksi durumda yani yazılım otomatik yüklenir.

• Djdy D kullanıcısına yanıt
    Bende root aktif cmwp kapalı belkide bu yüzden güncellenmedi ozaman

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • büyük ihtimal dediğiniz gibidir yakında root almak için bir iki girişimde bulunucam gelişme olursa yazarım

• seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    Bende de power ve internet isigi yanmiyor.
    Ama internette sorun yok
    Cozum bulabilirseniz bana da haber verirmisiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme sonrası sorunsuz kullandığım iptv servisi çalışmaz oldu, ne yaparsam yapayım sorunu çözemiyorum. Birkaç çözüm yöntemi paylaşılmış ama root hesabı da kapatıldığı için işlem yapamıyorum bu durum çok canımı sıkıyor.

• Güncellemeyi haber veren ilk forum üyesi olarak yeni sürümün hiçbir olumlu özellik, fayda getirmediğini, bilakis eski arayüz hatalarının ve eksikliklerinin tam olarak aynı yerinde kaldığını gözlemledim. Sansür amaçlı forse edilmiş bir sürüm olabilir, normalde ISP yapar bunu aslında ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Saatlerdir sorunu çözmeye çalışıyorum ama nafile. Vpn v.s gibi şeylerle kısmi de olsa çözüm sağladım, kanal listeleri yüklendi ama görüntü akışı alamadım. Mecbur mobil internet üzerinden kullanmaya devam edeceğiz gibi duruyor.

root şifresi değişmemiş aslında sadece web arayuzunden erişime kapatılmış ayrıca eski güvenlik açıklarıda kapatılmış artık config dosyasından aktifleştirilemiyor root hesabı modem şu haliyle çok boş sırf root erişimini kapatmak için güncelleme atmışlar sanırım

• Üzerinde Türk Telekom yazan TD-W9970 v3 modemini kullanıyorum ve yazılım sürümü 21.12.01.01006

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970

bu modemi nasıl rootlayabilirim

@feramor

• Bende TD-W9970 v1 modemini kullanıyorum ve yazılım sürümü dün 21.12.01.01006 ya güncellendi. Bu yazilim iyi mi acaba yada herhangi bir yenilik var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem arayüzüne root olarak girmeye çalıştım bir de baktım hata verdi. Sürüme baktım güncellemişler. İşe yarayan bir yöntem bilen varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim.

Ben bunların  TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 

Root'a nasıl erişiliyor söyleyin, önceden güncelleme ile değişse bile yedeklemiştim yedeği yükleyip yaptığım ayarlarda DNS falan kalırdı o da olmuyor artık.

• Selamlar herkese.

Ben bu modemin V3'ünü Türk Telekom'un 50 Mbit internet tarifesiyle kullanıyorum ama kablolu bağlantıda maksimum 38, kablosuzda ise maksimum 35 Mbit performans alıyorum. Bağlantı değerlerime göre bu hız normal mi? Daha iyi bir modemle bağlantı hızımı arttırabilir miyim?

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970
  • SunSets kullanıcısına yanıt
    Modemin içinden serial port ile bağlantı oluyor ordan shelle erişim var ama eğer yeterli el beceriniz ve yazılım bilginiz yoksa ordan erişim sağlansada bir fayda sağlayamazsınız kendinize benimde yeterli javascript bilgim yok o yüzden tam olarak nasıl root hesabını web arayüzünde aktifleştirebileceğimi bulamadım

• emirk77xxxx E kullanıcısına yanıt
    dsl driverı güncellenmiş artık bir tık daha iyi hat değerleri sunuyor ama 1mbps kadar yani öyle abartılacak kadar değil

• vangoghsarısı V kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp hızını 50 ye tanımlamalarını iste şuan 35 mpslik paket tanımlı sanırım

Müşteri hizmetleri kendi görüntüledikleri hızda bir problem olmadığını(49 mbit alabilirmişim) söyledi. 2 gündür kablosuz bağlantım bitik duruma geldi. Jitter değeri çok yüksek çıkıyor ve download hızı 3-4 mbit'lerde geziyor ama bu kar sebebiyledir belki diyorum. Kablolu bağlantıda sıkıntı yok. 38 mbit devam ediyor. Sanki bir limit belirlenmiş gibi hız testi. 38'den yukarı kesinlikle çıkmıyor kablolu bağlantı hızı.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.