Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ağırlıklı olarak belgesel kanallarını izlemek için hangi paketi tavsiye edersiniz. smart tv'de izleyeceğim hangi bağlantı türünü almalıyım, uydu olan mı yoksa internet üzerinden olan mı daha iyi olur?
  • Graduate kullanıcısına yanıt
    Uydu alma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Uydu alma
    biraz araştırdım, tivibu go süper paket mantıklı geldi, 12.90 lira baya kanal var içinde. üyeliği başlattım hatta ama daha aktivasyon gerçekleşmedi sanırım, şu an açamadım daha kanalları falan
    Son durum nedir, memnun musunuz?
  • tivibu uydu aradı zam yapacaklarmış, sinema paketini 50 tl yapmışlar. ilgili görüşme kayıdı aşağıda.
    https://drive.google.com/file/d/1eiLs3xhTmxxSh-1VWCo4Llh5mV27DWlG/view?usp=sharing
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Son durum nedir, memnun musunuz?
    hocam beni hiç tatmin etmedi görüntü kalitesi kötü,ara ara duruyor bağlantı hızınızdan dolayı hizmet veremiyoruz diyor (bağlantım: fiber 16mb). iptv aldım 6 aylık 145tl, hem görüntü kalitesi çok daha iyi hem de kanal listesi çok geniş. tivibu'yu iptal ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

tivibu uydu aradı zam yapacaklarmış, sinema paketini 50 tl yapmışlar. ilgili görüşme kayıdı aşağıda.
    https://drive.google.com/file/d/1eiLs3xhTmxxSh-1VWCo4Llh5mV27DWlG/view?usp=sharing
    1 mayıstan itibaren uydu tivibu zam fiyatları....

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

• arkadaşlar tivibu ev 1 mayıstan itibaren fiyat listesi TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Haydaa
  • 13 aydır 1 tl ye kullandığım paket 78 tl olmuş. 11 ay daha taahhüt sonrası elveda tivibu

• Desene hocam zararları çıkaracaklar

Valla bu fiyatları kabullenebilmek için içeriğin çağ atlaması gerekiyor bence. Allah ne verdiyse tüm belgesel kanalları olmalı, Spor kanallar olmalı hatta alt lisanlamaya gitmeliler eğer içerik sahipleri giderse yokse bu fiyatlara değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 29 Nisan 2019; 17:25:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aslında Tivibu IPTV'nin görüntü kalitesi oldukça iyidir, hele uyduya göre çok daha iyi yapısı gereği.

Vestel miydi verdikleri STB?

16Mbps ile randımanlı olmaz hocam, HD yayınlar 8-9Mbps yiyor zaten.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle sen anımal planeti showcaseyi çıkart sonra vay efenim zam yok ya yenilik yapma görüntü açısından vs zam gidip beinsports süper lig ortak yayıncılığa anlaşsa gene eyvallah şu hali ile zam olağan dışı bence
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Tamam Tivibu fazla ucuzdu, 19 liraya Digi'de 40 liraya izlediklerimden daha fazlasını izliyordum, illa ki bir zam olacaktı ama böyle okkalı bir zam olacaksa karşılığını isterim açıkcası.

İçeriği doldursun gerekirse süper pakete devam ederim, ancak şu hali ile süper paketin bir nanesi yok bana göre. Zaten bir sinema tv'ler var bir de Spor kanalları, sporda da Şampiyonlar Ligi gitti. İtalya ligini falan veriyorlar ama bana hitap etmiyor.

Tivibu'nun bana en çok hitap eden kısmı belgesel kanalları. Oraya Allah ne verdiyse yüklenmeliler, tüm Net Geo zaten tam teşekkül var herhalde, Discovery grubu tam teşekkül, ViaSat grubu tam teşekkül gelirse devam ederim büyük ihtimalle.

Zaten hocam film milm izlenmiyor tv de artık her şeye sansür basıyorlar filmden birşey anlamıyorsun para verdiğim yayına ne diye sansür bastırırsınız ben onu anlamıyorum gerçi film paketide güncel filmler verilmiyor onun için bir platform belgesele ağırlık verecek belgesel severler çok bilim olsun şey olsun tivibu iptv güzelde geliştirme yok
    Film işi şöyle hocam bence, TV'de kanal ne yayınlarsa onu izleyebiliyoruz, Seç İzle'nin arşivi de haliyle yetersiz. Tabii ki arşiv çok maliyetli olacaltır ama atıyorum film üzerine bir streamimg servisi çıksa Tivibu da anlaşsa atıyorum Süper pakete dahil etse o zaman mantıklı bence.

Sansür işi bence IPTV teknolojisiyle beraber isteğe bağlı olmalı, işin doğrusu torun torba sülalecek tv başında iken sert sahneler (şiddet, zararlı alışkanlıklar, cinsellik gibi) görmek istemem, ancak yalnız iken ya da sert içeriğin sorun olmayacağı bir kitle varken tv başında sansür görmek de istemem işin doğrusu.

Valla hocam son zamanlarda bütün platformlar durgun kanal eklenmesinden ziyada kanal kaybediyoruz benim bildiğim paralı platform kanal kaybetmez
    Parasız oldukları için kaybettiler zaten.
    1Tl'ye satınca böyle oluyor.

• Bugün ttnet e gittim. Sınırsız internet aldım.6megabit Yanında iptv dahil 89 tl dediler.
    İptvnin hangi paketini aldım ? Onu söylemediler
    Hangi paket sizce

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.