Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknoloji41

Nasıl vdsl yok abi saçmalamayın Türk Telekom müdürlüğüne gidiyosun bak ofis değil müdürlük genelde santral derler oraya yetkiliye çıkıyorsun rica ediyorsun. Hipernet istiyorum. İnternetim yavaş tivibu ev kullanmak istiyorum bakıyor adrese sistemden tamam diyor deneyeceğiz imza alıyor hat sahibinden ertesi gün 4441444 arıyosun 24 mbps hiper istiyorum tamam altyapı destekliyor 15. Dk içinde fibernet oluyor ama bakır kablodan aldığın için hipernet oluyor bende bu şekilde oldu kaç kez müşteri hizmetlerini aradım hattınız desteklemiyor 16 mbps bile alamazsınız vdsl yok orda felan ama 16 alamazsın dediği yerde ben vdsl olunca 20 Mbps alıyorum helede tivibu ev abonesine internetin vanasını birazdaha açıyorlar tivibu donmasın diye. Türk Telekom dan nefret ederken şuan 1. 24 Mbps Hipernet + ev telefonu+ tivibu uydu süper paket+ tivibu ev+ 3 türk telekom mobil hat kullanıyorum. Abi bu arada Türk Telekom mobil efsane çekiyor eskiden aveanın çekmediği yerde şuan turkcell çekmiyor mobilde ciddi yatırımlar var. Üstelik fiyatları süper uygun. TürkTelekom ile mutluyum. İnşallah hep böyle devam eder..

Alıntıları Göster
    Hocam hem tivibu ev hem tivibu uyduyu neden aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Hocam hem tivibu ev hem tivibu uyduyu neden aldınız

Alıntıları Göster
    Bugün kuruluma gelenlerde aynısını söyledi 😂😂 Tivibu uydu süper pakete 12 TL ödüyosun Hd yayın alıyosun ama şimdide tivibu giriş paketi hd yayına 15 TL ödeyeceksiniz. Mantıklımı dedi ama şöyle tivibu uydu salonda tivibu ev balkondaki tvde internet hızımı köklesinler diye aldım ekipte dediki öyle birşey olmazki ama modem arayüzünü açtım baktı gerçektende 11 Mbps daha hızlı internet geliyor tivibu kurulduktan sonra çünkü ev hizmeti sorunsuz olsun diye hızı arttırıyolar. O sebepten ttnet faturam şuan aylık 102 TL olmuş durumda akıllanmadım tivibu ev paketinide 44 TL süper paket yapmayı planlıyorum çünkü tivibu ev mükemmel görüntü kalitesi veriyor onuda yaparsam 150 TL fatura ödeyebilirmiyim bilmiyorum. 🤔🤔🤔

• Ben turknet kullanıyorum , tivibu kullanmak için illa turk telekom internet mi kullanmak gerekiyor ?
  • quote:

Bugün kuruluma gelenlerde aynısını söyledi 😂😂 Tivibu uydu süper pakete 12 TL ödüyosun Hd yayın alıyosun ama şimdide tivibu giriş paketi hd yayına 15 TL ödeyeceksiniz. Mantıklımı dedi ama şöyle tivibu uydu salonda tivibu ev balkondaki tvde internet hızımı köklesinler diye aldım ekipte dediki öyle birşey olmazki ama modem arayüzünü açtım baktı gerçektende 11 Mbps daha hızlı internet geliyor tivibu kurulduktan sonra çünkü ev hizmeti sorunsuz olsun diye hızı arttırıyolar. O sebepten ttnet faturam şuan aylık 102 TL olmuş durumda akıllanmadım tivibu ev paketinide 44 TL süper paket yapmayı planlıyorum çünkü tivibu ev mükemmel görüntü kalitesi veriyor onuda yaparsam 150 TL fatura ödeyebilirmiyim bilmiyorum. 🤔🤔🤔

Alıntıları Göster
    Aman sakin olun hocam 24 ay pişman olabilirsiniz

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Evet ama uydu yayını alırsan onu kullanabilirsin.
  • İlk 12 ay 29 sonraki 12 ay 39 liralık tivibu süper paketin 22. Ayındayım. Bitince bu paketi kaç liradan izlerim. Şamp ligi ve avrupa ligi de gitti tivibudan.

• quote:

Nasıl vdsl yok abi saçmalamayın Türk Telekom müdürlüğüne gidiyosun bak ofis değil müdürlük genelde santral derler oraya yetkiliye çıkıyorsun rica ediyorsun. Hipernet istiyorum. İnternetim yavaş tivibu ev kullanmak istiyorum bakıyor adrese sistemden tamam diyor deneyeceğiz imza alıyor hat sahibinden ertesi gün 4441444 arıyosun 24 mbps hiper istiyorum tamam altyapı destekliyor 15. Dk içinde fibernet oluyor ama bakır kablodan aldığın için hipernet oluyor bende bu şekilde oldu kaç kez müşteri hizmetlerini aradım hattınız desteklemiyor 16 mbps bile alamazsınız vdsl yok orda felan ama 16 alamazsın dediği yerde ben vdsl olunca 20 Mbps alıyorum helede tivibu ev abonesine internetin vanasını birazdaha açıyorlar tivibu donmasın diye. Türk Telekom dan nefret ederken şuan 1. 24 Mbps Hipernet + ev telefonu+ tivibu uydu süper paket+ tivibu ev+ 3 türk telekom mobil hat kullanıyorum. Abi bu arada Türk Telekom mobil efsane çekiyor eskiden aveanın çekmediği yerde şuan turkcell çekmiyor mobilde ciddi yatırımlar var. Üstelik fiyatları süper uygun. TürkTelekom ile mutluyum. İnşallah hep böyle devam eder..

Alıntıları Göster
    Şöyleki zaten müdürlüğün kendisine gittim yetkiliye adresi söyledim hizmet numarasını da verdim bilgisayarda ev nerde göster dedi göster dim bak bizim dolap burda ev burda dedi 3km fln arada mesafe var dedi bende gördüm yapabilecegim bişe yok dedi bende bişe diyemedim altyapı iyileştirme çalışmaları olursa düzelir bu sene içerisinde o bölgeye çalışma olmayacak dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Wtf045

Şöyleki zaten müdürlüğün kendisine gittim yetkiliye adresi söyledim hizmet numarasını da verdim bilgisayarda ev nerde göster dedi göster dim bak bizim dolap burda ev burda dedi 3km fln arada mesafe var dedi bende gördüm yapabilecegim bişe yok dedi bende bişe diyemedim altyapı iyileştirme çalışmaları olursa düzelir bu sene içerisinde o bölgeye çalışma olmayacak dedi

Alıntıları Göster
    Abi 3km ara varsa vdsl imkansız en fazla 100 mak. 1000 metre yani 1 km olması lazım 1 km de de en fazla 24 Mbps alırsın onuda 18 Mbps'ye sabitlerler. Ben 700 metre uzaktayım 35 Mbps alabiliyorum. 3kmde adsl bile sıkıntı çıkarır.

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Ben turknet kullanıyorum , tivibu kullanmak için illa turk telekom internet mi kullanmak gerekiyor ?
    Tivibu Ev (IPTV) kullanmak istersen Türk Telekom Evde internet kullanmak zorundasın. Ama Tivibu Uydu kullanmak istersen (Standart Çanak Anten Türksat Yayını) internet aboneliğin olmasada olur 39 TL süper paket Tivibu uydu da ama türk telekom mobil (avea) kullanıyorsan hattını taşırsan yada aveada olan tanıdığın varsa indirimli Tivibu Uydu Süper Paketi 5TL ye kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

İlk 12 ay 29 sonraki 12 ay 39 liralık tivibu süper paketin 22. Ayındayım. Bitince bu paketi kaç liradan izlerim. Şamp ligi ve avrupa ligi de gitti tivibudan.
    Ellerinde tutmak için emin ol yarı yarıya düşüreceklerdir. Hatta taahhüt bitmesine yakın ara iptal etmek istiyorum de neden dediğinde maçlar gitti ve paket pahalı de sana indirimli paket hazırlarlar.. Digitürke iptal etmek istiyorum dediğimde 79.99 TL den 45.99 TL düşürdüler 12 ay taahhüt ile.

• teknoloji41 T kullanıcısına yanıt
    Adsl 6 7 mbps arası değişiyor hat zayıflaması 51db fln bu şekilde kullanıyor um online oyun fln oynamadığım için sıkıntı olmuyor da Tivibu IPTV alabilsem iyi olurdu

• Yardimci olabilirmisiniz arkadaslar

Bugun tivibu uydu aldim bana kutuyu alip eve gidip kabloya takin calisir dediler

Ben sitede oturuyorum site yonetimi dijiturk+tivibu ile anlasmis butun kanallari duvardaki prize uydu alicini baglayarak digiturk ve tivibu kanallarini izliyorsun beinsport 1-2-3-4 nat geo tivibuspor 1-2 filan hepsi acik

Sorun su ki ben bu tivibu alicimi bu duvara takinca kurulumda turksat42 den arama yap dedigimde hic kanal bulmuyor sizce sorun ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatikanli Mumin

Yardimci olabilirmisiniz arkadaslar

Bugun tivibu uydu aldim bana kutuyu alip eve gidip kabloya takin calisir dediler

Ben sitede oturuyorum site yonetimi dijiturk+tivibu ile anlasmis butun kanallari duvardaki prize uydu alicini baglayarak digiturk ve tivibu kanallarini izliyorsun beinsport 1-2-3-4 nat geo tivibuspor 1-2 filan hepsi acik

Sorun su ki ben bu tivibu alicimi bu duvara takinca kurulumda turksat42 den arama yap dedigimde hic kanal bulmuyor sizce sorun ne?
    Böyle bir sistemi ilk defa duydum.

• Tivibu super paket aldim.kurulumu yaptim.trt hd kanal d atv star vb kanallari izliyorum ancak tivibu nun kanallarina gecince (fox fx film kanallari belgeseller)uydu alici ile smart kart eslesmedi hatasi aliyorum.bu gun 2 . Gun.sorun devam ediyor.cozumu bilen varmi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omfarcan -- 7 Haziran 2018; 0:8:56 >
  • Tivibu sinema paketi kullaniyorum. Gecen gunlerde mesaj geldi sinemaTv kanallari 1 temmuzdan sonra yayindan kalkacak 9 kanal gidecek yerine 4 tivibu sinema kanali gelcek diye. Size geldimi ? komple mi gidiyor yoksa super pakete gerimi gidiyor ? Ve Sec izledeki sinema hemen bolumu kapanirmiki

• quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

Tivibu super paket aldim.kurulumu yaptim.trt hd kanal d atv star vb kanallari izliyorum ancak tivibu nun kanallarina gecince (fox fx film kanallari belgeseller)uydu alici ile smart kart eslesmedi hatasi aliyorum.bu gun 2 . Gun.sorun devam ediyor.cozumu bilen varmi.?
    Sinyal seviyesinin azlığından kaynaklanıyor hocam o herkes yaşadı onu hemen hemen. LNB değiştirince düzeliyor.

• Bızım pakette spor kanalları yok ama bugun s sport açık?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Hocam lnb ile oldugunu zannetmiyorum.merkezi sistem cunku.%100 sinyal %96 sinyal olan yerdede deniyorum ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Bızım pakette spor kanalları yok ama bugun s sport açık?

Hala açık, unuttular galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu uydu için Viasat Nature, Trace Urban ve Fight Box kanalları eklenmiş sanırım. Doğruysa yıkılır platform

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.