Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Bızım pakette spor kanalları yok ama bugun s sport açık?

Hala açık, unuttular galiba

Alıntıları Göster
    Bayram diyedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

Bayram diyedir

1 haftadır açık sadece ssport bugün hepsini açmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Tivibu uydu için Viasat Nature, Trace Urban ve Fight Box kanalları eklenmiş sanırım. Doğruysa yıkılır platform
    ben bulamadım

• Air 7200I cihazım donuyordu. Tivibu servis geldi Air 7200 cihaz ile değişti. Şimdilik hızı fena değil. Acaba bu cihaz daha kötü mü? Hem de kumandası rf değil cihazı görmeden çalışmıyor. Tekrar arayıp degistirsem mi?

• Air 7200I cihazım donuyordu. Tivibu servis geldi Air 7200 cihaz ile değişti. Şimdilik hızı fena değil. Acaba bu cihaz daha kötü mü? Hem de kumandası rf değil cihazı görmeden çalışmıyor. Tekrar arayıp degistirsem mi?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kullanıcı14533 -- 11 Haziran 2020; 11:59:53 >
  • tivibu kullanıyorum yatak odasında idi salona aldım, kumanda rf ve airties 7200 cihaz, salonda tv vestel ayar yapmama rağmen. tv ses açıp kısıyor kapatıyor. ama gel görki tv açmıyor :))) tüm tv leri seçip yaptım aynı tv kapatabiliyor ama açmıyor :))) sizce nedir bu durum
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ayda 5 liraya süper paket aldım ama yayın internetten değil, çanak antenden geliyor. Sizce fiyat nasıl? Normal fiyatı 39 liraymış. 24 ay geçerli bu fiyat.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Nasıl aldınız o teklifi?

• Bende 24 aylık ya 1 TL lik yada 5 TL lik Uydu süper paketine geçeceğim sırf belgesel kanalları için filbox aboneliğinden daha avantajlı.
  • Nike kullanıcısına yanıt
    O teklifi nasıl elde ediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos

O teklifi nasıl elde ediyorsunuz?
    Mobil hattini turk twlekoma tasiman lazim 12 ay taahhutlu. Belirli tarifeleri var ona tasirsan 1tl 5 tl ya da 9 tlye geliyor. Tivibu sitesinden bakabilirsin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 5 Eylül 2018; 23:14:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos

Nasıl aldınız o teklifi?
    Tanıdığım iki kişinin telefon numarasını referans olarak verdim. Tabi her ikisinin de Telekom hattı olması gerekiyor. Hepsi bu.. Sistem otomatikman 1-20 lira arasında fiyat çıkartıyor. Telini verdiğiniz kişilerin hat tarifleri yüksekse daha iyi fiyat veriyor sanırım.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Faturalı mı olması gerekiyor?

• Arkadaslar bir kac sorum var yanitlarsaniz sevinirim.

1- Diyelim ki 1 tl icin mobil 3 tarifisiden xxx paketine gectik. 1 sene sonra paketi degistirmek istedik. Paket degisimi tivibuyu etkiliyor mu? Yanlis anlamadiysam hatti tasiyinca iptal oliyor ve 39 tl fatura cikiyor.

2- Benim hattim tt ve faturasiz. Faturaliya gecmek istedigimi soyledim bayiye olmaz baska operatorden gelmeniz lazim dediler dogru mu?

3- tivibuda belgesel kanallari cikartilir mi? Kanallar eksilir 24 ay bos bos tv kanallarima kalirim diye korkuyorum. Boyle bir sey olabilir mi?

Ttnet vdsl kullaniyorum. Internetinizi kullaniyorum var mi paketiniz tivibu icin dedim 39 tl dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 6 Eylül 2018; 1:27:3 >
  • -Demokritos - kullanıcısına yanıt
    Orasını bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tivibu iptv sd yayın giriş paketi kullanıyorum 2 yıldır. 9 lira verdim hep. Bu ay tahhüdüm bitecek telekom taahhüdüm de bitiyor. telekom yerine türknete geçeceğimi söyledim. Bunun üzerine tvbu uydu önerdi arkadaş bana tüm kanallar açık ve hd yayın 75 liraymış normalde 63 lira düşüp ayda 12 lira 24 ay tahhüt istedi 3.5 lirada kurulum ücretiymiş. kafama yattı açıkçası sizlerinde görüşlerini almak istedim.
  • tivibu iyi güzelde birader neden filmleri sansürlüyor manyakmı bu adamlar parayla satın almışım sinema kanalında film izliyorum ya kesiyorlar yada pusluyorlar.
  • Yeni evimde kablo tv olmamasi, merkezi uydu sisteminde de kronik problemler olmasi sebebiyle Tivibu Ev aldim. Haydi bakalim hayirlisi

• beyler acil olarak sorularım var cevap verirseniz sevinirim :)

1- ttnet abonelıgımız 8 senedir var zaten bu ekim 28 inde taaahhüt bitip tekrar yeniledik her neyse tivibu 1 tl kutu vermişler babama 24 ay kalma sözümüze karsılık, 9-10 gündür tivibu ile ilgili bir kaç mesaj geldi işte tivibu go sinema üyeliğiniz başlatılmıstır ve tivibu go üyeliğiniz alınmıstır biz bu talep mesajında bulunmadık ki niye boyle mesaj geldi, sonra bazı acık olmayan kanallar vardı foxlife tivibu sinema kanalları ve diğer aklıma gelmeyen kanallar acıldı iki gun once şimdi anlamadıgım 1 tl diye verıyorlar ama uyelıklerı kafalarına gore acıp ek ucrettemı bulunacaklar faturamıza ?

2 - tivibu ev üyeliğiniz iptal talebi basarıyla gerçekleştirildi mesajıda neyin nesi ? biz hiç bir şey söylemeden bir şeylere abone edip kafalarına gore iptalde ediyorlar neden ? 1 tl lik kutu bize faturamıza ne kadar eklenecek sordugum soruların ıcındekı paketler için soruyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 7 Ekim 2018; 19:51:50 >
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.