Şimdi Ara

TTNet Taahhüt bitmesine rağmen ceza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 27.03.2012 tarihinde 12 aylık taahhüt ile modem hediyeli netlimitsiz yalın internete abone oldum.İnternetten kontrol ettiğimde taahhüt sonu 27.03 2013 gözüküyordu.Ayın 28 in telekoma gidip 9 ay taahütsüz netlimitsiz paketine abone oldum.işlem sırasında taahütümün bitiğini onaylattım ama şimdi 125 lirası ceza olmak üzere 177 liralık fatura geldi.Ttnet arayıp şikayet kaydı oluşturdum.Ardında internette eski taahhütüme ait bilgileri aradım ama bulamadım bakalım sonu nereye varacak.Konuyu açmamın sebebi sizde benim gibi taahüt bitimin hemen ardından başka pakete geçmeyin en az 2 gün bekleyin.Ttnet yollucak kaz arıyor haberiniz olsun.Gelişmeleri buradan paylışıcağım

• Hemen konuyu BTK'ya danışıp aydınlatılmasını talep edin. Kendinizi yormayın. BTK olaya el atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hemen konuyu BTK'ya danışıp aydınlatılmasını talep edin. Kendinizi yormayın. BTK olaya el atsın.

BTK da da şikayet kaydı oluşturdum.Bakalım sonuçları bekliyeceğim.
  • biraz önce telekomdan arayıp ceza bedelini ödemeyin hata yapmış dediler.
    ceza bedeli faturdan düşülmüş sorun çözüldü
    yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obiwan165 -- 14 Mayıs 2013; 11:31:30 >
  • Geçmiş olsun böyle böyle zengin oluyorlar inanın o parayı vardır bir bildikleri diyip ödeyen binlerce kişi var.
  • Duruma itiraz ettiyseniz faturanız sanırım 20 gün içerisinde düzeltilir.Bana da taahhüt devam ettiğini varsayıp tarife değiştirdiğimde fazla faturalandırma olmuştu.Şikayette bulunup 20 gün sonra fatura düzeltildi.O dönem içerisinde de faturayı ödemedim.Düzeltildikten sonra normal tarifeye uygun olarak ödedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.