Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TTnet online işlem merkezine girilmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
10.893
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TTnet online işlem merkezine girilmiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    765 Mesaj
    2 gündür TTnet online işlem merkezine giremiyorum giriş yap a basıyorum herhangi bir tepki olmuyor AppStore yada playstore tıkladığımda uygulama çıkmıyor iki platformda da . Genel bir güncelleme falan mı var? Sizde durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1051 Mesaj
    Bende de aynı sorun var. Kullanıcı bilgilerim doğru olunca da kullanıcı bilgileri eksik deyip hiç bir işlem yapılmıyordu. şimdi her türlü girmiyor
    |
    |
    white_predator

Hocam ben yeni abone oldum. Bayağı bir uğraştım giremedim. Müşteri hizmetleride yardımcı olamadı. Bugün tekrar aradım, çıkan arkadaş genel sorun var. Ne zaman düzeleceği belli değil, ilerleyen saat veya günlerde tekrar deneyin dedi.
    |
    |
    Amd Ryzen 5 3600 / Noctua Nh-D15S / Gigabyte X570 Aorus Elite / 32 Gb ddr4 3200mhz (16Gbx2) / Msi Gtx 1070 Armor / Adata Xpg Sx8200pro 512GB NVMe SSD - Adata Xpg Sx6000pro 1TB NVMe SSD - Toshiba 3TB HDD/ Corsair 400R Kasa / 750 Watt High Power Astro Lite PSU / Philips 247E3 Lcd Monitor
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj
    Eyvallah teşekkürler

|
    |
    Üstelik önceki internet online işlemlere giriş adresini güncellemişler, "telefon numaran kullanıcı adın olsun" gibisinden bir ekran geliyordu; değiştirsen de değiştirmesen de o ekranda kalıyordu.
    Şu an sorun yok; Türk Telekom İnternet Online İşlemler merkezine şuradan giriş yapabilirsiniz. Linkin açık hali ise şu şekilde:
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/

Tamam orası bizde de açılıyor ama hala giriş yap a tıklayınca bir şey olmuyor pasif sanki giriş yap kısmı.

|
    |
    kilicbaligi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Az önce tekrar denedim, sorun yok.

Tarayıcı geçmişini temizleyerek tekrar dener misin. Ben İnternet Explorer kullanıyorum.

Gerekli alanları doldurduktan sonra Enter'a basmayın Giriş Yap'a tıklayın.

|
    |
    Averell Dalton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hem telden hem pc den denedim olmuyor giriş yapa basınca bir tepkime olmuyor bende bir hata var o zaman.

|
    |

Tepki vermiyor olması garip, giriş yap kısmı tıklanabilir bir bağlantı gibi görünmeyebilir. Bunu anlamak için:
    Tarayıcı geçmişini mutlaka temizle; modemi resetle ve bilgisayarı baştan başlat; farklı bir tarayıcı ile de deneyebilirsin: chrome, opera vs. olabilir.

Daha da olmuyorsa, Türk Telekom kaynaklıdır diye düşünüyorum. Çünkü sitede genel bir sıkıntı var, abonelik evrakları, sözleşmeler, işlem geçmişi, taahhütler vb. gibi bilgilere de şu an erişim yok, "Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." uyarısı ekrana geliyor.

Ekleme:
    Türk Telekom'un App Store ve Google Play Store uygulamalarını kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilicbaligi -- 20 Mart 2018; 17:23:37 >
    |
    |
    Averell Dalton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    white_predator

Dünden beri online işlem merkezine giremiyorum, sistemsel bir hata var sonra deneyin diyor. Sizlerde durum nedir?
    Amd Ryzen 5 3600 / Noctua Nh-D15S / Gigabyte X570 Aorus Elite / 32 Gb ddr4 3200mhz (16Gbx2) / Msi Gtx 1070 Armor / Adata Xpg Sx8200pro 512GB NVMe SSD - Adata Xpg Sx6000pro 1TB NVMe SSD - Toshiba 3TB HDD/ Corsair 400R Kasa / 750 Watt High Power Astro Lite PSU / Philips 247E3 Lcd Monitor
  • Çavuş
    67 Mesaj

Selamlar;
    şimdilik onlineislemmerkezi'ne girişte bir sorun yok.
    |
    |
    white_predator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    white_predator

Cevap için teşekkürler, benim hesapta sorun varmış. İşi bilen bir müşteri temsilcisi olayı çözdü. 15 gündür bir hesabımı adam gibi oluşturamamışlardı. Ne olduğunu izah etmeme rağmen sadece şifre sıfırlaması yapıyorlardı.
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj

Evet bazen çözüm getirmeyen acemice yönlendirmelerde bulunabiliyorlar; geçmiş olsun.
    |
    |
    white_predator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    white_predator

Teşekkür ederim. Diyorumki hesabım misafir hesap olarak görünüyor, cevap öyle birşey yok. En son yarım saat uğraştık, beklerken telefon kapandı. Bir baktım online işlem merkezine hiç giremiyorum ve hızım düşürülmüş. Bugün telefona çıkan arkadaşa derdimi anlattım, dinledi tamam ben hallediyorum dedi ve sağolsun bütün sorunları çözdü. Artık hem telefondan hem pcden sorunsuz online işlemlere girebiliyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Tamam orası bizde de açılıyor ama hala giriş yap a tıklayınca bir şey olmuyor pasif sanki giriş yap kısmı.
    Durum bende de aynı sizde çözüldü mü?

Tarayıcı geçmişini çerezleri formları kökten temizledim düzelmişti 2 gün önce yine aynısı oldu girmedi tekrardan tarayıcıyı temizledim oldu.

|
    |
    donanıMüdavim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Tarayıcı geçmişini çerezleri formları kökten temizledim düzelmişti 2 gün önce yine aynısı oldu girmedi tekrardan tarayıcıyı temizledim oldu.
    Nasıl temizliyorsunuz? Safaride sadece geçmişi silme var bildiğim kadarıyla.

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

Nasıl temizliyorsunuz? Safaride sadece geçmişi silme var bildiğim kadarıyla.

Alıntıları Göster
    Tüm zamanların geçmişi form doldurma vs.
    |
    |
    An itibariyle bu sorun var. Telekom'un ve TTNET'in Online İşlemleri çalışmıyor. Şifre/Parola doğru girildiği halde. Gece vakti ne haltlar yiyorlar Allah bilir yine.
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

An itibariyle bu sorun var. Telekom'un ve TTNET'in Online İşlemleri çalışmıyor. Şifre/Parola doğru girildiği halde. Gece vakti ne haltlar yiyorlar Allah bilir yine.
    1 aydir bende giremiyorum yaa

Bilgilerinizi guncelleyin falan diyor malak site

|
    |

PSN:ERTANTR
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.