Şimdi Ara

Ttnet'in yaptığı rezalet iş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kısa süre önce başka eve taşındım dolayısı ile internetimi nakil yaptırdım.
    Teknik ekip geldi binanın altyapısının fiber olduğunu söyledi altını çiziyorum Fiber.
    Neyse 2 tane modem takıldı sonrasında 24 saat daha bekledim ve sms geldi nakil işlemi tamam diye
    Eve geldim interneti bir bağlandım siteleri açmak işkence aşırı yavaş
    mesela şuan bu konuyu açmak için siteye giriş yaptığımda bağlanmadı telefonu bağlayıp modem gibi onunla girdim
    Ayın 13 beri 40 kere müşteri hizmetlerini arayım 2 bas 3 baş işkencesini çektikten sonra başlandığım müşteri temsilcileri
    papağan gibi ezberledikleri şeyleri bana anlatıyor durumu sabırla anlatıyorum başlantınızda problem yok diyorlar

Ben yıllardır ttnet müşterisiyim heralde keyfimden aramıyorum sizi 100kb dil dosyasını ftp üzerinden yüklemiyor veya sosyal medyada resim yuklemıyor

modem ve makinalarım arasında engel yok 1 mt yanımdalar ayrıca diğer cihazlarlada bağlanamıyorum yanı tek cihazda da sorun yok ama adamlar 11 gün oldu 1 tane eleman gönderip baktırmıyor tek gelen gunde 1 sms arızanız incelenıyor
    hiç aslı astarı yok yalan dolan

koskoca ttnet 11 günde bir sorunu çözemiyorsa çözmesin

Bunun başka çözümü yokmudur kimi neyi aramam gerekıyorsa ararım internetle iş yapan biriyim yaptırmam şart

yoksa salı aboneliği iptal ettirip 1 kuruşta cayma vermeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filmexpresi -- 24 Ağustos 2018; 22:6:23 >

• cayma bedelini söke söke alırlar bayram tatili olduğu için hiçbir ekip çalışmıyor kimsenin gelmemesi normal
  • Twitterdan Paul Doany e pm stin . Mh ile ugrasmayin kanserler ariza kaydidahi acmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Twitterdan Paul Doany e pm stin . Mh ile ugrasmayin kanserler ariza kaydidahi acmiyorlar.
    Ozaman müşteri temsilcisi desinki bayramdan dolayı çalışan ekip yok desin kadın bana diyoki modem ve bilgisayarınızı açık tutup bekleyin sizi birazdan ararlar diyo

• Bu sosyal medya birkac gun once oyleydi bende de. Fotograf cercevesi yenileniyor ama icindeki foto yuklenmiyordu. Sonra duzeldi.

• Ben aradığım da ertesi gün geliyor ttnet ekipleri yalan yok. Yerden yere değişiyor heralde hizmet kaliteleri.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.