Şimdi Ara

ttnet fiber ve cisco x2000 modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ttnet fiber aldım, acaba bunların verdiği modem dışında, kendi modemim olan linksys x2000 modelini kullanabilirmiyim? bir bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sno -- 3 Haziran 2014; 17:05:35 >

• zyxel VMG 3312 veya Airties 5650 modelini öneririm .
    Hiçbir sıkıntı yaşamak istemiyorsan bu cihazları kullanmanı öneririm.
    Airties'te BitTorrent özelliğide var .

İyi günler.
  • İnternet daireye nasıl giriyor? Telefon kablosu mu yoksa cat mi?

Eğer cat kablo ile geliyorsa başka bir forumda bir şekilde TTnet Fiber İnternet ile farklı bir router kullanılamadığından (mac id değiştirseniz de) bahsedildiğini hatırlıyorum.
  • @efegoc
    cihaz önerileri için sağol

@baden
    internet için salonda, sigara paketinden biraz daha büyük boyda bir kutu bulunuyor telekoma ait. dairelerin içine kadar fiber optik kablo geliyormuş telekom görevlisi öyle dedi modem kurulumunu yaparken. o kutunun altına bir başka modem tarzı bir cihaz koydu. 2sini fiber optik kabloyla bağladı.
    sonra bir de tiglin marka wireless özellikli başka bir modem koydu. onunla da 2. cihazı lan kablosu ile bağladı.

teknik servis elemanına sorduğumda başka modem kuramassınız, seri numaraları ile özdeşleştiriliyor hat dedi, aynı marka model başka cihaz bile taksan olmaz dedi, bu seri numarası olcak illa dedi. ama başka bir modemi router olarak bağlayabilirsin dedi.

şimdi benim elimdeki linksys x2000 modemi tanıtmayı düşünüyorum router olarak ama acaba access point olarak da kullanabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sno

@efegoc
    cihaz önerileri için sağol

@baden
    internet için salonda, sigara paketinden biraz daha büyük boyda bir kutu bulunuyor telekoma ait. dairelerin içine kadar fiber optik kablo geliyormuş telekom görevlisi öyle dedi modem kurulumunu yaparken. o kutunun altına bir başka modem tarzı bir cihaz koydu. 2sini fiber optik kabloyla bağladı.
    sonra bir de tiglin marka wireless özellikli başka bir modem koydu. onunla da 2. cihazı lan kablosu ile bağladı.

teknik servis elemanına sorduğumda başka modem kuramassınız, seri numaraları ile özdeşleştiriliyor hat dedi, aynı marka model başka cihaz bile taksan olmaz dedi, bu seri numarası olcak illa dedi. ama başka bir modemi router olarak bağlayabilirsin dedi.

şimdi benim elimdeki linksys x2000 modemi tanıtmayı düşünüyorum router olarak ama acaba access point olarak da kullanabilirmiyim.

Acces pointte olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• access point olmuyomuş. wireless olarak yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.