Yüzbaşı
15 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
En sevdiğim 2 videosunu attım buraya. baya komik bir çift harbiden.

İnternette araştırdığımda yabancı kaynaklarda karşıt görüşler var bir de buraya sorayım dedim.

Öncelikle sistemim şu;
İ7 2600
Evga GTX 1060 ftw+
16 gb ram
3 monitor (biri 2k, diğerleri 1080)

Şimdi sorum şu, 3 monitör kullanip, ama sadece bir monitör üzerinde oyun oynarken (diğerlerinde de, discord Steam obs filan acik) fps'im düşer mi?

Yabancı Forumlarda etkilemez diyen de var etkiler diyen de var.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Bilgisayarımda bazı yerlerde fontlar çok ince ve küçük görünüyor. okumakta zorlanıyorum. 1 hafta önce böyle bir problem yoktu, bilgisayarımı bir başkası kullandı ve bu sorun ortaya çıktı. kullanan kişi de bu tarz bir şey yaptığının bilincinde değil.

1 haftadır ne denediysem olmadı.

eklediğim resimde görebilirsiniz. mesela her hangi bir dosyaya sağ tıkladığımda gayet normal, ama özelliklere girdiğimde fontlar çok ince.
yada donanimhaber sitesinde normalken, google da arama yaptığımda incecik çıkıyor yine.

problemi nasıl düzelteceğimi bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
ttnet fiber aldım, acaba bunların verdiği modem dışında, kendi modemim olan linksys x2000 modelini kullanabilirmiyim? bir bilgisi olan var mı?
arkadaşlar elimde 2 adet dvi monitör ve 1 adet hdmi projeksiyon var.. bunlar 3ünü msi 6950 ekran kartıma bağlayıp, masaüstünü 3ünün üzerine genişletmek istiyorum.

2. bir ekran kartı almadan böyle birşey mümkün değil mi? yada mümkünse nasıldır, bir bilen yardımcı olursa çok sevinirim..

amd eyefinity programını demeyin, ben 3 monitörde tek görüntü almak istemiyorum. masaüstünü genişletmek istiyorum.

2den fazla dijital görüntü vermez ekran kartı diye, bir tane monitörü dvi to vga dönüştürücü aparatla vga olarak bağladım monitöre ama sonuç yine aynı.. hiç bir şekilde 3. monitöre görüntü vermiyor, izin vermiyor..

yardımlarınızı bekliyorum..

ekran kartımın girişleri de bu şekilde:
Arkadaşlar blackberry cihazımda turkcell'in 3g li paketlerinden birini kullanıyorum. gayet sorunsuz. ve ben bu interneti laptopımda da kullanmak istiyorum. ama bir türlü beceremedim. googledan aratınca da bi sürü sitede aynı tekniği anlatıyor, ama altındaki yorumlara bakınca kimsede çalışmamış adam gibi..

bu işin nasıl yapıldığını bilen varsa anlatırsa çok sevinirim.. bu arada windows 7 kullanıyorum..
arkadaşlar iphone 4 ü internet bağlantısı olan bir bilgisayara bağladığımızda, telefona internet bağlantısı alamıyormuyuz?? araştırdığımda hep iphonedaki bağlantıyı tethring yöntemiyle bilgisayara aktarma anlatılmış.. ama tersini bulamadım bir türlü.. bilen varsa yardım ederse sevnirim..
Arkadaşlar çift monitörü destekleyen oyun olarak neler var??
benim bir tek bildiğim flight simulator var.. başka bildiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim..
arkadaşlar elimde şuan 2 adet 23" monitoru tek bilgisayara bağladım.. ve kullanıyorum gayet normal.. ancak 2 ekranda birleşik bir şekilde bir video izlemek istiyorum ama olmuyor.. herangi bir player'da izlerken tam ekran yap dediğimde sadece 1 ekranda tam ekran yapıyor.. kendi elimle video penceresini büyüttüğümde 2 ekrana yayarak bu seferde bir ekranda görüntü olmuyor.. garip garip çizgiler meydana geliyor.. acaba varmıdır bu işin bi çözümü?

oyunu sorunsuz bir şekilde oynuyordum.. 5+1 hoparler setimle.. sonra creative x fi titanium ses kartını aldım ve taktım.. şimdi oyuna girdiğimde hiç ses gelmiyor.. diğer oyunlarda bi problem yok ama moh da yok.. problem ne olabilir acaba??
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 870
İkinci El Bölümü Mesajları: 182
Konularının görüntülenme sayısı: 83.121 (Bu ay: 279)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.