Şimdi Ara

TTNET Fiber mi, Superonline Fiber mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
5
Favori
52.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KnoXviLLe87

Hocam merhaba;

Bu superonline yalın internelrde atlık sabir bir telefon ücreti ödüyormusun ? Şuan ttnet kullanıyorum telefon + 16mbit 75gb akk lı pakete 70 tl ödüyorum.Sizi bana tavsiye edebileceğiniz paket nedir acaba ? Telefon da içerisinde olacak şekilde toplam tutar

Sabit ucret yok, ekstra ucret yok dememdeki kasit bu. tarife ne kadarsa o kadar fatura geliyor. Ben sadece internet aldim, ama telefon ve internet tasimasinda fiyat soyleydi,

25 Mbps+Superonline Telefon : 49₺
    50 Mbps+Superonline Telefon : 69₺

Ikiside 24 ay sabit ucret dediler, ama ben sadece internet aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline derim elbette, ttnet'i öneren veya memnun olan bir insan evladı görmedim, duymadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @fds14 superonline'ı tercih ettim

Bu arada tablet için ne arayan var ne soran, başlar başlamaz yalan dolan olacak ve pazartesiye kadar sonuçlanmazsa, o gün iptal ettireceğim
  • hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiber yoksa döşemiyolar mı ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica35

Hocam öncelikle iyi günler diliyorum. Benim çoğu arkadaşım superonline fiber internet kullanıyor ve çokta memnunlar hatta AKK (Adil Kullanım Kotası) kalktı diyorlar yani bende bugün sizin açtığınız gibi bir konu açacaktım eğer AKK superonline da kalktıysa direk superonline a geçin derim

AKK kalkmadı ayın 3 ünde hızım düştü birde eskiden hiç düşünülmezdi bile hem hız hem fiyat olarak ttnet ile superonline arasında çok bariz fark vardı. Şimdi ise fiyat arttı yine düdüklenen vatandaş olmaya devam ediyor.
  • ARKADAŞLAR ÜŞENMEDEN UZUN UZUN YAZACAGIM İNSANLARA DERS OLSUN DİYE.!!!! İZMİRDE2 YILDA 2 BÜYÜK TERBİYESİZLİK.!!

2 Yıl oldu olmadı eski oturdugum yere fiber internet süperonline geldi, kapıyada cocuklar ok gelin baglayın dedim. denemesi bedava 1 ay kampanyasıydı.! eve geldi bagladılar bır baktım 50 mb ama 10 mb olması lazım hemen uyandım ve musterı hızmetlerını aradım bana demezmi siz 50 mb 24 kampanya ya dahılsınız dıye ya arkadas ben denemesi bedavadayım.! nasıl olur. modemi dakıkasında soktum ve onur dogan bilişime gittim bıraz tantanadan sonra soyle duzeltelım boyle duzeltelım yok hayır dedım. verdım modemı ve ucret odemem camı pencereyı gece kırarım dedım.

ve aynen oyle oldu emaıl attılar kampanya cayma bedelini odedıler ve 30 kuruş fatura çıkmıştı.. hatalarını ıyı bır şekilde kapatmışlardı.

AMA KABUS BİTMEDİ.

ttnet tahhütüm bitti ve başka bir eve taşındım hatta evlendim vs vs...

kapıya geldiler fiber 3 lük kampanyası var vs inatla dedimki ben TTNET ALO luyum. tahhütün yoksa problem yok dediler ve bende nerden bileyim ttnet loluysam problem olacagını.!!!

e geldiler, modemi taktılar, ınternet geldı süper telefon yok , ayrıca fiber 3 lük paketi turkcel sınema paketi de yok iyice suphelendım belkıde en bastan biliyorlardı çünki türkcelll sinema paketi zarfınıda vermediler.!

vel hasıl müşteri hizmteleri bız bir sey yapamayız bayı ıle konusum diyerek ne kadar basiretsiz olduklarını gösterıyorlar.

arkadaş 3-5 tl sinde degilim. akıllı ve sağlam iş yapın bu kaçıncı.. birde sözde şu dönemde sitelere vs elit yerlerde hizmet veriyorlar birde mahalli alana inseler milleti nasıl keriz yerine koyacaklar.!

yarın gidip yine daha 1 hafta olmamış hizmeti kapatacağım. cezasınıda cocuk mu oder bayı mı oder. ne yaparım bılemıyorum. en kotu ben oderım ama üstüne para verseler daha fıber helekı superonline istemem...

aman arkadaşlar bir kere oldu şans dedim. 2 de çok araştırdım çok sordum ve yıne benım başıma geldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

ARKADAŞLAR ÜŞENMEDEN UZUN UZUN YAZACAGIM İNSANLARA DERS OLSUN DİYE.!!!! İZMİRDE2 YILDA 2 BÜYÜK TERBİYESİZLİK.!!

2 Yıl oldu olmadı eski oturdugum yere fiber internet süperonline geldi, kapıyada cocuklar ok gelin baglayın dedim. denemesi bedava 1 ay kampanyasıydı.! eve geldi bagladılar bır baktım 50 mb ama 10 mb olması lazım hemen uyandım ve musterı hızmetlerını aradım bana demezmi siz 50 mb 24 kampanya ya dahılsınız dıye ya arkadas ben denemesi bedavadayım.! nasıl olur. modemi dakıkasında soktum ve onur dogan bilişime gittim bıraz tantanadan sonra soyle duzeltelım boyle duzeltelım yok hayır dedım. verdım modemı ve ucret odemem camı pencereyı gece kırarım dedım.

ve aynen oyle oldu emaıl attılar kampanya cayma bedelini odedıler ve 30 kuruş fatura çıkmıştı.. hatalarını ıyı bır şekilde kapatmışlardı.

AMA KABUS BİTMEDİ.

ttnet tahhütüm bitti ve başka bir eve taşındım hatta evlendim vs vs...

kapıya geldiler fiber 3 lük kampanyası var vs inatla dedimki ben TTNET ALO luyum. tahhütün yoksa problem yok dediler ve bende nerden bileyim ttnet loluysam problem olacagını.!!!

e geldiler, modemi taktılar, ınternet geldı süper telefon yok , ayrıca fiber 3 lük paketi turkcel sınema paketi de yok iyice suphelendım belkıde en bastan biliyorlardı çünki türkcelll sinema paketi zarfınıda vermediler.!

vel hasıl müşteri hizmteleri bız bir sey yapamayız bayı ıle konusum diyerek ne kadar basiretsiz olduklarını gösterıyorlar.

arkadaş 3-5 tl sinde degilim. akıllı ve sağlam iş yapın bu kaçıncı.. birde sözde şu dönemde sitelere vs elit yerlerde hizmet veriyorlar birde mahalli alana inseler milleti nasıl keriz yerine koyacaklar.!

yarın gidip yine daha 1 hafta olmamış hizmeti kapatacağım. cezasınıda cocuk mu oder bayı mı oder. ne yaparım bılemıyorum. en kotu ben oderım ama üstüne para verseler daha fıber helekı superonline istemem...

aman arkadaşlar bir kere oldu şans dedim. 2 de çok araştırdım çok sordum ve yıne benım başıma geldı.

Geçmiş olsun. Bu şirketleri anlamak zor zaten. Herkese aynı şekilde hizmet vermiyorlar, daha doğrusu çalışanlar aynı şeyi konuşmuyorlar. Superonline'a geçtim ama daha eve taşınmadım, bakalım tam kullanmaya başlayınca neler olacak. Turktelekom'da alt katta olmaz diyorlar, üst kata çıkıyorsun hallediyorlar. Garip bir çalışan kitlesi var bu firmaların :) SUperonline'ıda önce sitenin bağlı olduğu bölgedeki personel aradı verelim diye, sonra bağlatıcam dedim peki dedi. Numarasını kaybettim, internetten başvurdum, sonra aradı iptal edin benden alın. Ama randevu falan almıştım artık, bide uğraşamam dedim. Çünkü aynı şekilde Dsmart için iptal ve danışman ile satış yaptım adıma 2 fatura çıkarttılar, iptal edene kadar canım çıktı ve hala ismimin altında 2 hesap var. Neyse geçen bir daha arıyor, martta bağlatıcam dediniz diye. Kafalar uçmuş bunların galiba :)

• Online oyun oynayacaklar SOL Fiber'den uzak dursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

Online oyun oynayacaklar SOL Fiber'den uzak dursun

Kullandikca goruyorum eksiklerini ve katiliyorum. Ttnet ile ps4 battlefield 4'de cosarken superonline ile kaplamalar bile gec yukleniyor. Birde ttnet ile daha iyi ve dolu serverlara baglaniyordu simdi superonline ile baglandigi serverlar cok bos, anlamadim sorun nerede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

Online oyun oynayacaklar SOL Fiber'den uzak dursun

Kullandikca goruyorum eksiklerini ve katiliyorum. Ttnet ile ps4 battlefield 4'de cosarken superonline ile kaplamalar bile gec yukleniyor. Birde ttnet ile daha iyi ve dolu serverlara baglaniyordu simdi superonline ile baglandigi serverlar cok bos, anlamadim sorun nerede.

Bugün ttnet'i tamamen iptal ettirdim ve ettirirken içim cız etti nerdeyse. Superonline'a 2 sene taahhüt yaptırmamış olsam, 1 haftalık kullanım sonrası anında iptal ettirirdim bunu ama en az 2 sene katlanmak zorundayım artık. 2 sene boyunca özellikle EA oyunlarında hep sıkıntı olacak.

İşin kötü yanı, bunu müşteri hizmetlerine anlatamıyorsun. Adamlar ısrarla yurt için ping testi yaptırıyor hala

• torrent gibi paylaşım programlarında da hızda sıkıntı yaşandığını okudum superonline için.
  • Malesef oyle, 50 mbps hiz ile torrent'den 9,2 kb cekiyorum. Internetteki konulardan baktim, ayarlari falan yaptim ama olmadi. Sadece 1 bilgisayarda 2.1 mb indiriyor, digerleri 9,1 kb maksimum.

• ttnet in verdiği fiber gibi değil. yine bakır kablo ile birşeyler yapıyorlar ve hız iyi değil. superonline ya fiber yada cat6 ile internet veriyor yani daha gerçek bir hıza ulaşabiliyorsun. iş yerimde ttnet evimde superonline kullanıyorum. superonline fiber çok daha iyi çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seomatik

ttnet in verdiği fiber gibi değil. yine bakır kablo ile birşeyler yapıyorlar ve hız iyi değil. superonline ya fiber yada cat6 ile internet veriyor yani daha gerçek bir hıza ulaşabiliyorsun. iş yerimde ttnet evimde superonline kullanıyorum. superonline fiber çok daha iyi çalışıyor.

Fiziksel olarak altyapi oyle ama superonline ping degeri online oyun icin yuksek, web sorf icin iyi bir hizi var ama torrent ve online oyunculuga gelince superonline sorunlu. Sozlesme yapmasam iptal ederdim.

• valla 9 senelik ttnet kullanıcısıyım öyle çok aman aman bi problem görmedim açıkçası...ha arada kopmalar olmadı değil ama o kopmalar her sağlayıcıda var...ve ilginç onlar göze batmazken neden ttnet hep kurban seçilir anlamış değilim!!??
  • bende yeni superonnline a geçtim çok pişmanım torrent hızı çok düşük ama eğer torrent kullanmıyorsanız ttnetten 3-4 kat daha hızlıymış hissini veriyor
  • Kafalarına göre video sitelerinin de ip lerini yasaklamak gibi bir huyu var Süperofline şirketinin.
    Torrent yok video yok hızı ne edeceksiniz?
  • Bende 10 mbit Superonline fiber kullanıcısıyım torrent youtube gibi yerlerde hiç bir sorun yok gayet iyi ama ping konusunda çok kötü malesef.Yurt içindeki herhangi bir oyun serverine girdiğimde herkesin pingi 20-30 arası değişirken benim pingim 60-70 civarı geziyor bütün serverlerde böyle.Yurt dışı serverlerinin durumunu söylememe gerek bile yok zaten durumu tahmin edebiliyorsunuzdur
  • Merhaba hocam, bende SOL fibere geçmeyi düşünüyorum gece kuşu kampanyası 50mbps 100gb akk ve gece 12 den sabah 6 ya kadar olan indirmeler akk ya yazılmıyor, ping sorunu varmı gerçekten veya düzeldimi ? şuan 8megabit internetim var 300kb/sn yi geçemiyorum 50megabite geçince rahatlarım diye düşünüyorum ama çok oyun oynayan biriyim ping sorunu çekermiyim ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.