Şimdi Ara

TTNET FaturaNET Kampanyası 16 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütle 30 TL. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
5.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel bir kampanyaya denk gelsek de sınırsıza geçsek iyi olurdu. tt inat kapattırdım neti 2-3 yıldır kamu vınn kullanıyorum.
  • Bir an sınırsız olduğunu düşünüp, hayret bu kadar insan niye sıcak diye işaretlememiş diyordum ki, ttnet'ten bekleneceği gibi Yoktan bir kampanya olmuş.
  • Birden sevindim, nerdeyse var olan taahüdün bitmesine birkaç ay kala ikinci internet hattını bağlatacaktım ki 16 GB sınırını gördüm. Bu arap telekom bizi ne zannediyor, çöl bedevisi miyiz biz. Bu devirde 16 GB ile ne yapılır. Yaptığınız kampanya taş olsun kafanıza değil kasanıza yağsın. Tez zamanda batmanız dileğiyle...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    yaw he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

FaturaNET Kampanyası

Faturasını aşmayan fiyatı şaşmayan internet!

24 ay taahhütle, hem indirimli fiyata hem de sabit fiyat garantisi ile internet sahibi olun! Üstelik modeminiz ücretsiz!

Kampanyadan, 15 Ekim 2014 tarihine kadar başvuran yeni bireysel müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilir.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Faturanet-kampanyasi.aspx

Kampanya kapsamında Akıllı Kota ULTRANET16 paketi müşterilerimize sunulmaktadır. Veri kullanımı 16 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak durdurulacaktır. Bu durumda ek kota satın alınması mümkün olabilecektir.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabloneti olan kablonete geçsin, ttnetten olabildiğince uzak kalın. 16GB kotalı internet hiç de sıcak fırsat falan değil.
  • 16 GB yetmeyecekler icin okula donus kampanyasi var. Buda sadece yeni musteriler icin.
    Ilk iki ay ucretsiz, bolgesinde hipernet hizmeti olanlar degerlendirebilir ( 24 Mbit 75GB kota )

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Okula-Donus-Kampanyasi.aspx
  • Hypnotica kullanıcısına yanıt
    süperonline,kablonet,türknet,doping denen bir kurumlardan haberin yok sanırım senin , ayrıca hiç kimseye gerizekalı deme hakkında yok
  • Bağlantı ücreti 12x3 TL

Sanırım SABİT TELEFON HATTI olan aboneler faydalanıyor

125 TL lik modemi merak ettim. TP LİNK in 4 port 150n destekli ve antensiz olanı ise hemen satılabilir KAR amaçlı.

Film seyretmeyenler için 16 GB 30 günü çıkartır gibi , aslında Ekim 2014 ' e kadar zaman var. Test edip ihtiyacı olan alabilir.

Türkcell süper online 49 TL kullanma şansınız yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 liralık internet ancak bu kadar olur beyler, şimdi dağılabilirsiniz
  • Dünya üzerinde bu kadar itibarsız bir firma var mıdır bu kadar yıldır duran arkasında devlet yani bizim vergilerimiz olmasa çoktan çökmüştü

Sözde özelleşmiş Tekel devlet firması o kadar devlet firması ki hiçbirşey umurlarında değil

artık internet insanların eli kolu oldu biz halen GB hesabı yalın ADSL hesabı yapıyoruz

tamam 30 liraya normal diyelim hadi buna razı olalım YALIN ADSL dersin tamamdır...

yok bağlantı yok modem ücreti diye sırf kafa karıştırmak için ucuz numaralar yapmazsın

umarım bizde birgün medeniyetten nasibini almış bir devlet ve özel sektörle muhattap oluruz
  • 50 gb akk 16 mbit e geçtim yeni 44 tl beyler 24 ay ilk ay 4 liramı 5 liramı ne damga parası mı ne varmış tek internet taahütü biten düşünebilir
  • TTNET in hangi kampanyası avantajlı bu aralar.
  • Kısaca 16 gb lık paketi 30 tl ye satıyor.yersen ::)
  • Bir zamanlar vodafone 15gb akk'li sinirsiz interneti 40 liraya veriyordu, sanirim şuan 45lira.
    30 liraya ise aveanın 15gb akk'li sinirsiz interneti var
    Alternatif arayanlara duyurulur.

4g gelince umarım fiyatlar daha uygun,akk'lar daha bol olur.

• TTNET taahütüm bitti.Superonline a geçim dedim.Aradım,baktılar sizde altyapı var hemen kuralım.Ok dedim.Sabit hattı da kendi sistemlerine geçirip sabit ücret almayacaklardı.100 dk da ücretsiz konuşma.Süpermiş dedim.1-2 saate aradılar gelip kuracaz diye.Ben de telekom puanlarım boşa gitmesin diye 10500 puanı hikayeden şeylere kullandım.Geldiler biraz uğraştılar sizde altyapı yok B blokta varmış diyip gittiler Boşa puanlarımı da harcattılar Gıcık oldum süperonline a... TTNET fibere başvurdum altyapı yok dediler.Acaba dilekçe versem bağlarlar mı fiber ?
  • araplardan ne hayır geldi ki ttnet'den bekliyorsunuz, kafanız iyi heralde.
  • Bu avantajdan yararlanan varmi,memnunmusunuz millet,bende vin var 6 gb 33 tl oduyorum buna gecsem avantajli olurmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zphr

16gb la sınırlı olan şeye 50gb adil kullanım kotası koymuşlar :)

8gb kotalı paketlerde de aynı tanımlama var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.