Şimdi Ara

TTNET AKK !!! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.464
Cevap
27
Favori
693.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütün tv ler suskun.yine bu konuyu konuşursa cnntürk deki cüneyt özdemir konuşur gerisi hikaye.bol tweet atalım kendisine.bu tekellikte başka yapacağımız başka birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

Yıl olmuş 2011 kafalarıda basmıyor. Tüm sosyal paylaşım siteleri videolar ile dolu, her sayfada tonlarca flash reklamlar, gifler yüksek çözünürlüklü resimler vs vs
    Hiç bişey indirmesen bile zaten aylık 30 gb yersin sırf sörf yaparak. E tabi bunun yanında dizi, film takip ediyorsan bide HD ise

hocam seneleri karıştırnız galiba?

ben alternatif evrende yaşıyorum
  • Şuan 41-42 gb civarındayım daha 50 gb ı geçmedim, hatalı olarak 1 mbite düşürme işlemi olmamış bakalım 50 gb dan sonra anında düşecek mi heyecanla bekliyorum.

Bir süre daha bunların internetine mecburum sonra sanmıyorum duracağımı.
  • Şimdi herkesin düşmeye başladımı hızı ? Düşmeyen varmı kotayı geçip?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Şuan 41-42 gb civarındayım daha 50 gb ı geçmedim, hatalı olarak 1 mbite düşürme işlemi olmamış bakalım 50 gb dan sonra anında düşecek mi heyecanla bekliyorum.

Usta zammın sebebini göstercekler millete yalan dolan bunlar ben hala inanmıyorum. 2 ay akn uygulanacak bakın 50 gb yaptık ve 59 lira yaptık. Sonra akn unutturulup zamlı devam.

Şuan 102 gb tayım.
     TTNET AKK !!!
    kampanyalı 40 tl veriyorum.netlimitsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 15 Mart 2012; 18:01:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Şimdi herkesin düşmeye başladımı hızı ? Düşmeyen varmı kotayı geçip?

Benim 60GB olmuş düşmedi hız.
  • Öğlen evden çıkarken postacı TTNet ten kağıt getirdi. Açtım. Tahmin etmeniz çok kolay bana fiyatın 63,5 TL olacağını söylüyor ayrıca 25 GB AKK 50 ye çıkacakmış ve hız düşecekmiş diyor.

Adamlar posta ile haber veriyorlar

Ayrıca sabah telefonum üzerinden airtiesin yönetim kısmına girdim ve SNMP yi devre dışı bıraktım ayrıca uzaktan yönetim zaten kapalı imiş.

Şimdi bilgisayardan airties arayüzüne giriyorum fakat yönetie basınca hiçbir şey karşıma çıkmıyor. neden çıkmıyor? Şimdi telefondan girdim wlan ile telefondan ayarlar çıkıyor ama pc den çıkmıyor ...

Birde ben 24 ay taahhüt yaparken fiyat artışı yapılabileceğini söylemediler. Şimdi fiyatı arttırıyorlar. Bu yasalara aykırı değil mi? Ayrıca ben taahütü telefon üzerinden beni aradılar orada verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 15 Mart 2012; 18:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

Öğlen evden çıkarken postacı TTNet ten kağıt getirdi. Açtım. Tahmin etmeniz çok kolay bana fiyatın 63,5 TL olacağını söylüyor ayrıca 25 GB AKK 50 ye çıkacakmış ve hız düşecekmiş diyor.

Ayrıca sabah telefonum üzerinden airtiesin yönetim kısmına girdim ve SNMP yi devre dışı bıraktım ayrıca uzaktan yönetim zaten kapalı imiş.

Şimdi bilgisayardan airties arayüzüne giriyorum fakat yönetie basınca hiçbir şey karşıma çıkmıyor. neden çıkmıyor?

Birde ben 24 ay taahhüt yaparken fiyat artışı yapılabileceğini söylemediler. Şimdi fiyatı arttırıyorlar. Bu yasalara aykırı değil mi? Ayrıca ben taahütü telefon üzerinden beni aradılar orada verdim.

taahüdlüysen fiyat değişmeyecek.
  • quote:

quote:

Öğlen evden çıkarken postacı TTNet ten kağıt getirdi. Açtım. Tahmin etmeniz çok kolay bana fiyatın 63,5 TL olacağını söylüyor ayrıca 25 GB AKK 50 ye çıkacakmış ve hız düşecekmiş diyor.

Şimdi bilgisayardan airties arayüzüne giriyorum fakat yönetie basınca hiçbir şey karşıma çıkmıyor. neden çıkmıyor?

Ama kağıtta değişecek diyor

Neye göre böyle söylediğini anlamadım kaynak gösterebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Şuan 41-42 gb civarındayım daha 50 gb ı geçmedim, hatalı olarak 1 mbite düşürme işlemi olmamış bakalım 50 gb dan sonra anında düşecek mi heyecanla bekliyorum.

Usta zammın sebebini göstercekler millete yalan dolan bunlar ben hala inanmıyorum. 2 ay akn uygulanacak bakın 50 gb yaptık ve 59 lira yaptık. Sonra akn unutturulup zamlı devam.

Şuan 102 gb tayım.
     TTNET AKK !!!
    kampanyalı 40 tl veriyorum.netlimitsiz.

Uyarı ekranını gördün ama değil mi :) hazırlanmışlar bu sefer, uygulama başlayacak gibi duruyor.Yoksa evvelden olduğu gibi kısmen uygularlardı sonra bırakırlardı tekrardan ama görsel olarakta hazırlanmışlar.Tabi inşallah dediğin gibi olur hani full 8 mbite 59 tl verse adam belki içine sinerde akk lı tarifeye 59 tl uçuk kaçıyor.
  • quote:

Uyarı ekranını gördün ama değil mi :) hazırlanmışlar bu sefer, uygulama başlayacak gibi duruyor.Yoksa evvelden olduğu gibi kısmen uygularlardı sonra bırakırlardı tekrardan ama görsel olarakta hazırlanmışlar.Tabi inşallah dediğin gibi olur hani full 8 mbite 59 tl verse adam belki içine sinerde akk lı tarifeye 59 tl uçuk kaçıyor.

Adamlar hazır milleti kandırmaya. Akn heleki bu fiyatlarda ayıp. Dediğim gibi bu olay yine bir balans. Bakın 25gb geçtiniz akn uyguladık aaa 1 nisanda çok çektiniz bu ay bu yüzden 50 yaptık. ahada fiyat 59. Sonra millet 25 gb daha arttı neyse gitsin 5 tl dicek rahat edim sonra yine akn olmayacak. Bu benim tezim. Bir matematikçi olarak hipotezim budur :)
  • Şimdi ülkemizde 50 GB sanal bir alanın fiyatı 50 TL
    1 GB = 1 TL
    1 GB = 1 Ekmek parası

Benzinle kapışıyor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 15 Mart 2012; 18:12:13 >
  • quote:

quote:

quote:

Ben öylesine bir taahhütname örneğine baktım ttnet sitesinde ilk başta dediği şu indirimli süre bittikten sonra yürürlükteki fiyattan devam eder.Fiyatta ttnetin değişme hakkı saklıdır diyor.

Kısacası taahhütnameye bağlı ama adamların içeriğine göre indirimli süre bittiyse ödeyeceğiniz tutar yürürlükteki tarifenizin tutarı neyse o oluyor.

quote:

quote:

Adamlar hazır milleti kandırmaya. Akn heleki bu fiyatlarda ayıp. Dediğim gibi bu olay yine bir balans. Bakın 25gb geçtiniz akn uyguladık aaa 1 nisanda çok çektiniz bu ay bu yüzden 50 yaptık. ahada fiyat 59. Sonra millet 25 gb daha arttı neyse gitsin 5 tl dicek rahat edim sonra yine akn olmayacak. Bu benim tezim. Bir matematikçi olarak hipotezim budur :)

İnşallah diyeyim :)

quote:

Şimdi ülkemizde 50 GB sanal bir alanın fiyatı 50 TL
    1 GB = 1 TL
    1 GB = 1 Ekmek parası

Benzinle kapışıyor bence

Başka birşey olsa tepki çok büyük olurda çoğu insan internet sayesinde başka şeye para vermeden bir ton şey indirebiliyor, o açıdan bakınca verdiği 50 tl yi normal görüyor.Yoksa sadece haber sitelerine girip mail bakmak için ayda 50 tl çok para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 15 Mart 2012; 18:16:12 >
  • durmak yok sömürmeye devam.

TTNET AKK !!!

TTNET AKK !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 15 Mart 2012; 18:17:41 >
  • interneti enflasyon sepetinden çıkartınca bir kaç kişi yazmıştı dh'de yakında zam gelir diye hem zam geldi akk ile beraber
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben öylesine bir taahhütname örneğine baktım ttnet sitesinde ilk başta dediği şu indirimli süre bittikten sonra yürürlükteki fiyattan devam eder.Fiyatta ttnetin değişme hakkı saklıdır diyor.

Kısacası taahhütnameye bağlı ama adamların içeriğine göre indirimli süre bittiyse ödeyeceğiniz tutar yürürlükteki tarifenizin tutarı neyse o oluyor.

quote:

quote:

İnşallah diyeyim :)

quote:

Şimdi ülkemizde 50 GB sanal bir alanın fiyatı 50 TL
    1 GB = 1 TL
    1 GB = 1 Ekmek parası

Benzinle kapışıyor bence

Başka birşey olsa tepki çok büyük olurda çoğu insan internet sayesinde başka şeye para vermeden bir ton şey indirebiliyor, o açıdan bakınca verdiği 50 tl yi normal görüyor.Yoksa sadece haber sitelerine girip mail bakmak için ayda 50 tl çok para.

Cesin ttnet 55 yaptığında 49 lardan 55 aldı ya onu yakın aylarda iade etti karar çıktı farkın ödenmesi için hatta ocakta fatura gelmedi diyenler büyük ihtimal bu 5 tl yi verenlerdi. Kısaca taahhütluler artık etkilenmiyor misal ben indirim bitince 55 odecem 12 ay.
  • benim hızda düşmüş müşteri hizmetlerini aradım adıL kota kullanımış.isterseniz 109 tl tarife var ona geçim diyor(OHAAAA) bunlar resmen sömürüyorlar bizi. kapatacam olmazsa .
  •  TTNET AKK !!!

Arkadaşlar çoğumuzda olduğu gibi benim de hızım modem de 16283 gözükmesine rağmen download hızım 1 mb i geçmiyordu, modemi açıp kapattım 2 defa ama sonuç değişmedi, modemdeki adsl modunu değiştirip reset attıktan sonra eski hızıma kavuştum ancak bazı arkadaşların dediği gibi inşallah sonradan düşüş olmaz.Ben 1 nisandan itibaren bu şekilde devam ederse iptal ettiricem,hepimizin destek olması lazım.Şuan için tek alternatif uydunetin 10mb limitsiz ve aknsiz paketi...
  • peki arkadaşlar smile adsl dede düşüşler var mı ttnet akn uygularsa smile adsl ye geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarbaro

TTNET AKK !!!

Arkadaşlar çoğumuzda olduğu gibi benim de hızım modem de 16283 gözükmesine rağmen download hızım 1 mb i geçmiyordu, modemi açıp kapattım 2 defa ama sonuç değişmedi, modemdeki adsl modunu değiştirip reset attıktan sonra eski hızıma kavuştum ancak bazı arkadaşların dediği gibi inşallah sonradan düşüş olmaz.Ben 1 nisandan itibaren bu şekilde devam ederse iptal ettiricem,hepimizin destek olması lazım.Şuan için tek alternatif uydunetin 10mb limitsiz ve aknsiz paketi...

99tl vereceğime girmem internete daha iyi. Öyle alternatif mi olur.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.