Şimdi Ara

TTNET AKK !!! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.465
Cevap
27
Favori
693.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende problem yok Zaten olamazda. Bir yerlerde tanıdığının olması çok güzel.
  • İşin garibi benim kotam dha 9 gb ve hızım düşürülmüş.
  • Şu anda 45 gb olmuş bende de düşme yok.

TTNET AKK !!!

Ürkütücü ama, 8'den 1'e düşmek koyar insana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukcoskun -- 15 Mart 2012; 15:30:44 >
  • Ortak bir yazı hazırlayıp destek bölümüne herkes iletse belki bir faydası olur. ulan 60 küsür lira para veriyoruz. Telefon parası hariç. Hizmete bak arkadaş. AKK olmayan da yok gibi şu an. AKK olmayanda aşırı derecede tuzlu lanet olsun.. Tek alternatif superonline onunda gelesi yok çok yavaş ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostweb

quote:

Orijinalden alıntı: bps

Bende sinirliyim benimde hızım 1 mb düşmüş.Ayrıca ne soruda nede cevapta web kelimesi geçmiyor.

ama ev kelimeside geçmyior ultra zeki insan seni. ayrıca ev uydusunun kota götürdüğü nerde görülmüş ki zaten akla zekaya sığıyor mu bu da oraya yazmışsın kota götürmüyor diye. su ıslaktır demek gibi bişey bu.

Ne uydusu kardeş;tivibu'nun web paketi dışında birde ev paketi var.Ev paketine üye olursan yine internet üzerinden yayını alıyorsun.kotan gitmiyor.Sen uyduyu nerden çıkardın.
  • siteye girdim baktım resmen sömürmeye koyulmuşlar..nedir bu arkadaş.. 8mbps limitsiz hızı düşmeden 109 lira diğerleri 50gb aştığında hız düşücekmiş 1mpbs yemin ederim şaka gibi vallahi... alternatif nette yok.. her ay 109 lira vermekte insana koyar

http://www.ttnet.com.tr/web/229-1204-1-1/tur/evde_ttnet/baglanti_cesitleri/tum_baglanti_ucretleri

girin bakın kenardakileride okuyun.. allah bin belalarını versin
  • Anlaşıldı birden saldıracaklar. Sırf böyle bir şey beklediğim için sözleşme imzalamaya yanaşmamıştım. Her ay 65 lira para alıyorlar. Gözleri doysun...

Hızımda en ufak bir düşme olursa anında kapattırırım. Android telefonumdan tether yaparım,vodafone'a aylık 8 lira veriyorum sınırsız kullanıyorum. Ha onda da hız düşüyor ama olsun en azından 70 lira vermem :)
  • Tarih de çok manidar 1 nisandan itibaren ,resmen dalga geçiyolar bizle.
  • bu sınır 25gb den 50gb a yükselmedi değil mi?
    50gb diye bahsettikleri adil kullanım noktası
    bu adil kullanım kotası ile aynı şey değil
  • bende bi benimki düştü sanmıştım bu ne yaa sokacam carıklarına corablarına bunlara telekomu kiraya verenlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: netell

bu sınır 25gb den 50gb a yükselmedi değil mi?
    50gb diye bahsettikleri adil kullanım noktası
    bu adil kullanım kotası ile aynı şey değil

Adil kullanım kotası 1 nisanda 50 gb çıkacak.Noktası ile kotası aynı şey.
  • 16mbps kullanan adam 1mbps ile isyan eder.en azından mevcut hızın 4'te 1'ine düşürseler sıkıntı olmaz.
  • Nerdeyse bütün sayfaları okudum herkez ttnetten şikayetçi tek memnun olan benim herhalde normalde 8mbit netlimitsiz paketini kullanıyordum fakat 2 ay önce ttnet beni aramadan ttnet fiber paketine geçirmiş ve faturam 5tl düştü + hızımı 20mbite çıkarmış ve ıdm ile dowloand yaparken 2.410 MB /sec indiriyor bu ay 1TB yi geçik dosya indirdim en ufak hiz düşmesi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de 1mbitti modemin arayüzünde 9mbit görünüyordu modemi kapattım açtım tekrar yükseldi
  • modem açıp kapayınca eski haline dönüyor download yaparken açıp kapayın download bitene kadar hızlı indirirsiniz. öyle yapıyorum artık.
  • alternatif net tarifeleride yok 8mbps limitsiz akn olmayan 109 lira
  • 8mbt limitsiz paketi kullanıyorum,gb limiti yok fakat bugün internet hızı 1 mbt'in altına düştü. Aradım müşteri hizmetlerini arıza kaydı oluşturdular hala düzelmedi. TTnet ne yapacağını şaşırdı.
  • 8mbit limitsiz şjuan 150 gb hala 10 mbit ile indiriyorum( 8mbitl imitsiz )
  • resmen soygun yapıyorlar birkaç ay önce sınırsıza geçtim akk sorunu olmuyordu-zaten epey sorun yaşamayan olduğunu görünce geçtim- HDD dolu olduğu için bu aralar pek bir şey indirmiyorum ama yakında indirmeye başlarım o zaman akk sorunu var mı görürüm. Fakat pek çok kişinin net sayfasına uyarı geldiğine göre yakında bana da gelir

Ancak biz 55 TL'ye imza atıyoruz bi bakıyoruz 60 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellfire_1905 -- 15 Mart 2012; 16:40:30 >
  • Benimki modeme res atınca da düzelmiyor artık. O değil ben netlimitsiz falan değil 4 Mbit harbi limitsiz kullanıyorum ama sabahtan beri 1 Mbiti ancak alabiliyorum. Aradım sordum genel sorun var, yanlışlıkla herkese AKK'yi uyguladık dediler. Hayır, daha sistemi tam olarak oturtamadıysan ne diye hemen uygulamaya sokuyorsun? Arkandan atlılar kovalamıyor sonuçta, kovalıyor desen yıllardır ne halt ediyordun diye sormak lazım. Ama yok. Hiçbir şeyi beceremiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.