Şimdi Ara

TTMobil Evimde Mobil Wifi 50GB 64₺ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
10.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ama bunda taahhüt var öncekinde yoktu. taahütsüz 84 çok para 40 gbta. ev taşıyacağız nete ihtiyacım var bir kaç ay bildiğiniz 20 gb üstü makul bir tarife var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rose76

ama bunda taahhüt var öncekinde yoktu. taahütsüz 84 çok para 40 gbta. ev taşıyacağız nete ihtiyacım var bir kaç ay bildiğiniz 20 gb üstü makul bir tarife var mı?
    Hayır taahhüt hep vardı. Ben 10gb olanı kullanıyorum 1 yıl oldu. Taahhüt olmadan oyle bi fiyat olsa zaten bnde secerdim taahhütsüzü.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/avantajli-mobil-wifi-40-gb-tarifesi.aspx
    taahütsüz diyor burada bizde de aslında fiber altyapısı yok. sanırım yeni aboneliklere kapalıymış

• rose76 kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim tarife başka tarife. Sizin verdiğiniz linkteki başka. Ayrıca detaylara bakarsanız sizin verdiğiniz linkte port yok olarak dönüş alan sabit abonelik başvurusu yapanlara verilir diyor. Benim paylastıgım linkte ise boyle bi durum yok. Dileyen herkes alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 24 Mayıs 2020; 23:58:29 >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    uygulama üzerinden ödenmiyor

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 GB olanı kaldırdılar.
  • rose76 kullanıcısına yanıt
    En makulu bu. Kontörlü hat paketleride var ama pek uygun gelmeyebilir yinede Taahüt v.s. olmadığı için ben bir hattımda kullanıyorum. Şu konuyada bi göz atın isterseniz belki işinzi gören bir paket vardır.

https://forum.donanimhaber.com/ipad-pro-icin-hangi-data-hatti-paketi--143300431
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    10 gb 40 tl mantıklı gelmiyor. ben de zaten onu kullanıyordum ama çabuk bitiyor. gündüz 10 gb mantıklı ben de ikisimi birlikte kullanmak istemiştim ama tek seferde50 tl yüklediğimden olmamıştı . bir de turkcellde tl yüklemeden paket yükleniyor telekomda olmuyor ne saçma şey

• 50 GB taahhütlü paketime ek paketsiz sürekli 76 TL küsür fatura geliyor. Hiç 64 TL ödemedim henüz , sizde nasıl acaba?

• mufit kullanıcısına yanıt

Yeni hat olduğu için vergi vardır 12 ay sonra değişir Faturanı eklersen o tutarın ne olduğunu görürüz

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    TTMobil Evimde Mobil Wifi 50GB 64₺

Sadece ilk faturada 64 TL almışlar. Sonrasında 76-77 TL

• Öte yandan paket bilgilerinde Özel iletişim vergisi ve KDV dahil diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 6 Aralık 2020; 13:30:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.