Şimdi Ara

TTMobil Evimde Mobil Wifi 50GB 64₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
10.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam zamanında internet hediyesi için aldım 7.50Tl ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam wi-fi aramasını sevdim be

TTMobil Evimde Mobil Wifi 50GB 64₺

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Bu mesaj silindi.
    ne alaka yav

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Şebeke dansöz gibi olmadıkça kullanmaya gerek yok yau.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yaşadığım yerde Turkcell tim yok yenilemek için bile 26 km veya 75 km gitmek zorundayım

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon geçiyor 3G geçmek yerine buna atıyor

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    konu turk telekom mobil WiFi 50gb konusu, ona ne alaka diyorum. paycellle ne ilgisi var?

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Turkcell olsa ne fark ediyor mobil konu değil mi paycell ile turk telekom faturası ödenmiyor mu ?

• Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Temsilci yardımcı oldu sağolsun iyi biriydi. Yılbaşında tarife değişecek yeni tarofe gelecek ancak içeriği henüz yayınlanmadı ben sadece değişeceğini biliyorum dedim. Sınırsız tarife gelecek mi dedim önceden vardı şuan bişey söylemem dedi. Yeni hat cikartarak ve direk data hattı olarak taşırsaniz modemsiz alabilirsiniz dedi. Ben yılbaşını bekleyecem inşallah sınırsız tarife geri gelir.

• hib.96 kullanıcısına yanıt
    Sınırsız gelse fiyatı çok şişik olur ya 50 GB modemsiz iyi gibi ama kullanıma göre degsiir tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yavuz22xxx Y kullanıcısına yanıt
    Daha önce Jet wifi tarifesi 64 tl sınırsızdı kapattılar

• hib.96 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya iyiymiş valla o benim altyapı yok evde yine en mantıklı bu ama 64 50 GB iyi ayrıca bir arkadaş forumda yazmış kotayı asmama rağmen ek ücret ödemeden diye nasıl olduki hdjdjdj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yavuz22xxx Y kullanıcısına yanıt
    Btk ya şikayet dilekçesi yazmıştım. Bu devirde nasıl sınırsız tarife olmaz diye çalışmalarımız devam ediyor şeklinde fix cevap vermişlerdi. Turkcel sınırsız çok iyi ama 140 tl fazla. Telekom sınırsız 10mbs 80 tl yapsa koşarak alırım sadece ev alt yapısı olmayanlara özel böyle bi kampanya şart bence

• quote:

Orijinalden alıntı: hib.96

Btk ya şikayet dilekçesi yazmıştım. Bu devirde nasıl sınırsız tarife olmaz diye çalışmalarımız devam ediyor şeklinde fix cevap vermişlerdi. Turkcel sınırsız çok iyi ama 140 tl fazla. Telekom sınırsız 10mbs 80 tl yapsa koşarak alırım sadece ev alt yapısı olmayanlara özel böyle bi kampanya şart bence
    yapmazlar, seni altyapısız bırakan zaten telekom,sınırsız mobil bağlantı vermez bunlar.
  • Köyde oturuyorum ilçeye kadar hatta sürekli kopukluk oluyordu zaten sonra hatları vatanperver vatandaslar bakır kablo satmak için kesti kablolar yerlerde maalesef. Daha önce vardi bu sınırsız mobil wifi aslında çok da mantıklı benim gibi bir sürü insan vardır alt yapısi olmayan köyde Telekom beklediğimden iyi çekiyor yer yer 2mbs e düşse de 10 mbs yakin hiz alıyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.