Şimdi Ara

TTM Klan Kulubu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.569
Cevap
0
Favori
57.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okudum mesajini,...guzel

burak21242,
    Aynen katiliyorum...orada bizler olacaktik. Zaten bizler olsaydik herhalde baska kimseye sira gelmezdi

Mert,
    Amin cumlemize, sende bitir artik su Prototype'i...ne zaman baksam Prototypedasin, sonunda banada aldirtacaksin
  • Ya Bide Logo Yapmak Lazım Logosuz Klüp Mü Olur

Şöyle Bişey Yaptım Netten. Benim hoşuma Gitti Logo Deil Ama Arabaların Üstüne Yapsak Güzel Olabilir Logo Haricinde

Düz ; MOTORSPORT

TTM Klan Kulubu

180 Derece Çevirince ; TTM RACING

TTM Klan Kulubu

Yada Tam Tersi "Düz : TTM Racing >>> Ters : Motorsport" Farketmez Hangisinin Düz Yazılacağına Bağlı

Aynısının Daha Ufak "Düz : TTM >>> Ters : RACE" Olanıda Var.

Beğenirseniz Forza 2 ve Çıkıncada 3'de Çizer Gönderirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 27 Haziran 2009; 17:00:51 >

• Hayırlı olsun Elegan Abi. Vakti gelince bizde katılırız ümit ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Geymer

Mert,
    Amin cumlemize, sende bitir artik su Prototype'i...ne zaman baksam Prototypedasin, sonunda banada aldirtacaksin

abi al valla pişman olmassın süper oyun stres atıyorsun ben biraz achievement için oynuyorum zaten çok gerideyim çok çalışmam lazım bu arada şimdi alıyorum 3 aylık üyelik hayırlısı

• Klan hayırlı olsun.. temmuz sonunda yeni direksiyonum geliyor, bir ay kadar daha yokum sadece.
    gold üyelik alıp aranızda olacağım inş..
  • Burak abi ne oldu bir sonuç alabildin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: game_360_TR

Klan hayırlı olsun.. temmuz sonunda yeni direksiyonum geliyor, bir ay kadar daha yokum sadece.
    gold üyelik alıp aranızda olacağım inş..

Sağolasın Hoşgelirsin gameman nerelerdesin özlettin kendini yahu?
  • İsteyene Yeni İmza

Forza Motorsport 3
    Team Turkiye Motorsport

[center][image]http://img4.imageshack.us/img4/2228/26086285.gif[/image][b] 
    [size=1][color=darkorange]Forza[/color] [color=darkgray]Motorsport[/color] [color=darkorange]3[/color][/size]
    [i][color=darkorange]T[/color][/i][size=1][color=darkgray]eam[/color][/size] [i][color=darkorange]T[/color][/i][size=1][color=darkgray]urkiye[/color][/size] [i][color=darkorange]M[/color][/i][size=1][color=darkgray]otorsport[/color][/size]
    [/b][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 27 Haziran 2009; 17:36:50 >

• Teşekkürler BBR.
  • Gameman,
    Gel tabii, özlettirdin kendini

Ilker,
    Tabii ki hosgelirsin

Ugur,
    Tesekkurler

BBR,
    Gayet guzel ama sen "TTMRACING" demeseydin cözene kadar 10 dakikkami alirdi herhalde
    Bu arada imzami degistiremiyorum, özelden Pm'de atamiyorum...buyuk ihtimalle PM'de alamiyorum. Telefon numarasi ve 3-5 rakam birsey isteniliyor, tam anlamadim, neyse bu sekilde idare ediyoruz artik

Mert,
    Tamam...uygun fiyata buldugumda alacam...Achievmentleri almak o kadar zormu yaw, bari onlar kolay olsaydi

Kenan,
    1 saate kadar Live'a cikarim...sende musaitsen Halo Wars'a geceriz

• teşekkürler bbr
  • quote:

Orjinalden alıntı: Geymer

Kenan,
    1 saate kadar Live'a cikarim...sende musaitsen Halo Wars'a geceriz

Ben livedayım Elegan abi bekliyorum.
  • bu arada atiğe aradım makinemi yapmışlar forzaya devam inşallah yarın makinem elimde

vallahai atiğe helal olsun hayata dönmesi cok zor dediler fakat tamir olmuş (2.5 sene kullandıktan sonra makina 3k veriyo ama yola devam rekor vallaha )

• quote:

Orjinalden alıntı: Texaslı

Burak abi ne oldu bir sonuç alabildin mi?

adamlar gözlemlerim ve yardimim icin tesekkür etmisler. artik sonucu beraber görecegiz. yandim anam, kurtarin, vs... gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 27 Haziran 2009; 18:13:51 >
  • Bu aksamki yarislar ve muhabbetler icin tesekkurler beyler...super eglendim
    KadirAli'yede anlayis gösterdiginiz icin ayrica tesekkurler

Suzuka'daki muhabbet superdi...Burak 2 tur takmis ve KadirAli'nin arkasina gelmis...KadirAli görmuyor tabii bunu...2'ci sirada ya "Simdi sadece Burak abiyi yakalamam lazim" dediginde amma guldum yaw

Levent,
    Dunden-bugune sende bayag bir ilerleme gördum, harbiden cok fark vardi surusunde

Alper,
    Audi R8 araba dizayni harikaydi, o cok hosuma gitti...buraya resmini koysana bos bir zamaninda

Mert,
    Yeni GT'ni aldiginda bildirirsin bizlere...

burak21242,
    Gözunaydin, yarin görusuruz o zaman

Hakan,
    Badana isi nasil gidiyor, özledik seni

Kenan,
    Halo Wars'daki Achievmentler icin tesekkurler, bugun 2 bölum iyi gittik vallaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geymer -- 28 Haziran 2009; 0:55:55 >

• TTM Logosu

TTM Klan Kulubu

vulakil, bbr hadi bi el atin sunlara. ben fikir olsun diye bikac resim buldum. eger yapilabilirse cok güzel olur. TTM harflerini Audi R1 in üzerine uyarlayabilirseniz cok iyi görünür bence.

TTM Klan Kulubu

TTM Klan Kulubu

TTM Klan Kulubu

TTM Klan Kulubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 28 Haziran 2009; 1:45:25 >

• Abi senin kafanda tasarladığın logo kabataslak böle bişimi? Ben mi yanlış anlamadım değilmi ?

TTM Klan Kulubu

Böyleyse Üstünde Adam Akıllı Çalışmak Lazım. Doru Düzgün Bi Logo Haline Gelmesi İçin..

Bide Forzada Arabların Üstüne Yapmak Biraz Zahmetli Olabilir. Hallederiz gerçi bi kere çizdikmi tamam nasıl olsa. Zaten Forza 3 Paint Editor Hakkında Bi Bilgi Yok Daha...

Konu ahalisininde fikrini alalim... Halledelim bi şekilde logo işini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 28 Haziran 2009; 3:27:52 >
  • Bu akşam aranızdayım artık yeter yahuu Buarada bende bir kaç Logo düşüneyim... Güzel şeyler çıkarmışınız...
  • Arkadaşlar, MS nin direksiyonun pedalları fazla ses çıkarıyor. Yağlama vs. bir imkanımız yokmu? Büyük olasılıkla kullanılmadığı için bağırıyor direksiyon ama
  • BBR,
    Dizayn ve harf olarak sadece TTM yeterli ve TT'nin yukarida ve M harfinin TT boyutunda altini doldurmasi benim hosuma gitti, son yarattigin resimdeki gibi fakat arkasindaki yaris araci tam olmamis.

Logo olarak her aracimizda kullanacagimizdan...araclarimizin sag veya sol arkasinda ufak bir imza seklinde durur...Bu Logo, görunmeyecek kadar kucuk degil fakat göze batacak sekilde buyukte olmamasi lazim... Team Turkiye MotorSports yazisida olabilir. Kendim sahsen TurkishKing olarak imza atiyorum arabalarimin sag-sol arkasina (fasikullu yaziyla).

Atila,
    Vallaha bas bas bagiran pedallarida ilk defa duyuyorum
    Pedallarin arkasinda taa en alt kisminda yaylar var, onlari yaglamayi denedinmi

Bu arada Forza MotorSport III hakkinda guzel bir bilgi hazirlayacam buraya...videolardan tut, resimler, resmi aciklanan bilgiler ve tahmin yurutulen söylentiler hakkinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geymer -- 28 Haziran 2009; 11:52:49 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.