Şimdi Ara

TTM Klan Kulubu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.569
Cevap
0
Favori
57.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam beyler. klan logosu için şöyle bir örnek yaptım.biraz minimal ve tipografik bi çalışma oldu aslında. vites kutusuna benzetmeye çalıştım aslında biraz ne kadar oldu bilemem ( biliyorsunuz hiç anlamam motor aksamlarından ). isterseniz bunuda göz önünde bulundurabilirsiniz.

TTM Klan Kulubu
  • güzel olmus aykut. eline saglik. ama bunun ay-yildiz i eksik. elegan abi kabul etmez. bide eger bu vites koluysa bide tesbih yap söyle.

merak etme askere gidince, köylü kizi ögretir sana motor aksamini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 29 Haziran 2009; 16:13:11 >
  • Şimdi aykut vites kutusu deyince aklıma geldi.

Bu benim yaptığım çok çok çok basit hemen gözünüzde canlansın die yaptım.

M Şeklinde vites Kutusu TT Şeklinde Vites Kolu Olsa Nasıl Olur?

TTM Klan Kulubu
  • EVO Vs. STI

TTM Klan Kulubu

Açıklanan Bikaç Japon Markalı Araç ;

2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
    2008 Subaru Impreza WRX STi 2008 Subaru Impreza WRX STi
    2009 Mazda Mazdaspeed3 2009 Mazda Mazdaspeed3

2008 Toyota Yaris S
    2009 Honda Fit Sport
    2009 Nissan Versa SL

2010 Nissan 370Z
    2008 Infiniti G37 Coupe Sport
    2009 Lexus IS-F

#23 Xanavi Nismo Nissan GT-R
    #12 Calsonic Impul Nissan GT-R
    #3 YellowHat TMS Tomica Nissan GT-R
    #36 Petronas Tom’s Toyota SC430
    #25 Eclipse Advan Toyota SC430
    #6 Eneos Toyota SC430
    #23 Nissan Motorsports R390

Ve Bikaç JDM Pisti ;

Suzuka International Race Course
    Twin Ring Motegi
    Tsukuba Circuit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 30 Haziran 2009; 1:12:55 >

• su getirin diskler tutuşuyo

görüntü müthiş ya forza 3 forza oynayan oyuncu kitlesini 2 ye katlar
  • Hayırlı olsun yeni klanınız. İyi eğlenceler diliyorum herkese.
  • tesekkür ederiz.. bu arada gösterdigin sabir ve anlayis icin tekrar sagol.
  • Alper abi turnuva hakkındaki sorun üzerine deneme yaptım, derecem 01:16:668. O turnuvada kesinlikle bir bug veya başka bir katakulli var. İlk 15i sil at bikere adamları bugüne kadar hiç bir turnuvada görmedim bile. U Class Ferrari F50 GT ile 01:01 anca yapılabilirken, A Class bir arabayla 01:03 mümkün değil yapılamaz. Bu arada arkadaşlar uzun bir süre aranızda olmayabilirim herkese iyi oyunlar, iyi muhabbetler. Kalın sağlıcakla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texaslı -- 30 Haziran 2009; 1:51:34 >
  • valla Kenancim dün Burak uyandi o ise.
    Ama senin zamanda muthis, hem sen bizim gonlumuzun sampiyonlarindan birisin gerisi hikaye
    Iyi yolculuklar ve iyi haberler insallah

Aykut sen ve Babur su senin logo ustunde biraz calissaniz super birsey cikabilir, begendim

rds, sana da iyi geceler

Şu panda eski mesajlara bakarken yine cikti karsima

Not: Dun esine, sevgilisine sormadan aksam icin plan yapip-carpilan arkadaslara

• sana iyi yolculuklar kenan. alper sen iste ben senin icin her sayfaya koyayim o pandayi yaw.

alper bunu sen seversin.

TTM Klan Kulubu

TTM Klan Kulubu

buraya böyle bi admin lazim

ve son olarak...
     TTM Klan Kulubu

iyi geceler...
    sabah olmus yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 30 Haziran 2009; 5:23:23 >

• sabah sabah iyi güldürdün burak giflerle beni

alper Not: Dun esine, sevgilisine sormadan aksam icin plan yapip-carpilan arkadaslara ,bu mesajın bana da uyuyor deli oluyorum yaw
  • aynen bende giflere bayildim

Bu ferrariyi ne zaman dusunsem sen bununla ilgili birseyler yolluyorsun, allah allah, boyle birseyemi sahip olacam nedir, cekiyorum kendime
    Bu arada forza2 deki yaptığın 599 hakikaten 10 numara olmus (dizayn/hava kanallari), ama biraz tuning istiyor...

Mehmet bende 6 yil ugrastim sonra galip geldim, cok sukur
  • rds,
    Eyvallah, tesekkurler

BBR,
    Paylasim icin tesekkurler... super gidiyoruz

Kenan,
    Sana iyi yolculuklar kardesim, guzel haberler duymak dilegiyle...kendine iyi bak ve eline firsat gectiginde haberles

Burak,
    Giflerin super vallaha

Simdi gelelim Xbox360'imiz hakkinda guzel haberlerimize

1) Cok yakinda Lost Planet 2'nin demosu Live'a sunulacak

2) MS, Fransa Canal+ sirketiyle anlasmistir, ve Canak veya Dijital Box'a ihtiyac olmadan Canal+ filimlerini direk Xbox360'tan izleyebileceksiniz, bu servis cok yakinda tum avrupadaki ulkelerine verilecek

Simdi gelelim Forza MotorSport III'umuze

Bugun yeni bir Blog yayinlanmistir Turn10'dan bizler icin, tesekkurler Turn10, adamlar hem oyun yapiyorlar, hem yazdiklarimizi okuyorlar, yazdiklarimiza cevap veriyorlar ve de her hafta 1 Blog, ustune ustluk her 2 haftada 1'de Pittpassraporu hazirlayip - sunuyorlar...Yaw, bu ne bicim servistir bizlere sunulan arkadas. Kac tane oyun yapimcisi var oyunculariyla ilgilenmezler, kafalarina göre oyun cikartirlar, oyunlari hakkinda kritikleri okumazlar vs.vs. Turn10 fanlari icin adamlar agizlariyla bir kus tutmadiklari kaldi...Helal sana Turn10

Bugunku Blog'da Che, Forza fanlarindan özur diliyor...E3'ten filimler yuklemisler, E3'e olan hazirliklari, E3'te olanlar vs. vs. bunlari halen sizler icin sitemize koyamadim fakat en yakin zamanda ayarlayacam diyor.

-Devam et Che, eh...fanlarini biraz yumusattin,

Bugun "Sali" sizlere yeni bir pittpassraporu hazirlaniyor, her 2 haftada 1 Forza MotorSport III hakkinda yeni bilgiler sunacaz, bunlarin haricinde pittpassda aciklanan video/resimler/bilgiler hakkinda hafta icleri daha fazla resim/videolar ekleyecez sitemize sizler icin, yeni audio röportajlari...sizlere Forza MotorSport III'umuz hakkinda anlatmak istedigimiz o kadar cok bilgi varki...gunler yetmez ama elimizden geleni yapacaz.

-Eyvallah Che, gözume girmeye basladin tipsiz nomissiz...devam et

Pittpassraporu cikana kadar UI artistimiz Taras Lesko'nun tamamen kartondan/kagittan yaptigi modeli aciklamadan edemeyecegim ve sizleri ona emanet ediyorum simdilik...

Merhabalar adim Taras Lesko ve gunduzleri grafik dizayneri + motion grafikcisi (motion = hareket) olarak calisirken, geceleride 3 boyutlu model yapmayla ugrasirim. 2008'in yazinda yeni bir artistik calismayla tanistim "Papercraft" = "Kagit modelleme"....en azindan bu, o zamanlar benim icin gayet yeniydi. O gunden beri Kagit Modelleme uzerine bircok calismam oldu...buradan bakabilirsiniz http://www.kranestyle.com/

2009'un ocagindan beri Turn10'da calisiyorum ve nereye dönsem, nereye baksam her yönden arabalarla ilgili herseyle bombarduman oldugumdan sonunda Turn10 Studyoma bir araba modeli yapmaya karar verdim

Kararim tabii ki Audi R8 5.2 FSI quattro (halk dilinde the R8 V10) oldu. Toplam 180 saat ve 3 ayin ustunde gecen bir zaman sonra gerceginle 6'ya 1 boyutta ve özellikle Forza MotorSport III Logolu olarak sizlere yarattigimi sunuyorum, bu arada Studyoda tum arkadaslarimin verdikleri pozitif feedback icinde tesekkur ederim

Resim icin Tikla

Che'den Taras'in son cumlesine cevap: Onun pozitif feedbackle kast ettigi, aslinda bizlere calismasini gösterdiginde ona söylediklerimiz sudur!
    Yuuuuuh Deve, vur dedik öldurdun Ulan...kafayimi yedin oglum sen, nasil yaptin bunu

Pittpass raporu geldiginde buraya kisa bir tercumesini yazarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geymer -- 30 Haziran 2009; 12:11:50 >

• abi guzel haberler! sagol bilgiler icin

Turn10
  • Eyvallah sağolun Alper abi, Burak Abi ve Elegan Abi. Fırsat buldukça yazmaya çalışıcam. Hakkımızda hayırlısı, allah yardımcımız olsun.
  • kenan pek konuşma fırsatımız olmadı, sana işlerinde başarılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Texaslı

Eyvallah sağolun Alper abi, Burak Abi ve Elegan Abi. Fırsat buldukça yazmaya çalışıcam. Hakkımızda hayırlısı, allah yardımcımız olsun.

Dostum nereye gidiyorsun?
  • Eyvallah sağolasın Mehmet teşekkür ederim.

@Atila

İstanbula gidiyorum iş için. Bu kriz dönemlerinde allah yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah. Herkese teşekkürler. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Texaslı

Eyvallah sağolasın Mehmet teşekkür ederim.

@Atila

İstanbula gidiyorum iş için. Bu kriz dönemlerinde allah yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah. Herkese teşekkürler. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

İlk fırsatta görüşüyoruz ozaman İstanbulda Tam olarak nereye geleceksin kardeşim?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.