Şimdi Ara

TTM Klan Kulubu (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.569
Cevap
0
Favori
57.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: freshflesh

Hudut'tan selamlar beyler nasıl gidiyor. beni hiç sormayın bombok valla 12 saat çelik kule nöbeti gece görüş dürbünleriyle termallerle. sam fisher oldum çıktım buralarda . Kırıkhan çarşısındayım şimdi, ilk çarşı iznim. 15 günde 1 gelebilecem artık buralara. Şafak saymıyorum sayanıda döverim ona göre. Sizleri özledim kardeşlerim ( Batu, Ahmet, TK,Gökhan,Burak,Alper,Kenan,Mert ve daha aklıma gelmeyen live delileri ). Sayılı gün çabuk geçer diyorlarda NAHHHH geçiyormuş bunu anladım. Hadi iyi oyunlar.

Neler oynuosunuz diye sormıcam banane beni ilgilendirmez hiiiiiiçççç...

Aykut Allah sana kolaylık, sabır versin ve sevdiklerine kavuştursun. Elbet bitecek, kendine çok iyi bak. Şimdiden hayırlı tezkereler.

• selamlar coktandir yoktum acil hastane islerim cikti giremedim ama sasirdim ne oldu konuya her iki gunde bi msj ya gelmis ya gelmemis?

eskiden bissuru msj gelirdi? kapattinizmi klani?
  • aykut öncelikle sana tez teskereler dilerim. allah sabir versin. hergün muhabbetini ediyoruz. bizlerde özledik seni.

kenan,babür,batu ve aykut bana live dan msj olarak email adreslerinizi yollayin size davetiye atayim. msjlarinizi bekliyorum. aykut bu mesaji belki 2 hafta sonra okur. batu sen biliyorsundur aykutun email adresini, bana yolla onada sizinle beraber yollayayim daveti. ne daveti diye sormayin sadece email adreslerinizi yollayin.
  • aykutttt biter koç biter biz Halo da sen orda level kasıyon ne olacak

en azından seninki çok çok çok daha ulvi bi görev, senin gibi kardeşim bu vatanı koruduktan sonra bizleer yataklarımızda rahat uyuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshflesh

Hudut'tan selamlar beyler nasıl gidiyor. beni hiç sormayın bombok valla 12 saat çelik kule nöbeti gece görüş dürbünleriyle termallerle. sam fisher oldum çıktım buralarda . Kırıkhan çarşısındayım şimdi, ilk çarşı iznim. 15 günde 1 gelebilecem artık buralara. Şafak saymıyorum sayanıda döverim ona göre. Sizleri özledim kardeşlerim ( Batu, Ahmet, TK,Gökhan,Burak,Alper,Kenan,Mert ve daha aklıma gelmeyen live delileri ). Sayılı gün çabuk geçer diyorlarda NAHHHH geçiyormuş bunu anladım. Hadi iyi oyunlar.

Neler oynuosunuz diye sormıcam banane beni ilgilendirmez hiiiiiiçççç...

kolay gelsin kardeşim,bekliyoruz live'da.

• Günleri hiç sayma bırak akışına gitsin. Bir bakacaksın tezkereni kutlamak için sıra açıl yapıyorlar
  • Kaç gündür yeni mesaj göremiyorum. Okulun başlamasın dan mı kaynaklanıyor acaba?

Bir haftadır gta4 le ilgileniyordum. Zevkli bir oyundu, konuşmaları da net anlayabilsem süper olurdu.. Achivementlerin büyük bir kısmını açamadım gitti. Bir ara verip forza3 ü 1 saat kadar oynadım. Bana göre müthiş bir oyun olmuş. Fizik motoru daha da gelişmiş, grafikler xbox360 kapasitesi için mükkemmel. Bu konsoldan daha iyi grafiklerin çıkacağını sanmıyorum. Hele seslere bayıldım, (kendimden geçip sesi biraz fazla açmışım. Komşular hanıma "Ömer mi oynuyor" diye sormuşlar. Ev müstakil bu arada ) araçların motor sesi mükemmel olmuş.

Forza3 çıkana kadar oynamadığım cod5 ve dead space ve tabii halo3 odst oynamayı düşünüyorum.

• koltuk ararken nereler geldim. Bana bir koltuk bulun yav. İstanbul'Un göbeğindeyim koltuk bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

koltuk ararken nereler geldim. Bana bir koltuk bulun yav. İstanbul'Un göbeğindeyim koltuk bulamıyorum

Selam ben 1920 yılından yazıyorum burada teknoloji çok geri
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.