Şimdi Ara

tt kotam bitik tam hız alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • online işlemlerden baktım. kotam bitik. 24 megabit alıyorum . bi baksanıza. heyecanlandım

• Bunun nesini konu açtınız hocam anlamadım ben şimdi ?
  • Bende de AKK dolmasına rağmen tam hız alıyorum. Lakin asıl şaşırdığım olay, VPN kullanmamama rağmen bütün erişim engeli sitelere girmeye başladı şuanda. NurullahGüney, kontrol eder misin sende de açılıyor mu imgur ve Vikipedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgisayarMeraklısı -- 18 Nisan 2018; 1:24:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgisayarMeraklısı

Bende de AKK dolmasına rağmen tam hız alıyorum. Lakin asıl şaşırdığım olay, VPN kullanmamama rağmen bütün erişim engeli sitelere girmeye başladı şuanda. NurullahGüney, kontrol eder misin sende de açılıyor mu imgur ve Vikipedi?
    wiki ye giremiyorum , ayrıca şu an düzeldi surpraaayz 8mbit alıyorum .
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    akn dolduğu için 8 almam gerekiyordu . neyseki uzun sürmedi 8 alıyorum.
  • İlginç, bende niye giriyor o zaman? Mobilden de denedim, wikiye imgura giriyor.

Edit: Artık girmemeye başladı, hızım da 8'e düştü. Sanırım bir aksaklık sonucu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgisayarMeraklısı -- 18 Nisan 2018; 1:49:52 >
  • Arada geç düşüyor, yılın 1 ayı kota düşmüyor mesela sistemde yenileme vs yapiyolar galiba o yüzden düşmüyor fazla sevinmeye gerek yok kullan gitsin 8'de fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözünüzü seveyim açmayın artık şöyle konular
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:32:53 >
  • Bittigi an dusmuyor hemen 5 6saate iniyr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.