Şimdi Ara

TT Fiber Modem HUAWEI HG655d(İnceleme-Sorunlar)(50 Mbit Test Eklendi ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
11
Favori
121.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: It's My Life

quote:

Orijinalden alıntı: BeAr

Fibere gel kendi ISS'sine 15ms ping atan fiber :) hayatımızda fiber görmesek ttnet bize fiber diye yedirecek bunuda. güle güle kullan kardeş.

Haklısın..

Superonline'a geçiyorum

Varsa hiç durma ttnet'e verdiğin vereceğin paraya yazık. şimdiden hayırlı olsun.
  • tornette sıkıntı mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

tornette sıkıntı mı var?

Kesinlikle var bakalım kokusu çıkar yakında.
  • Çzöüm bulmam lazım 100 GB lık bir dosya mevcut indirmem lazım....
  • Torent için nasıl port yönlendirmesi yapılacağını bilen bir arkadaşımız anlatabilir mi?
    (resimli olursa şahane olur)
    Ben uğraştım, açtım güya ama karşı tarafta hiç "connected" göremedim.
    Eski adsl bağlantıda airties'le bir sıkıntı yoktu. Fiber geldi ayar yapamaz olduk.
  • YA şu port yönlendirmeyi becerebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

valla telekom bu modemi getırdıkten sonra wifi denemesi yaptım.yukarıda da yazdım wifi oldukça zayıf.440375 i aradım.access oıint ile sinyalı genişleteyım dedim.ttnet yetklisi bu cihazlarda mesh teknolojısı olmadıgından accs.point bağlayamaszınn dedi.tabii bir hayal kırıklığı daha oldu.bıraz kendım ugraşayım dedim.ap 400 acc.pointe bu modemi göruyor.ancak bu modem ap 400 gösteren menusunu bir turlu bulamadım.belki ttnet de bu nedenden dolayı acc.point bağlayamazsın demiştır diye düşündum.önceden kullandıgım airties 211 modem ile ap 400 ü eşleştirip veri alabiliyordum.ancak aities 211 20 mbit fiberi desteklemiyor zannedersem 16 mbit e kadar destekliyordu.ancak ap 400 ile eşleşme ve snyal gücü mükemmel.
    daha sonra huawei modem ile tp lınk acc.point eşleştirmek için uğraştım.umutsuz bir şekilde tabi.çünkü yukarıdada dedğim gibi ttnet bu modemlerle ace.point olmaz dedi.son bir ümit tp lınk destek hattını araddım.2 dajkika içinde huawei modem ile tp lınk acc.poin. eşleştırdi ve veri aktarmay abaşladım.ancak hız zaman zaman düşüyor.modem ile ac.point arasında 30-40 m mesafe var.bu olayı önce bir de 11820 ye sordum daikası 1.40 kuruş muş,12 dakika yapmaya çalıştılar yapamadılar.netice itibarıyle ttnet in olmaz dediği,ttnetın kuruluşu olan 11820 nın yapamadığı işi tp lin 2 dakikada yaptı.biraz acele yazdım devrik cümle ve harf hataları oldu..sonuç bu.

tplink hangi ap oldugunu yazarsanız bende denemeyi düşünüyorum

• 701 veya 730 modeliolması lazım.ama tp lınk in her model acces poiti olur diye düşünüyorum
  • Zonguldak merkez. Torrent sıkıntım yok, hat 20mbit, neyse onunla çekiyorum 1 haftadır.. Farklı bir sorun varsa, bilmiyorum.
  • merhaba arkadaslar bende yurtdisinda bu modeli kullaniyorum sorunsuz ve cok memnunum ayrica voip ozelliginide kullaniyorum. telefon bagladim modeme arama yapabiliyorum voipten. yanliz sormak istedigim ben netten arastirdim 250 300 tl diyorlar bu modeme. yurtdisinda bu modem 25 30 € ben tr ye getirsem bu modemden ttnet adls de calisirmi calismazmi? calismaz ise calismasi icin fw falanmi atmak gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: one22one

merhaba arkadaslar bende yurtdisinda bu modeli kullaniyorum sorunsuz ve cok memnunum ayrica voip ozelliginide kullaniyorum. telefon bagladim modeme arama yapabiliyorum voipten. yanliz sormak istedigim ben netten arastirdim 250 300 tl diyorlar bu modeme. yurtdisinda bu modem 25 30 € ben tr ye getirsem bu modemden ttnet adls de calisirmi calismazmi? calismaz ise calismasi icin fw falanmi atmak gerek?

Kardeşim çalışacağını sanmam bunların zaten hali hazırda bir çok özelliği tt tarıfandan kısıtlanmış durumda bide merak ettim nerde 25 30 € link verebilirmisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

quote:

merhaba arkadaslar bende yurtdisinda bu modeli kullaniyorum sorunsuz ve cok memnunum ayrica voip ozelliginide kullaniyorum. telefon bagladim modeme arama yapabiliyorum voipten. yanliz sormak istedigim ben netten arastirdim 250 300 tl diyorlar bu modeme. yurtdisinda bu modem 25 30 € ben tr ye getirsem bu modemden ttnet adls de calisirmi calismazmi? calismaz ise calismasi icin fw falanmi atmak gerek?

Kardeşim çalışacağını sanmam bunların zaten hali hazırda bir çok özelliği tt tarıfandan kısıtlanmış durumda bide merak ettim nerde 25 30 € link verebilirmisin.

marktplaats.nl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

marktplaats.nl

Sağolasın.
  • bu konuda baska bilgisi olan yokmu?

• quote:

bu konuda baska bilgisi olan yokmu?

Arkadaşım sendeki modemde mtu değişiyorsa yani 500 den aşşağı değerleri kabul ediyorsa satabilirsin ona bir bak istersen bizim bu modemde en büyük sıkıntımız mtu yapılmıyor.
  • iyide kardes trde çalışmaz diyodunya? Valla satmak için uğraşmam ama voip vs kullanabilirsem tr de super olur. Ama calışırmı çalışmazmı onu bilmem gerek. Gerçi aldım bitane daha. Yarın geliyo gelsinde tr de bi denerim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one22one -- 18 Ekim 2012; 15:27:25 >
  • quote:

iyide kardes trde çalışmaz diyodunya? Valla satmak için uğraşmam ama voip vs kullanabilirsem tr de super olur. Ama calışırmı çalışmazmı onu bilmem gerek. Gerçi aldım bitane daha. Yarın geliyo gelsinde tr de bi denerim artık.

Sonuçta teknik bilgim yok mantık yürütüyoruz gelsin bakalım bir dene.
  • Bizim okulun modemi de bundan.İlk bağlanmaya çalıştığımda doğru sonra yanlış ıp alıyor,tekrar iinternete girebilmek için modemin fişini çekip takmak gerekiyor.
    Siz de böyle bir sorun yaşamıyorsanız modemin ayarlarını ss atarmısınız?

• Airties Air 6372 SO Model Modemim Var..

Taa 1 yıl öncemi ne buraya fibermi gelicek birşey denmişti superonline aramıştı onaylamıştık modemine kadar yolladılar..

Fakat hala burda fiber yok
  • Arkadaşlar merhaba herkese, benim problemim hattım yaklasık 6 aydır dondurulmuş haldeydi.geri gelince actırdım fakat siteye fiber optik kablo döşendiği için ttnet yeni bir modem yolladı uyumsuzluk oldugu ıcın zyxel marka modem 1 gun acıldı bır daha tık yok.aradım tekrar bu sefer huwai hg655d modelını yolladılar.fakat bundada kablolu baglı masa ustu pc calısıyor fakat laptop wlan dan gormuyor modemı.sorun nedır ustadlar bılen varsa ve yardımcı olursanız cok makbule gecer.herkese sevgiler
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.