Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarife için bende hattımı taşıdım. 1 ay kullandıktan sonra faturalı tariflere geçiş yapılabiliyormuş ben yine de aradım 1 hafta önce müşteri hizmetleri 1 ay dolmadan sistemde göremiyorum size uygun olan paketleri dedi. 1 ay dolduğunda tekrar arayın dedi bende tamam dedim.Yarın doluyor 1 ay bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar uygulamadan kabul edip onay dedim direk geçirdiler başına böyle birşey gelen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçiş nasıl yapılıyor bu pakete

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahmetqzl01 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim geçiş işlemi bu gün tamamlandı 1 ay kalacakmışız ama bu tarifeye yine geçiş yapamıyoruz şansımıza geliyormuş, olmazsa ben yine Türkcell'e falan geçiş yaparım sırf bu tarife için hattımı Türk Telekom yaptım.

Bu arada türk telekoma geçiş yapmıştım kaç gün sonra Türkcelle eski eşime geri dönebilirim ?
  • Bagok kullanıcısına yanıt
    Hocam faturasızda toplam kaç gün kaldınız tahmini

• 8 9 faturasızdaydım.. Bu arada faturasıza tekrar geçtim

• Neden faturasıza tekrar geçtin. Bende bugün mh aradım ama hattınıza tanımlı olması lazım dediler. Bende iyi tamam dedim kapattım . 2 ay sonra yine operator değiştireceğim :D
  • Sonunda bu tarifeye geçebildim. Twitter'dan Paul Doany'e mesaj olarak konuyu anlattım cevap olarak gelen mail adresine konuyu ilettim arayıp geçişimi sağladılar.
  • Hattımın birini bu tarifeye geçirdim diğer hattı da geçirmeye niyetim var aslında. 12 aylık çok cazip kampanya
  • Banada taktik verirmisn bende geçmek istiyorum faturasızımda

• Ahmetqzl01 kullanıcısına yanıt
    bana 90 gün sonunda geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkys

Sonunda bu tarifeye geçebildim. Twitter'dan Paul Doany'e mesaj olarak konuyu anlattım cevap olarak gelen mail adresine konuyu ilettim arayıp geçişimi sağladılar.
    Maile nekadar sürede geri dönüş yaptılar

• Doyasıya 10 GB paketi kullanan bir yakınıma bu Faturalıda 15 GB internet + 1000 dk + SMS tarifesini 35 TL + 2 TL telsiz vergisi şeklinde teklif etmişler.

Dikkatimi çeken özellikle doyasıya paketleri kullananlara bu teklif geliyor. Selfy 10 GB kullananlara hiç geldi mi bilmiyorum,selfy kullananlardan gelen varsa yazabilir mi?

Çünkü bu teklifi almak isteyen çok arkadaşımız var,herkes neye göre kime göre bu teklifi yapıyorlar diye merak ediyor. Gerçekten de çözebilmiş değiliz. 3-5 senedir TTelekom kullanana iyi teklif yok,3 aydır kullanana tak kebap teklif oluyor.
    Ben mail attım,bu konuda abonelerin bir güvensizliği var,bunu bir kritere sokun dedim. Aradılar anlattılar,emin olun kriterler var,abonenin tüketimlerini analiz edip teklif ediyoruz dediler.Ben 3 yıldır ayda 50 TL fatura ödeyene iyi teklif yok da 3 aylık faturasıza neden iyi teklif oluyor,bence bu işi rasgele yapıyorsunuz,Paul beye şikayet edeceğim dedim. Bu Paul bey çok yoğun biri,ama çok ilgili çalışkan biri bu arada. Bu konuda ilerde ayrıca bişeyler yazacağım.

Buraya bir ekran görüntüsü bırakayım,resimdeki taktiği eğer twitter kullanıyorsanız deneyin derim,bugün gördüm güldüm aldım buraya koyuyorum.

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 5 Şubat 2019; 0:36:34 >

• Selfy 10 gb kullanıyorum. Bana 2 aydır veriyor almıyorum. Faturasız benim için yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizce Türk Telekom mu? Zuhhahahahhaa o çalışanı bana bulun ya.

• Üç Kağıtçı Mesut kullanıcısına yanıt
    Kullandığın 10 GB selfy paketi ne kadar veriyorsun?

• 29.

Hangi selfy de 10gb internet 29₺ miş?

• radko kullanıcısına yanıt
    Enflasyondan önce geçmiştim geçen sene çıktı o paket 'SARI' adı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üç Kağıtçı Mesut -- 5 Şubat 2019; 1:7:42 >
    Paketlere zam gelince zamlı fiyat ile yenilenmiyor mu? 6 ay eski fiyattan yenileyip 6 ay sonra zamlı fiyata veriyorlardı bir ara,şimdi nasıl bilmiyorum bu durum.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.