Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cekimi nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

netlimitsiz 16gb 74 liraya iteklediler
    buna mı geçsem
    düneyn ttnet mh temsilcisi aradı
    btk yeni yılda akk kaldırdı bu yüzden 71,90 liralık faturan 99,90 tl olacak dedi
    olur mu taahhüt imzaladık taahhüte uymalısınız dedim
    biz demiyorum btk bele istiyor deyip yüzüme kapadı
  • Taşırsınız ben öyle yaptım vinn da kullandıkça öde paketinden geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Ttnet olduğuna eminmisiniz arkadaşınız şaka yapıyor olmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

50gb nasıl alabiliyorsun
    Ek 10ar gb tanımlanıyor bende her seferinde. 130gb ek aldım 13kez. yukarıda detayları verdim.

• Zopo telefon ile 480 kb hızla download yaptı bilgisayar.. telefon 3g oldugu için bukadar. Ayrıca Telekom daki çocuk sözleşme imzalamayı unutmuş 5-6 sayfa imza attirdilar..
    Cankaya Turan Güneş deki Telekom iyi yapıyor işini tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 6 Kasım 2018; 15:43:27 >
    delirmiş galiba. bu sözleşme btk falan dinlemez. her türlü tazminat davası açabilirsiniz.
  • Tahsildarr kullanıcısına yanıt
    sözleşme bitmeden geçersem nolur acaba. cayma bedeli ödermiyim
  • EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    4 5mbit birşey yapar. 4.5g de daha iyidir inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headhunter117

Arkadaşlar merhaba,

Günlerdir altyapı sorunu ile internet bağlanamayan evime nasıl internet bağlarım diye araştırırken tek çözüm yolu Turkcell superbox veya Turkcell vınn gözüküyordu. (64 tl 50 GB).
    Bugün elektrik süpürge için indirim kodu ararken konuya denk geldim ve ilaç gibi geldi. Özellikle 12 tl ye 10 GB ek paket olması çok avantajlı. Bugün akşam açık bir Türk Telekom bayisine gidip sordum tarifeyi ve burada yazılanları onayladılar. Bende hemen 20 GB olandan aldım. 2 saat içinde aktif oldu hattım. 72 tl ek ücret çıkacağını söylediler yeni hattan dolayı.

Tarifeyi almaya giderken hemen letgoya girdim ve vınn WiFi baktım. Resimde ki aleti ikinci el olarak 40 tl ye buldum ve hemen aldım. Alet 4.5g 2.4/5ghz destekliyor ve 10 cihaza kadar bağlantıya izin veriyor. Üstelik kendinden bataryalı. Turkcell ürünü fakat sorunsuz çalıştı.

Kullanım detaylarımı tarayıcıdan girerek bakabildim. Gerçi orada da tam gözükmedi. Bu arada şifreyi alabilmek için hattı telefona takmak gerekiyor.

Konu sahibine ve diğer bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.
    Ne şifresi hocam bu. Bende aldım ve vodafone cihazına taktım sorunsuz çalıştı. Gerekli bir şey mi bu aldığınız şifre ?

• Vodafone R216 cihazıyla (gittigidiyordan aldım) 3 günlük tecrübelerimi paylaşayım merak edenler için.

İçinden çıkan kurulum kağıdı ile rahat bi kurulumla cihazı tak-çalıştır olarak kullanmaya başladım.
    Telefonum 4.5G yi %100 e yakın çekiyorken cihaz aynı odada %80 civarı çekiyor.
    Toplamda 4 kez internet kesintisi yaşadım bunlardan ikisi 20-25 dk ara ile oldu. İnternet 2-3 dk içinde
    tekrar geldi tabi ama online oyun oynadığım için oyundan attı maalesef. İnternet kesilmesi olayı cihazdan dolayımı yoksa şebekeden dolayımı onu anlayamadım tam olarak.
    Gece bilgisayarı açık bıraktım ve sabaha kadar internet kesilmemiş şekilde oyunda kalabildim.
    Cihazın şarjı internet kullanımına ve bağlı cihaza göre 2-4 saat arasında gidiyor.
    Hız testine gelicek olursak Aksaray ilinde oturuyorum ve beni çok tatmin etti.

Genel olarak cihazdan ve Türktelekomdan memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: az093

Ne şifresi hocam bu. Bende aldım ve vodafone cihazına taktım sorunsuz çalıştı. Gerekli bir şey mi bu aldığınız şifre ?

Alıntıları Göster
    Türk Telekom mobil uygulamadan ne kadar internet kaldığını görmeniz için internet şifresi hocam *952# yaparak alınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Headhunter117

Türk Telekom mobil uygulamadan ne kadar internet kaldığını görmeniz için internet şifresi hocam *952# yaparak alınıyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam :)
  • Sözleşme süresince ek paket ücretleri de sabit mi oluyor?

• arkadaşlar dün ben de sözleşme yaptım

Fakat kaydı yapan telekom yetkilisi dedi ki hattı taktıktan sonra

SOZ yazıp 5555'e
    ONAY yazıp 5555' e göndermeyi unutmayın dedi.

Bunlar neyle alakalı? Niye yazıyoruz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Ttnet olduğuna eminmisiniz arkadaşınız şaka yapıyor olmasın
    444 0 375 idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

delirmiş galiba. bu sözleşme btk falan dinlemez. her türlü tazminat davası açabilirsiniz.
    o halde ben taahhütte yazdığı gibi 100gb kotalı aynı fiyattan devam etmek istiyom dedim
    adil kullanım kotası mecbur kalkacak yapabileceğimiz birşey yogh demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan03

Sözleşme süresince ek paket ücretleri de sabit mi oluyor?
    Değişebilir, çünkü normal faturalı hatta da ek paket fiyatları değişebiliyordu geçen senelerde. Tabi bu 10gb 12tl daha çok bu tarife için olduğundan değişeceğini çok zannetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Standartuye

arkadaşlar dün ben de sözleşme yaptım

Fakat kaydı yapan telekom yetkilisi dedi ki hattı taktıktan sonra

SOZ yazıp 5555'e
    ONAY yazıp 5555' e göndermeyi unutmayın dedi.

Bunlar neyle alakalı? Niye yazıyoruz bunu
    Turk telekomun sitesinde yazanlar bu şekilde;

Tarifelerde taahhüt vermek için tarifelere kayıt tarihinden itibaren ilk 30 gün içerisinde SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt verilmesi gereklidir.

Eskide kaldı diye biliyorum bunu. Sözleşmede size hattı verirken bu taahhütü yapmaları gerekiyor aslında. Ben de sözleşmeyi imzaladım ama böyle bir şey yapmadım daha.

kotaya ilgili birşey diyemem. ben fiyattan bahsediyorum. sözleşmen bitene kadar aynı fiyattan vermeleri gerekiyor. onay vermediyseniz değiştiremezler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.