Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni operatörün girme ihtimali bana 0 olarak geliyor, çünkü inanılmaz bir maliyet var. Türk Telekom'un geri adım atma ihtimali de zayıf olabilir, ama Türk Telekom mobil tarafta çok ciddi abone kaybediyor son zamanda. 10-20 GB paketleri kullanan abonelerin yarısı iptal çekerse, naptık biz deme ihtimalleri var 😄 Demezlerse de kendileri bilirler. Umarım bir alternatif bulunur herkes için :)

• Ben bu 100gb 179lira olan hattı aldım. Bu hatla arama yapılamıyor dediler ama arama yapabiliyorum mesajda gönderebiliyorum. Herkeste böyle mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreamaster kullanıcısına yanıt
    Veri hatları ile sms gönderebilir ama arama yapamaz ve alamazsınız.
    Tarifeniz nedir? Evde mobil wifi mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Blur kullanıcısına yanıt
    TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

Tarifem bu hem arama yapıyorum hemde mesaj gonderebiliyorum tabi ek ücreti oluyor pakete dahil değil

Çift sim kart kullanmıyorsunuz değil mi telefonunuzda?
    Eğer dediğiniz gibiyse veri hattına dönmeden ses hattına tanımlamışlardır paketi. Çok ilginç.

• Blur kullanıcısına yanıt

Evet çift sim kullanıyorum aramayı öteki simle yapıyor o zaman anladım teşekkürler

Ben de öyle düşünmüştüm :)

modemden hızını düşürürsen gb lar daha uzun dayanır

Yanında verdikleri model nasıl abi? (fotoğraf) birde ücretlendirmeye (179 TL ye) yeni hat bedeli + modem ücreti + tarife bedeli kısacası herşey dahil 179 TL mi?

• yazlığımda bunu düşünüyorum ancak şunu anlamadım. modemli yada modemsiz nasıl oluyor? illa modem olması gerekmiyor mu bunun için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

modeminiz varsa modemsiz tarifeyi alıyorsunuz ona göre fiyat farkı vardır

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    100 gb 109 tl modem almadığım seçenek için mi geçerli? Detaylara baktığımda 12 ay kullandığımda modem benim olacak gibi anladım

modem dahil paketlerde 12 ay taksitli olarak modem ücretini tahsil ediyorlar ve modem sizin oluyor

Çekmecede duran eski telefonu hot spot açarak 2 yıl modem gibi kullandım. (Hatta program yüklemiştim, telefonu açınca direkt hotspotu otomatik açıyordu) O yüzden modem çok şart değil aslında. Eğer ki yoğunluklu olarak kendi telefonunuzda kullanacaksanız ve telefon çift hatlıysa yine gerek yok modeme okadar para vermeye (aynı şekilde pc ile paylaşırken hotspot açılabilir).

Modemsiz tarife 109 TL iken, modemli tarife 202,9 TL. Arasında aylık 93 TL fark var, toplamda 1116 TL ediyor.

Bu arada 109 TL olan 50GB'lık tarife, 100 GB 190 TL (modemsiz).

• Tt’den alırsan 1200 tl ye tekabül ediyor. İnternette 500 liraya modemler var alsam çok fark hissedermiyim? Önereceğiniz f/p modem var mı? Alırken dikkat etmem gereken detaylar var mı?

Edit: bahsettiğim modem.
    TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 25 Mayıs 2023; 16:39:52 >

Türk telekom şuan hangi modemi veriyor bilmiyorum. Ancak, amazondan alırken dikkat edin çoğu ürün yurt dışından geliyor ve IMEI kayıt zorunluluğu telefon dışındaki cihazlara da getirildi. Satıcı yurt dışından gönderiyorsa cihaz 4 ay sonra kapanabilir, garantisi yok, iade çok sıkıntılı.

Bu cihazlarda şarj süresi önemli, yorumlara bakarak bilindik bir markayı tercih etmeniz dah iyi olur. mesela sizin yolladığınız 3 yıldız almış ne marka olduğu da belli değil.

• kcellat kullanıcısına yanıt

Tlf açınca hotspotu aktif hale getirmek için hangi programı kullandınız

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.