Şimdi Ara

TT Arena'da 7. kategori mi, VIP mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
11.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşimle Galatasaray-Fenerbahçe maçına gideceğiz. Aşağıdaki planda yeşil renkli 7. kategori iki kişi için 324 TL, yemekli VIP kısmı 515 TL tutuyor. Sizce hangisini tercih etmek gerekir?

Yanımda eşim olduğu için kale arkasına gitmek istemiyorum açıkçası. O 7. kategori de dip dibe mi, yoksa rahat maç izleniyor mu? Sahaya çok uzak kalınıyor mu? VIP tribüne 190 TL fazladan vermeye gerek var mı? Ne dersiniz?

TT Arena'da 7. kategori mi, VIP mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi age -- 4 Nisan 2017; 22:21:46 >

• eşinizle gidecekseniz bir defalığına da o parayı gözden çıkarıp çok daha rahat olan VİP'te izlemenizi tavsiye ederim. 7. kategori sahaya uzak kalıyor, ambiansı yakalayamıyorsunuz tam olarak...

Biletler ne zaman satışa çıkıyor ki, fiyatları nasıl öğrendiniz?
  • vip almanız en mantıklısı zira küfür kıyamet huzursuzluk dolu olacak tribünler büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

eşinizle gidecekseniz bir defalığına da o parayı gözden çıkarıp çok daha rahat olan VİP'te izlemenizi tavsiye ederim. 7. kategori sahaya uzak kalıyor, ambiansı yakalayamıyorsunuz tam olarak...

Biletler ne zaman satışa çıkıyor ki, fiyatları nasıl öğrendiniz?

Teşekkürler hocam. 7. kategoride herkes yerinde oturabiliyorsa, abuk sabuk tipler yoksa çok sıkıntı değil aslında. Kale arkası gibi mi oluyor orası da?

Bir de VIP kısımda camekanın arkasından mı izleniyor maç? Yoksa normal tribün koltuklarına oturup izleyebiliyor muyuz?

Yemekli VIP yazmışlar, açık büfe yemek falan mı bu? Bir de maç sırasında yemekle uğraşmak istemem şahsen. 5'te gidip yemek yemeye başlayabilir miyiz? :)

Tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

vip almanız en mantıklısı zira küfür kıyamet huzursuzluk dolu olacak tribünler büyük ihtimalle.

Hocam iki takımın da iddiası kalmadığı için daha sakin olur gibi geliyor bana ama tam emin olamıyorum. Teşekkürler.
  • Hocam bu arada yazmayı unutmuşum, sitede açıklandı fiyatlar.

http://www.galatasaray.org/haber/futbol/fenerbahce-maci-biletleri-satisa-cikiyor/35293
  • age kullanıcısına yanıt
    Kategori 7 VIP değil, yemekli VIP devre arasında veya maç sonu yemek servisi yapılıyor, maçtan önce yemek var mı bilmiyorum. 1-2-3. kategorilerde normal koltukta izliyorsunuz maçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: age

Hocam bu arada yazmayı unutmuşum, sitede açıklandı fiyatlar.

http://www.galatasaray.org/haber/futbol/fenerbahce-maci-biletleri-satisa-cikiyor/35293

teşekkürler dostum. bende kategori 7'den alacağım, 150 tl fiyatı var...
  • igunduz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. 1. kategorinin hemen üstü de 7. kategori anladığım kadarıyla. Yer kalırsa 7, kalmazsa vip almayı düşünüyorum bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: age

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

vip almanız en mantıklısı zira küfür kıyamet huzursuzluk dolu olacak tribünler büyük ihtimalle.

Hocam iki takımın da iddiası kalmadığı için daha sakin olur gibi geliyor bana ama tam emin olamıyorum. Teşekkürler.

mesele rekabet değil yönetime tepki hocam.
  • Mesele fenerse millet küfürsüz duramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam, bundan haberim yoktu, teşekkürler.
  • Vip e git

Bu macta olur da fener yenerze olay olur

• 8.katagori nasıl oradan alacağım blok 119,görüş açısı olarak
  • 7.kategori 400B den kombinem var. Bilet almaya kalkinca 8.kategori olarak gozukuyor. Telefonlara cevap veren de yok.7.kategori fiyatina 8.kategori..iyi iş miş. Hakkımı helal etmiyorum sevgili yöneticiler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.