Şimdi Ara

TSL'de ilk 5'in kalan maclari ve sampiyonluk hesaplari (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
5.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BEN F.B LIYIM
    IPIN UCU DAUM VE YONETIM ILE KACTI
    BUNDAN SONRA SAMPIYONLUK ANCAK TUM MACLARIN KAZANIMLARI ILE ANCAK OLABILIR.ODA YUZDE 10 IHTIMAL.
    MACLAR SADECE SAHADA KAZANILMADIGI ICIN BU KONUDA EN TECRUBELI G.S PUAN AVANTAJI ILE IPI GOGUSLER.
    ERTUGRUL SAGLAM HER NE KADAR IKTIDARA YAKIN GOZUKSEDE ADNAN POLAT GIBI BIRI G.S NIN BASINDA IKEN BURSA ZOR ŞAMPIYON OLUR
    F.B DAGITTIGI PUANLAR DAUM VE YETENEKSIZ YONETICILERI ILE ANCAK 3.OLABILIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan

FEİNT:KAÇIK MAÇIK DIYEBILIRSIN AMA
    BEN F.B LIYIM
    IPIN UCU DAUM VE YONETIM ILE KACTI
    BUNDAN SONRA SAMPIYONLUK ANCAK TUM MACLARIN KAZANIMLARI ILE ANCAK OLABILIR.ODA YUZDE 10 IHTIMAL.
    MACLAR SADECE SAHADA KAZANILMADIGI ICIN BU KONUDA EN TECRUBELI G.S PUAN AVANTAJI ILE IPI GOGUSLER.
    ERTUGRUL SAGLAM HER NE KADAR IKTIDARA YAKIN GOZUKSEDE ADNAN POLAT GIBI BIRI G.S NIN BASINDA IKEN BURSA ZOR ŞAMPIYON OLUR
    F.B DAGITTIGI PUANLAR DAUM VE YETENEKSIZ YONETICILERI ILE ANCAK 3.OLABILIR

gs yi samiyende yenerseniz , daum kral olur gene
  • fenerde takildi ...
  • 28.03.2010 Galatasaray - : - Fenerbahçe
    25.04.2010 Galatasaray - : - Bursaspor

Diğerlerinde puan kaybetmemiz pek de olası değil. Hoş, futbol bu belli olmaz ama bu iki maçı alırsak ki alacağımıza inanıyorum şampiyonluk hiç de zor değil
  • Şampiyonu gene Galatasaray maçları belirlicek.

Gs-Fb
    Gs-Bursa
  • rıdvan, fener bursa'ya fedailik yapsın artık. türk futbolu kazansın dedi. üstü kapalı anadolu takımları bursa'ya yatsın, fener de onlara çalışsın diyor adam. televizyon'da, tüm ülkeye karşı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

rıdvan, fener bursa'ya fedailik yapsın artık. türk futbolu kazansın dedi. üstü kapalı anadolu takımları bursa'ya yatsın, fener de onlara çalışsın diyor adam. televizyon'da, tüm ülkeye karşı..

bir kere şu adamı adam gibi dinleyin hep bir falso arıoyrsunuz adam her gün 1 saat futbol konuşuyor elbet yanlış lafları olucak arada bir ..bende izledim ama o anlamı çıkarmak için başka bir gözle izlemen lazım ...
    adam fenerli olabilir zaman zaman objektiflikten kayıyor olabilir ama futbol bilgisi üst düzey türkieyedeki en iyi yorumcu !!sen hakeme yada sert oyuna zemine sadece bağlarken o oyunuda anlatıyor fizik durumunuda saha dışınıda hakemide onuda bunuda ..
    öte yandan altan tanrıkulu yok bilmemne falan söylediğiniz adamlar her gün 1,2 saat tv başında böyle reytingli programlarda yorum yapmıyor

bence şampiyonluktaki en büyük aday bursa fikstür çok iyi ..
    sonraki aday beşiktaştır takım olarak iyi ilk 6 hafta olamsa 10puanla birinciyiz.defans ortasaha sağlam tello holosko da forma girmeye başladı.yusuf nobre nihat da belki birşeyler yapabilir belli olmaz kaliteli adamlar ..
    sonraki aday da gs dir.ben fikstürünü ve şuanki oyununu hiç beğenmiyorum galatasayarın ama onlarda önemli aktör tabi bu yarışta.

fb nin şampiyonluğu açık söyleyim masa altı işlere bağlı yada daumu yarın kovcan gitcen yılmaz vural ersun yanalı getircen

• Gs-Fb
    Gs-Bursa

Bu maçlardan beşiktaş avantaj edecek gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozwizard7

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

rıdvan, fener bursa'ya fedailik yapsın artık. türk futbolu kazansın dedi. üstü kapalı anadolu takımları bursa'ya yatsın, fener de onlara çalışsın diyor adam. televizyon'da, tüm ülkeye karşı..

bir kere şu adamı adam gibi dinleyin hep bir falso arıoyrsunuz adam her gün 1 saat futbol konuşuyor elbet yanlış lafları olucak arada bir ..bende izledim ama o anlamı çıkarmak için başka bir gözle izlemen lazım ...
    adam fenerli olabilir zaman zaman objektiflikten kayıyor olabilir ama futbol bilgisi üst düzey türkieyedeki en iyi yorumcu !!sen hakeme yada sert oyuna zemine sadece bağlarken o oyunuda anlatıyor fizik durumunuda saha dışınıda hakemide onuda bunuda ..
    öte yandan altan tanrıkulu yok bilmemne falan söylediğiniz adamlar her gün 1,2 saat tv başında böyle reytingli programlarda yorum yapmıyor

bence şampiyonluktaki en büyük aday bursa fikstür çok iyi ..
    sonraki aday beşiktaştır takım olarak iyi ilk 6 hafta olamsa 10puanla birinciyiz.defans ortasaha sağlam tello holosko da forma girmeye başladı.yusuf nobre nihat da belki birşeyler yapabilir belli olmaz kaliteli adamlar ..
    sonraki aday da gs dir.ben fikstürünü ve şuanki oyununu hiç beğenmiyorum galatasayarın ama onlarda önemli aktör tabi bu yarışta.

fb nin şampiyonluğu açık söyleyim masa altı işlere bağlı yada daumu yarın kovcan gitcen yılmaz vural ersun yanalı getircen

nasıl dinlediğimi nereden biliyorsun bilader? adam türkçe'de gayet net bi şekilde anlaşılacağı gibi 'türk futbolunun kazanması için fener'in bursa'ya fedailik yapması lazım' diyor fener geriye düşünce. bildiğin herkesin gözü önünde şike çağrısıdır bu. galatasaray ya da beşiktaş şampiyon olsa türk futbolu kaybedecekmiş. altan tanrıkulu falan bir şeyler saçmalamışsın da ben o adam hakkında tek kelime yazmadım burada. tanıl bora, uğur meleke, bülent timurlenk gibi yazarları okuyorum, saydığın kıraathane yorumcuları ya da fanatiklikten yorum yapamayan zavallıları değil..

adamın söylediği bu, üstelik canlı yayın geri dönüşü de yok..

bursa şampiyon olsun ben de sevinirim ama rıdvan gibi fener geriye düşünce değil galatasaray liderken bile..

• MANISA ENGELINIDE KAZASIZ ATLATTIK COK SUKUR
  • Kilit maç İBB maçı olacak Bursaspor için. İlk yarıdaki 6-0'lık yenilgiyi telafi etmek çin çok hırslı mücadele edecektir ibb.
  • FB nin iç saha maçları dış sahadan zor
  • galatasarayda kazandi bu aksam , besiktas tokezlerse gs ve bursa alisamiyene kadar kapisir ...
  • Hukmen 3 puanimiz kesinlesti
  • yav milli takımımızda çok iyi oyuncular var ama yeteneklerini konuştursalar şampiyon bile oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1906

yav milli takımımızda çok iyi oyuncular var ama yeteneklerini konuştursalar şampiyon bile oluruz

• besiktas bu haftada yara aldi ...
  • guncel
  • guncel

insallah hayirlisi ile yarin ikinco pozitifimizi almis oluruz , bursaspor olarak ...
  • Yarın Bursa Denizlisporu yendiği takdirde kimse şampiyonluk hayalleri görmesin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.